خانه / مراقبتهـای بارداری / سبک زندگی در بارداری، تاثیر بر سلامت کودک به همراه توضیحات

سبک زندگی در بارداری، تاثیر بر سلامت کودک به همراه توضیحات

سبک زندگی در بارداری، تاثیر بر سلامت کودک ، تاثیر دوست خوب در زندگی و سلامت شمـا ، اهمیت اصلاح سبک زندگی و بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌هـای اثرگذار در حوزه سلامت ، یزد| سبک زندگی سلامت به دانش آموزان آموزش داده شـود ، هزینه بیش از حد بوسیله بیمه سلامت، تصرف در اموال دولتی است/ تاثیر بسزای دریافت حق بیمه در کسری بیمه سلامت ، تاثیر سوء استفاده بیش از حد نمک و نوشابه بر سلامت استخوان‌ها .
ماه هـایی کـه به تولد یک کودک منتهی می شوند، معمولا بسیار خسته کننده استند، والدین در طول بارداری هر کاری می کنند تا بتوانند در سلامتی کامل، شرایط به دنیا آمدن کودک را مهیا کنند.با این‌ حال، بسیاری از والدین احتمالا از این‌ کـه میزان سلامت آن‌ها در طول بارداری تا چه حد می تواند اثرات طولانی مدت …

ماه هـایی کـه به تولد یک کودک منتهی می شوند، معمولا بسیار خسته کننده استند، والدین در طول بارداری هر کاری می کنند تا بتوانند در سلامتی کامل، شرایط به دنیا آمدن کودک را مهیا کنند.
با این‌ حال، بسیاری از والدین احتمالا از این‌ کـه میزان سلامت آن‌ها در طول بارداری تا چه حد می تواند اثرات طولانی مدت روی فرزندانشان داشته باشد، آگاه نیستند.
یافته هـای جدید نشان می دهند کـه توجه به چاقی و اضافه وزن، استفاده الکل و تغذیه مناسب در طول بارداری می تواند تاثیر خوبی بر سلامت کلی یک کودک در طول زندگی داشته باشد.
بر اساس اظهارات جودیت استفنسون، نویسنده و عضو دانشگاه کالج لندن، سلامت والدین- از جمله وزن، متابولیسم و ​​رژیم غذایی – می تواند بر خطر بیماری هـای مزمن آینده در کودکان تاثیر بگذارد و بایـد پیش از بارداری سیاست هـای بهداشت عمومی را برای کاهش این‌ خطر بررسی کرد. او معتقد است کـه افزایش آگاهی از سلامت پیش از ازدواج و افزایش دسترسی به حمایت برای بهبود سلامت قبل از مادرشدن ضروری است.
استفاده سیگار، استفاده زیاد الکل و استفاده کافئین، رژیم غذایی ضعیف، چاقی و سوء تغذیه در دوران بارداری  خطر ابتلا به بیماری هـای قلبی عروقی، متابولیک، ایمنی و عصبی درکودکان را چه در دوران کودکی وچه در بزرگسالی ایجاد می کند.
دکتر مری بارکر، استاد روانشناسی دانشگاه ساوتهمپتون، باور دارد کـه بهبود کلی سلامت جامعه و نیز بالا بردن سطح آگاهی از اهمیت دوره پیش از ازدواج می تواند به بهبود سلامت نسل هـای آینده کمک کند. در این‌ راستا نقش مدارس برای افزایش آگاهی در مورد سلامت پیش از ازدواج و اماده سازی نوجوانان برای زندگی آینده بسیار مهم و اساسی است.
همه چیز در مورد تاثیر تولد زندگی سبک سبک زندگی سلامت کودک ماه
نگاهی به نکات زندگی کیم جونگ اون رهبر کره شمـالی

یزد| سبک زندگی سلامت به دانش آموزان آموزش داده شـود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت‌الله محمد‌رضا ناصری یزدی در جمع اعضای بسیج جامعه پزشکان استان یزد با بیان این‌کـه کتابچه‌ای توسط وزارت بهداشت تهیه شـود و در مدارس آموزش و پرورش در مقاطع مختلف تحصیلی به دانش‌آموزان آموزش داده شـود اظهار داشت: دستورات سبک زندگی از نظر صحت و سلامت در این‌ کتابچه ارائه و کامل به دانش‌آموزان آموزش داده شـود.نماین‌ده ولی فقیه در استان یزد افزود: با ارائه این‌ کتابچه به دانش‌آموزان، کاری بسیار تأثیرگذار و مهم برای نسل آینده است و سبب می‌شـود کـه آن‌‌ها در طول سال تحصیلی و پس از پایان تحصیل نیز نسبت به مسایل بهداشتی آگاهی کامل داشته باشند و به همین شکل هم از بسیاری از مشکلاتی کـه امروزه مردم با آن‌ روبه رو استند کاهش می‌دهد.امام جمعه یزد بیان کرد: مطمئناً زمانی کـه دانش‌آموزان در سال‌هـای تحصیلی مسایل مختلف بهداشتی و غیره را بیاموزند می‌توانند به خوبی برای آینده خود …
تغییر سبک زندگی برای لاغری

به نقل از سایت مجال سلامت و به گزارش پارس تغییر سبک زندگی برای لاغری و

در این‌ مقاله قصد داریم نکاتی را بیان کنیم کـه با کمک آن‌ می‌توانید فرآیند کاهش وزن را با سرعت بیشتری دنبال کـنید.
آسان ترین روش‌ها برای افزایش سرعت کاهش وزن:
اگر هدف شمـا کاهش وزن و انجام تمرینات ورزشی بیشتر است، بهتر است رژیم هـای غذایی سخت و دوی ماراتن را به طور کلی فراموش کـنید. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد کـه پیاده روی برترین روش برای به دست آوردن نتایج ماندگار است. مطالعه ای کـه در مجله Annals of Behavioral Medicine منتشر شده است نشان می‌دهد شرکت کنندگانی کـه تغییرات کوچک اما دائمی در انتخاب غذایی خود و سایر فعالیت‌هـای فیزیکی انجام داده اند بیشتر از سایر آدمها وزن کم می کنند. هنگامی کـه در یک زمان واحد بر روی تغییرات کوچک تمرکز می‌کـنید می‌توانید عادت‌هـای سالمی را در زندگی خود ایجاد کـنید. …
اهمیت اصلاح سبک زندگی و بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌هـای اثرگذا

درمان یبوست کودکان، ترس کودک

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمود خدا دوست مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایـرانی وزارت بهداشت در نشست مشترک با سرپرست اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اهمیت پیشگیری به عنوان شعار اصلی وزارت بهداشت و اولویت آن‌ بر درمان، بر ضرورت اصلاح سبک زندگی به عنوان پیام اصلی طب ایـرانی تاکید کرد و گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌هـای این‌ مکتب طبی به صورت قانونمند و منطقی و به دور از افراطی‌گری در دستیابی به این‌ هدف، بسیار مهم و موثر است؛ چراکـه در ارتقای سلامت جامعه، تاثیر مستقیم دارد.
وی افزود: وزارت بهداشت با تعامل با سازمان‌هـای فعال در حوزه سلامت کـه تحت پوشش این‌ وزارتخانه نیستند، از جمله شهرداری تهران کـه به علت نوع فعالیت و زیرساخت‌هـای در اختیار، تعداد زیادی از مردم را تحت پوشش خدمات خود دارد، می‌تواند موجب تحقق اهداف مهم خود …

  • مراقبتهـای بارداری
  • سبک زندگی در بارداری، تاثیر بر سلامت کودک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *