خانه / فوتبال / اعلام تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس به همراه توضیحات

اعلام تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس به همراه توضیحات

اعلام تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس ، جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۷ ۲۰۱۸ +برنامه بازیها و نتایج ، تیم منتخب هفتـه پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛ سهم بیشتر استقلال ، لیگ برتر انگلیس| منچسترسیتی با پیروزی به قهرمانی نزدیک شد ، ۴ بازیکن برتر ۲۰۱۷ اعلام شدند؛ توپ طلا به رونالدو رسید ، بدترین تیم‌هـای تاریخ لیگ برتر انگلیس .
خبرگزاری تسنیم: اتحادیه فوتبالیست‌هـای حرفه‌ای (PFA)، تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس را معرفی کرد کـه در ایـن بین منچسترسیتی با داشتن پنج بازیکن بیشترین سهم را دارد و منچستریونایتد و لیورپول هر کدام تنها یک سهم دارند.
تیم منتخب PFA به شرح زیر است:
دروازه‌بان: داوید دخه‌آ (منچستریونایتد)
مدافعان: کایل واکر (منچسترسیتی)، …

خبرگزاری تسنیم: اتحادیه فوتبالیست‌هـای حرفه‌ای (PFA)، تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس را معرفی کرد کـه در ایـن بین منچسترسیتی با داشتن پنج بازیکن بیشترین سهم را دارد و منچستریونایتد و لیورپول هر کدام تنها یک سهم دارند.

تیم منتخب PFA به شرح زیر است:

همه چیز در مورد اعلام انگلیس برتر تیم فصل لیگ لیگ برتر منتخب

دروازه‌بان: داوید دخه‌آ (منچستریونایتد)

مدافعان: کایل واکر (منچسترسیتی)، یان فرتونگن (تاتنهام)، نیکلاس اوتامندی (منچسترسیتی) و مارکوس آلونسو (چلسی)

جزییات مطلب اعلام و انگلیس و برتر و تیم و فصل و لیگ و لیگ برتر و منتخب را میخوانید .

هافبک‌ها: داوید سیلوا (منچسترسیتی)، کوین بی‌بروینه (منچسترسیتی) و کریستین اریکسن (تاتنهام)

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اعلام تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس

مهاجمان: محمد صلاح (لیورپول)، هری کین (تاتنهام) و سرخیو آگوئرو (منچسترسیتی)

توضیحات بیشتر در مورداعلام انگلیس برتر تیم فصل لیگ لیگ برتر منتخب

بانک سرمایه قهرمان نیم فصل شد

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس بانک سرمایه قهرمان نیم فصل شد و ایسنا: در ادامه دیدار هـای هفتـه دهم لیگ برتر والیبال امروز(چهارشنبه) و از ساعت ۱۷:۳۰ رقابت ها پی گیری شد.در مهمترین دیدار بانک سرمایه در خانه والیبال میزبان شهرداری تبریز بود کـه در پایان موفق شد سه بر صفر برابر رقیب مستقیم‌اش به پیروزی برسد و یک هفتـه مانده به پایان دور رفت به عنوان قهرمانی نیم فصل دست یابد.ایـن دو تیم بدون شکست در حالی به مصاف هم رفتند کـه بانک سرمایه به هیچ عنوان نمی خواست با باخت قهرمانی در نیم فصل را یک هفتـه به عقب بندازد و در سوی دیگر شهرداری تبریز هم تا به ایـن جا طوفانی کار کرده بود می خواست در تهران دست به خلق شگفتی بزند و اولین شکست مدافع عنوان قهرمانی را رقم بزنند اما …
تیم منتخب هفتـه بیستم لیگ برتر فوتبال؛ خبری از بازیکنان پرسپو

واکنش«بطحائی» به بلاتکلیفی در اعلام موضع برای حذف آزمون مدارس سمپاد

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس تیم منتخب هفتـه بیستم لیگ برتر فوتبال؛ خبری از بازیکنان پرسپولیس و استقلال نیست و گروه ورزشی خبرگزاری تسنیم از شانزدهمین دوره لیگ برتر در پایان هر هفتـه از مسابقات با کمک مربیان و آن‌الیزورهـای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند. ایـن رویه در هفدهمین دوره لیگ هم ادامه دارد. روش کار به ایـن صورت است کـه سرمربیان یا آن‌الیزور‌هـای ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند.خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌هـای هفتـه ندارد و صرفاً از سرمربیان یا آن‌الیزورها نظرخواهی و بدون ایـنکـه نامی از آن‌ها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.تیم منتخب بیستمین هفتـه از هفدهمین دوره رقابت‌هـای لیگ برتر به‌شرح زیر است:دروازه‌بان: سعید جلالی‌راد از پدیدهمدافعان: مسیح زاهدی از گسترش فولاد، گورگی ولژانی از ذوب‌آهن و محسن بنگر از نفت تهرانهافبک‌ها: حسین پورامینی از پارس جنوبی، مهدی ترابی از سایپا، محمدرضا حسینی از ذوب‌آهن، آن‌درانیک …
تیم منتخب هفتـه بیست و ششم لیگ برتر فوتبال

خبرگزاری تسنیم: از پانزدهمین دوره لیگ برتر در پایان هر هفتـه از مسابقات، از مربیان و آن‌الیزورهـای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند. ایـن رویه در هفدهمین دوره لیگ هم ادامه خواهد داشت. روش کار به ایـن صورت است کـه سرمربیان یا آن‌الیزور‌هـای ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند.
 دخالتی در انتخاب برترین‌هـای هفتـه ندارد و صرفاً از سرمربیان یا آن‌الیزورها نظرخواهی و بدون ایـنکـه نامی از آن‌ها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.
تیم منتخب هفتـه بیست‌وششم هفدهمین دوره لیگ برتر به‌ شرح زیر است:
دروازه‌بان: وحید شیخ‌ویسی از استقلال خوزستان
مدافعان: خسرو حیدری از استقلال، حسین کعبی از سپیدرود، ابوالفضل علایی از استقلال خوزستان و مهدی شیری از پیکان
هافبک‌ها: وریا غفوری از استقلال، یونس دلفی از استقلال خوزستان و محمدرضا مهدوی از سپیدرود
مهاجم: رحیم زهیوی از فولاد خوزستان، علی قلی‌زاده از سایپا، مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن
به گزارش …

یک تیم دیگر در نقش جهان جشن گرفت
  • فوتبال
  • اعلام تیم منتخب فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *