خانه / اخبار اقتصادی / کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد به همراه توضیحات

کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد به همراه توضیحات

کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد ، کارنامه داوطلبان آزمون پزشکی هفته آخر فروردین منتشر می‌شود ، کارنامه سه ساله موسیقی ایران ، انتشار کارنامه کنکور پزشکی سال ۹۷ هفته آخر فروردین +جدول ، حسین کیانی: کارنامه سانسور در ایران فاجعه هـست ، «کریستوفر نولان» از کارنامه فیلمسازیش می‌گوید .
خبرگزاری ایسنا: گزارش وضعیت تولید خودرو در ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۶ منتشر شد.
۱۲ ماهه سال گذشته تولید انواع خودرو با رشد ۱۳.۷ درصدی همراه بوده و از یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۷۷ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به یک میلیون و ۵۳۴ هزار و ۷۹۹ دستگاه افزایش یافت.
سال گذشته …

خبرگزاری ایسنا: گزارش وضعیت تولید خودرو در ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

۱۲ ماهه سال گذشته تولید انواع خودرو با رشد ۱۳.۷ درصدی همراه بوده و از یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۳۷۷ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به یک میلیون و ۵۳۴ هزار و ۷۹۹ دستگاه افزایش یافت.

همه چیز در مورد سال کارنامه منتشر

سال گذشته تولید انواع سواری نیز ۱۴.۸ درصد افزایش یافته و از یک میلیون و ۲۵۵ هزار و ۲۱۱ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به یک میلیون و ۴۴۱ هزار و ۵۷۷ دستگاه رسید.

در ۱۲ ماهه ۱۳۹۶ تولید انواع ون نیز ۴۴۴.۶ درصد رشد داشته و از ۱۷۷ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به ۹۶۴ دستگاه افزایش یافت.

جزییات مطلب سال و کارنامه و منتشر را میخوانید .

سال گذشته تولید انواع وانت اما کاهش یافته و با افت ۶.۷ درصدی از ۷۷ هزار و ۶۸۰ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به ۷۲ هزار و ۵۰۲ دستگاه کاهش یافت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد

در ایـن مدت تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس با رشد ۵۲.۶ درصدی همراه بوده و از ۹۰۵ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به ۱۳۸۱ دستگاه افزایش یافت.

۱۲ ماهه ۱۳۹۶ تولید انواع اتوبوس نیز ۵۳.۹ درصد رشد داشته و از ۱۱۵۸ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به ۱۷۸۲ دستگاه رسید.

سال گذشته تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز صعودی بوده و با رشد ۸.۸ درصدی از ۱۵ هزار و ۲۴۶ دستگاه در ۱۲ ماهه ۱۳۹۵ به ۱۶ هزار و ۵۹۳ دستگاه افزایش یافت.

توضیحات بیشتر در موردسال کارنامه منتشر

در اسفند ماه ۱۳۹۶ نیز تولید انواع خودرو معادل ۴.۹ درصد افزایش یافته و از ۱۲۴ هزار و ۶۹۸ دستگاه در اسفند ۱۳۹۵ به ۱۳۰ هزار و ۷۴۷ دستگاه رسید.

۵ نوآوری برتر حوزه‌ی تکنولوژی در سال ۲۰۱۷
شما مطلب کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد را می خوانید .

اصلاحات دفترچه کنکور پزشکی منتشر شد

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس اصلاحات دفترچه کنکور پزشکی منتشر شد و
به گزارش جام جم انلایـن، حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره پزشکی نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۷ گروه و ۲۴۶ کدرشته امتحانی برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و پردیس های خودگردان صورت می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: با توجه به ایـنکـه مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون پزشکی نیمه متمرکز سال ۹۷ تا شنبه ۱۱ آذر ماه تمدید شده هـست، داوطلبان می توانند با توجه به اصلاحات دفترچه و اطلاعیه های سازمان سنجش در تاریخ های ۵ و ۷ آذر نسبت به ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات ثبت نام قبلی …
کارنامه داوطلبان آزمون پزشکی هفته آخر فروردین منتشر می‌شود


حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: از میان ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب ثبت‌نام کننده در آزمون پزشکای نیمه متمرکز سال ۹۷ تعداد ۱۲۳ هزار و ۹۸۳ نفر مرد و ۱۰۰ هزار و ۷۲۳ نفر زن هـستند کـه از میان ایـن آدمها نیز تعداد ۱۸۷ هزار و ۷۲۴ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند.
وی ادامه داد: از میان ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب ثبت‌نام کننده در آزمون پزشکای نیمه متمرکز سال ۹۷ تعداد ۲۳۶ هزار و ۶۶۵ نفر در علوم انسانی، ۲۱ هزار و ۴۰۳ نفر در علوم پایه، ۴۳ هزار و ۶۵۹ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۱۲ هزار و ۷۲۴ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۱۲ هزار و ۶۴۳ نفر در گروه هنر، ۲ هزار و ۲۸۷ نفر در گروه دامپزشکی و ۵ هزار و ۵۴۵ نفر در گروه زبان شرکت …
انتشار کارنامه کنکور پزشکی سال ۹۷ هفته آخر فروردین +جدول

مقابله با واردات بی‌رویه ضرورت فراموش شده تحقق شعار سال

به گزارش جام جم انلایـن، حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: برای شرکت در آزمون ورودی دوره پزشکی نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب ثبت نام کردند. از ایـن تعداد ۱۰۰ هزار و ۷۲۳ نفر معادل ۴۲.۹۱ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۹۸۳ نفر معادل ۵۷.۰۹ درصد مرد بودند.

وی افزود: از تعداد ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب، تعداد ۱۳۶ هزار و ۶۶۵ نفر در گروه علوم انسانی، تعداد ۲۱ هزار و ۴۰۳ نفر در گروه علوم پایه، تعداد ۴۳ هزار و ۶۵۹ نفر در گروه فنی و مهندسی، تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۴ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، تعداد ۱۲ هزار و ۶۲۳ نفر در گروه هنر، تعداد ۲ هزار و ۲۸۷ نفر در گروه دامپزشکی و تعداد ۵ …

  • اخبار اقتصادی
  • کارنامه سال ۹۶ خودروسازان منتشر شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *