خانه / علمی پزشکی / نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی به همراه توضیحات

نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی به همراه توضیحات

نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی ، موثرترین نسخه‌های طبیعی برای جوانسازی پوست/ از خانه برای عزیزان خود هدیه کادوپیچ سفارش دهید/ چه ماسک‌هایی برای پوست چرب مناسب اسـت؟/ دره سیلیکون تا چند سال آینده به زیر آب می‌رود ، عوارض خطرناک کم‌خوابی و بی‌خوابی کـه نبایـد آن‌‌ها را دست‌کم گرفت ، نقش تغذیه در سلامت و شادابی پوست ، غذهای مفید برای پوست ، موثرترین نسخه‌های طبیعی برای جوانسازی پوست .
کم آبی بدن، شروع بسیاری از مشکلات جسمی نظیر فشار خون بالا، سردرد، خستگی و مشکلات کلیوی اسـت.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
بیماری های ناشی از کم آبی بدن 
یکی از مواردی کـه بیشتر آدمها به آن‌ بی توجهی می‌کـنند کم آبی بدن در طول روز …

کم آبی بدن، شروع بسیاری از مشکلات جسمی نظیر فشار خون بالا، سردرد، خستگی و مشکلات کلیوی اسـت.

به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.

همـه چیز در مورد بایـد پوست چه خشک درمان رفع شادابی طبیعی عوارض کم کم خوابی مفید نوشیدنی وحشتناک

بیماری های ناشی از کم آبی بدن 

یکی از مواردی کـه بیشتر آدمها به آن‌ بی توجهی می‌کـنند کم آبی بدن در طول روز اسـت؛ فعالیت‌های روزانه و همراه نداشتن یک بطری آب موجب می‌شـود آب بدن اغلب در طول روز کمتر از میزان لازم باشد.

بایـد بدانید کم آبی بدن، شروع بسیاری از مشکلات جسمی نظیر فشار خون بالا، سردرد، خستگی و مشکلات کلیوی اسـت.

جزییات مطلب بایـد و پوست و چه و خشک و درمان و رفع و شادابی و طبیعی و عوارض و کم و کم خوابی و مفید و نوشیدنی و وحشتناک را میخوانید .

برای تامین آب بدن بهترین راه نوشیدن هشت لیوان آب در طول روز اسـت، بایـد بدانید چای، قهوه و نوشیدنی‌های گازدار در تامین آب بدن چندان موفق نیستند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی

خطر کم آبی برای بدن / نوشیدنی های محافظ پوست/  روغن طبیعی برای پوست های خشک/ اثر ملاتونین در بدن چیست 

خواص آب انار در شادابی پوست

یک تحقیق علمی نشان داده اسـت، استفاده برخی نوشیدنی‌ها و آبمیوه‌های طبیعی به دلیل داشتن برخی عناصر و املاح در شادابی و جلوگیری از پیری پوست نقش دارند ،آب انار یکی از ایـن نوشیدنی هاسـت کـه علاوه بر کم کردن کلسترول بد خون و از بین بردن باکتری‌های مضر در مجاری ادراری، در شادابی و نشاط پوست هم موثر اسـت.

آب هندوانه و کیوی هم به دلیل داشتن میزان بالای آن‌تی اکسیدان در تغذیه پوست موثر بوده و از چین و چروک آن‌ جلوگیری می‌کند.

توضیحات بیشتر در موردبایـد پوست چه خشک درمان رفع شادابی طبیعی عوارض کم کم خوابی مفید نوشیدنی وحشتناک

خطر کم آبی برای بدن / نوشیدنی های محافظ پوست/  روغن طبیعی برای پوست های خشک/ اثر ملاتونین در بدن چیست 

کاربرد  روی در بدن

روی یکی از عناصر ضروری برای بدن و از جمله آن‌تی اکسیدان‌هایی اسـت کـه سطح ایمنی بدن را افزایش می‌دهد؛ میزان مورد نیاز بدن به روی تقریبا ۲/۵ گرم در روز اسـت، با ایـن حال برخی گروه‌ها بیشتر به روی نیاز دارند .

شما مطلب نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی را می خوانید .

زنان باردار از جمله ایـن آدمها استند کـه به دلیل رشد جنین نیاز بیشتری به روی دارند، علاوه بر ایـن آدمهای کـه به کم خونی یا بیماری‌های نقص ایمنی مبتلا استند بایـد ایـن عنصر را بیشتر استفاده کـنند.

برای اولین بار در جهان؛ ژن درمانی برای بازگرداندن بینایی کودک نابینا+ تصاویر

خطر کم آبی برای بدن / نوشیدنی های محافظ پوست/  روغن طبیعی برای پوست های خشک/ اثر ملاتونین در بدن چیست 

بایـد پوست چه خشک درمان رفع شادابی طبیعی عوارض کم کم خوابی مفید نوشیدنی وحشتناک

اثر فوق العاده روغن های طبیعی 

روغن‌های طبیعی در مقایسه با کرم‌های شیمیایی نه تنها در دراز مدت به پوست آسیبی نمی‌رسانند بلکـه برای مرطوب کردن و شادابی آن‌ بهتر اسـت.

بهتر اسـت بدانید برای هر نوع پوستی چند روغن طبیعی توصیه شده اسـت، برای مثال برای پوست‌های خشک توصیه می‌شـود از روغن نارگیل و برای پوست‌های چرب از روغن سرو و آرگان اسـتفاده کـنید.

خطر اسـتفاده از ملاتونین در روز 

یکی از قرص‌هایی کـه آدمها برای رفع بی خوابی از آن‌ اسـتفاده می‌کـنند قرص ملاتونین اسـت، ایـن قرص سطح هورمون ملاتونین را کـه مسئول تنظیم خواب در بدن اسـت افزایش داده و به بهتر خوابیدن آدمها کمک می‌کند.

پزشکان هشدار می‌دهند، ملاتونین را حتما بایـد پیش از خواب استفاده کرد، زیرا استفاده آن‌ همراه با خواب آلودگی شدید، سردرد و سرگیجه اسـت. 

ایـن مطلب در مورد بایـد پوست چه خشک درمان رفع شادابی طبیعی عوارض کم کم خوابی مفید نوشیدنی وحشتناک می باشد .

 

خطر کم آبی برای بدن / نوشیدنی های محافظ پوست/  روغن طبیعی برای پوست های خشک/ اثر ملاتونین در بدن چیست 

نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی

انتهای پیام/ 

بایـد, پوست, چه, خشک, درمان, رفع, شادابی, طبیعی, عوارض, کم, کم خوابی, مفید, نوشیدنی, وحشتناک

درمانی معجزه آسا برای رفع عوارض سفر‌های هوایی

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ کارشناسان در جدیدترین پژوهش‌های خود دریافتند اسـتفاده از عصاره پوست درخت کاج کـه از قدیم در درمان‌های سنتی برای برطرف کردن برخی بیماری‌ها مورد اسـتفاده قرار گرفته اسـت می‌تواند سبب کاهش عارضه‌های جانبی ناشی از سفر‌های هوایی شـود.
 
کارشناسان اعلام کرده اند عصاره پوست درخت کاج دارای خواص ضد التهابی اسـت و می تواند سبب افزایش جریان خون و جلوگیری از ایجاد لخته خونی، برطرف کردن خستگی، سردردگمی و حتی حالت تهوع شـود.
یکی از شایع‌ترین مشکل‌ها در سفر‌های هوایی طولانی مدت، تورم پا، ایجاد ترومبوز وریدی، لخته شدن خون و خستگی ناشی از پرواز و نشستن طولانی مدت اسـت.
آدمها مبتلا به دیابت، فشارخون بالا، اضافه وزن، مبتلایان به اختلال‌های روانی، گرفتگی مزمن گوش میانی، زنان باردار و آدمها با سابقه سکته مغزی یا حمله قلبی بیش از دیگران امکان دارد در طول سفر‌های هوایی دچار مشکل شوند.
کارشناسان با پژوهش برروی آدمهای کـه از مکمل …
خاصیت ویژه جوش شیرین/ نشانه کم آبی در بدن چیست؟/ استفاده پنیر ب

زندگـی را بایـد جشن گرفت


پنیر به دلیل داشتن نمک برای مبتلایان به بیماری‌های قلبی و آدمهای فشار خون بالا دارند چندان مفید نیست.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
اثر جوش شیرین در ضدعفونی کـنندگی
برای تولید بسیاری از محصولات کشاورزی و باغی از سموم و آفت کش‌های خیلی اسـتفاده می‌شـود کـه برای سلامتی انسان خطرناک اسـت.
محققان دانشگاه ماساچوست دریافتند کـه از جوش شیرین می‌توان در ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات اسـتفاده کرد؛ در ایـن تحقیق از دو سم دفع آفات به نام‌های فوسمت (phosmet) و تیابندازول (thiabendazole) اسـتفاده شد.
نتایج تحقیقات شگفت آور بود؛ محلول یک درصد جوش شیرین در آب در مقایسه با محلول‌های ضدعفونی کـننده موجود در بازار از تاثیر بیشتر‌ی برخوردار بود؛ تنها کافی اسـت میوه و سبزیجات را به مدت ۱۵ دقیقه در محلول جوش شیرین قرار دهید.

چند لیوان آب در روز بنوشیم؟
بسیاری از دانشمندان و پزشکان …
قوی‌ترین آن‌تی‌بیوتیک‌های طبیعی برای رفع عفونت بدن/ مسئولانی

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز ایـن سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کـنید.
قوی‌ترین آن‌تی‌بیوتیک‌های طبیعی برای رفع عفونت بدنعفونت به ورود، رشد و نمو میکروب‌ها یا انگل‌ها در زخم یا یک اندام از موجود زنده (میزبان) گفته می‌شـود کـه مبتلایان به عفونت می‌توانند با استفاده آب برخی سبزیجات با ایـن عارضه مقابله کـنند.
عشق‌بازی به سبک “کراش”؛ شنیدن صدای تیشه فرهاد از توئیتریک کارشناس ارشد مشاوره خانواده درباره علل گرایش جوانان به کراش در دانشگاه‌ها و پیامد‌های روانی آن‌ توضیحاتی داد.
اسـتفاده از اوراق قرضه برای هزینه های جاری اشتباه اسـت/ گله‌گی بودجه‌ای وزیر بهداشت درست اسـت/ نمی توان اطلاعات مالی ۸۰ میلیون نفر را ساماندهی کردرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اسـتفاده از اوراق قرضه برای هزینه‌های جاری حتما کار اشتباهی اسـت.
ایـن خوراکی دارویی را بهتر بشناسید/ معجزه مغزهای خوراکی در جذب …

هر آن‌چه متقاضیان بیمه اختیاری بایـد بدانند
  • علمی پزشکی
  • نوشیدنی مفید برای شادابی پوست/ برای رفع کم خوابی چه بایـد کرد؟ / درمانی طبیعی برای پوست‌های خشک/ عوارض وحشتناک کم آبی برای سلامتی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *