خانه / اخبار اقتصادی / امکانات رایگان پیام‌رسان‌هـای داخلی فراهم شد به همراه توضیحات

امکانات رایگان پیام‌رسان‌هـای داخلی فراهم شد به همراه توضیحات

امکانات رایگان پیام‌رسان‌هـای داخلی فراهم شد ، اضلاع پیام‌رسان بومی؛ امکانات و حریم خصوصی ، مشکل پیام رسان‌هـای داخلی چیست؟ ، عدم اعتماد مردم؛ مشکل پیام رسان‌هـای داخلی ، صادقی: پیام رسان داخلی حس امنیت نمی دهد ، پیام رسان‌هـای داخلی به علت مخابره پیام‌ها به‌صورت رمز، قابل اعتماد استند .
ایسنا: مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته که‌ در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی امکانات پیام‌رسان‌هـای داخلی همچون محل استقرار سرورها و پهنای باند و این‌ترنت توسط این‌ شرکت ارتباطات به صورت رایگان فراهم می‌شود.
صادق عباسی شاهکوه – مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت – اظهار کرده است که‌ از ابتدای دولت …

ایسنا: مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته که‌ در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی امکانات پیام‌رسان‌هـای داخلی همچون محل استقرار سرورها و پهنای باند و این‌ترنت توسط این‌ شرکت ارتباطات به صورت رایگان فراهم می‌شود.

صادق عباسی شاهکوه – مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت – اظهار کرده است که‌ از ابتدای دولت یازدهم تاکنون فعالیت‌هـای گسترده‌ای در بستر ارتباطی رخ داده است و این‌ امکانات خصوصا در مورد اپراتورها قابل مقایسه با قبل نیست؛ اما مردم عزیز کشورمان لیاقت پیشرفت بیشتر، در همه عرصه ها را دارا استند.

همه چیز در مورد امکانات داخلی رایگان

او برخورداری از مدیریت جهادی در این‌ شرکت تاکید کرد و گفت: استراتژی شرکت ارتباطات زیرساخت این‌ است که‌ فعالیت‌هـای ارتباطی را انحصاری نکند، بلکه‌ خدمات با کیفیت و قیمت ارزان ارائه شودتا انتخاب برتر و اول تمامی ذینفعان بخش باشد.

وی حرکت رو به جلو در مسیر ارتقای خدمات را ضروری برشمرد و افزود: در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی هم اکنون امکانات پیام رسان‌هـای داخلی همچون محل استقرار سرورها، ظرفیت IXP داخلی و پهنای باند و این‌ترنت را شرکت ارتباطات زیرساخت به صورت رایگان فراهم می‌کند و این‌ باعث افتخار ماست تا سیاست‌هـای کشور را به برترین نحو اجرا کنیم.

جزییات مطلب امکانات و داخلی و رایگان را میخوانید .

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، به تعهداتی که‌ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برعهده این‌ شرکت گذاشته اشاره کرد و افزود: خوشبختانه از برنامه عقب نیستیم؛ اما نیازمند حرکت رو به جلو، برای خدمت‌رسانی بهتر استیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره امکانات رایگان پیام‌رسان‌هـای داخلی فراهم شد

وی با بیان این‌که‌ شرکت ارتباطات زیرساخت، استه اصلی شبکه‌ ملی اطلاعات است ، افزود: لازم است برای پیاده‌سازی این‌ شبکه‌ آمادگی کامل داشته باشیم و شرایط مناسب برای دارندگان محتوای داخلی را فراهم کنیم.

دانلود انیمیشن Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002
توضیحات بیشتر در موردامکانات داخلی رایگان

خودرو‌هـای داخلی چه کیفیتی دارند؟


خبرگزاری ایسنا: گزارش ارزیابی کیفی خودروهـای سواری تولیدی در اسفند ماه ۱۳۹۶ منتشر شد.
 در گروه خودروهـای سواری با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا دو ستاره کیفی کسب کرده است.
باقی خودروهـای قرار گرفته در این‌ گروه شامل سایپا ۱۳۱ پارس خودرو، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۱۱ همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
در گروه خودروهـای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهـای ساندرو، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پارس تندر چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
خودروهـای تندر ۹۰، رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ نیز دارای سه ستاره کیفی استند. نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵، دنا، دانگ فنگ H۳۰، پژو پارس، پژو ۴۰۵، تیبا هاچ‌بک، تیبا، ساین‌ا، سورن و سمند نیز دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب …
آخرین گزارش کیفی از خودروهـای داخلی


دنیای اقتصاد: آخرین گزارش کیفی خودروهـای داخلی در سال ۹۶، در شرایطی منتشر شد که‌ طبق ان، سطح کیفی خودروها به لحاظ ستاره‌بندی، تغییری در مقایسه با گزارش قبل از ان نکرده است. در این‌ گزارش که‌ از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تهیه شده و به اسفندماه ۹۶ مربوط می‌شود، در مجموع ۳۷ خودرو سواری تولید و مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و طبق معمول، بر اساس بازه قیمتی و ستاره‌هـای کسب شده، در پنج دسته مختلف تقسیم شده‌اند.
در روشی که‌ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای ارزیابی کیفی خودروها لحاظ می‌کند، هر محصول بسته به امتیازات کسب شده، بین یک تا پنج ستاره کیفی دریافت و در دسته قیمتی خود جای می‌گیرد. این‌ در شرایطی است که‌ هیچ خودرویی نتوانسته در ارزیابی کیفی اسفندماه، تمام ستاره‌هـای موجود را کسب کند. در گزارش منتشره، اخذ …

پاسخ آرامش‌بخش شهید مدافع حرم به نگرانی نقی معمولی/ “بله” پیام‌رسانی است که‌ امکانات انتقال و پرداخت مالی نیز در ان گنجانده شده/ کدام گوشی‌ها به‌روزرسانی اندروید ۸ را دریافت می‌کـنند؟
  • اخبار اقتصادی
  • امکانات رایگان پیام‌رسان‌هـای داخلی فراهم شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *