خانه / خبر / درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال به همراه توضیحات

درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال به همراه توضیحات

درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال ، درخواست عجیب مدیر عامل کیش از امام جمعه ، با این‌ ترفند‌ها در استفاده آب صرفه جویی کـنید ، ربات‌ها به کمک صرفه‌جویی در آب می‌آیند ، با یک دقیقه صرفه جویی در استفاده آب چه اتفاقی می‌افتد؟ + فیلم ، پاسخ مدیر عامل آسمان به شایعه اجبار خلبان ATR برای پرواز .
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به انکه‌ هیچ برنامه ای برای جیره بندی آب پایتخت ندارند از مشترکان خواست تا در استفاده آب مدیریت لازم را اعمال کنند.در تهران جیره بندی آب نداریم/ وضعیت سدها تعریفی نداردمحمد رضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران در خصوص ذخایر استراتژیک سدهای پنج‌گانه تهران اظهار کرد: سال …

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به انکه‌ هیچ برنامه ای برای جیره بندی آب پایتخت ندارند از مشترکان خواست تا در استفاده آب مدیریت لازم را اعمال کنند.

در تهران جیره بندی آب نداریم/ وضعیت سدها تعریفی ندارد

محمد رضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران در خصوص ذخایر استراتژیک سدهای پنج‌گانه تهران اظهار کرد: سال گذشته ۸۳۰ میلیون مترمکعب در سدهای تهران آب داشتیم که‌ پیش‌بینی می‌شود امسال این‌ عدد بیشتر از ۷۰۰ میلیون مترمکعب نشود، یعنی ۱۳۰ میلیون مترمکعب میزان ذخیره سدها کمتر خواهد شد.

همه چیز در مورد آب تابستان درخواست شرکت عامل مدیر مردم

علاوه بر این‌ میزان روان‌آب‌ها نیز ۸۰۰ میلیون مترمکعب و میزان ورودی آب به سدهای پنج‌گانه تهران نیز ۳۴۰ میلیون مترمکعب کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تاکید بر این‌ مساله که‌ بارندگی‌های اخیر نمی‌تواند تاثیری در حل بحران بی‌آبی پایتخت داشته باشد، تصریح کرد: قطعا امسال سال خاصی در حوزه منابع آبی است، اما امیدواریم که‌ با همت هموطنان و مدیریت استفاده بتوانیم امسال را به خوبی پشت سر بگذاریم.

جزییات مطلب آب و تابستان و درخواست و شرکت و عامل و مدیر و مردم را میخوانید .

تقاضای ما از مردم این‌ است که‌ نسبت به صرفه‌جویی در منابع آبی حساسیت بیشتری داشته باشند، چرا که‌ اگر مردم شهر تهران تنها ۱۰ درصد میزان استفاده خود را کاهش دهند به راحتی می‌توان از پیک تابستان عبور کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با بیان این‌‌که‌ لازم است که‌ از هم‌اکنون برای سال ۱۳۹۸ نیز آماده شویم، افزود: با توجه به جمعیت بالای استان تهران نمی‌توان تنها به فکر تامین آب یک سال بود، لذا لازم است اکنون به سال آینده فکر و برای ان برنامه‌ریزی کنیم.

سردار سلیمانی درخواست فرزند شهید را قبول کرد +فیلم

بحران ۱۵ ساله آب در ایران روزبه‌روزگسترش می‌یابد و این‌ در حالی است که‌ پایتخت بیشترین تهدیدها را به خود اختصاص داده و به نوعی تبدیل به مهم‌ترین دغدغه برای مسئولان کشور شده است که‌ اگر از هم اکنون تدابیر لازم برای این‌ مساله اندیشیده نشود قطعا با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد.

این‌ شرایط در حالی است که‌ باران های غیر منتظره روز های اخیر نیز نتوانسته از شدت بحران منابع آبی تهران بکاهد؛ در این‌ شرایط تنها مدیریت عرضه و تقاضا است که‌ می توان با اجرای درست ان به این‌ تهدید آبی در پایتخت پاسخ داد.

توضیحات بیشتر در موردآب تابستان درخواست شرکت عامل مدیر مردم


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

شما مطلب درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال را می خوانید .


آب تابستان درخواست شرکت عامل مدیر مردم

شروع آبرسانی سیار به برخی از مناطق زاهدان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: در پی قطعی آب برخی نقاط شهر زاهدان از شب گذشته، آبرسانی سیار به این‌ مناطق شروع شده است.آبرسانی سیار در زاهدانمحسن میرادی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در این‌ رابطه اظهار کرد: ۶۵ تانکر آبرسانی سیار برای تامین آب آشامیدنی برخی از مناطق درگیر با قطعی آب در زاهدان به علت اختلال در خط انتقال آب از زابل به این‌ شهر در نظر گرفته شده است.بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی دشتک قطع شده و فعلا هیچ آبی به زاهدان نمی‌رسد.همچنین براساس اعلام فرمانداری زاهدان،شب گذشته ستاد بحران تشکیل جلسه داد و مدارس ابتدایی در مسیر قطعی آب تعطیل اعلام شد.مسیرهای قطع آب مناطق پرستار، فرهنگ، معلم، جمهوری، دانش، دانشجو، بزرگمهر، دانشگاه، قلنبر، جانبازان، ثارالله، انقلاب، زیباشهر، مهرشهر،‌ فاضلی، کوثر، …
طوفان جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان را قطع کرد

مطالبات جایگاه‌داران پرداخت شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از قطعی برق  پمپاژهای آب در پی وقوع طوفان در این‌ منطقه خبر داد. جریان انتقال آب چاه نیمه به علت طوفان قطع شدمحسن میرادی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در این‌ رابطه افزود: وقوع گردباد در سه راهی دشتک واقع در مسیر زابل به زاهدان باعث سقوط تعدادی از تیرهای برق و قطع جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان شد.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی دشتک قطع شده و فعلا هیچ آبی به زاهدان نمی‌رسد.این‌ حادثه در پی سرعت گردباد رخ داده و باعث سقوط ۳۰ تیر برق و پاره شدن خطوط انتقال برق شده و هم این‌ک پنج اکیپ امدادی متشکل از اتفاقات آب و برق در حال …
قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد

خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: تمام شبکه‌ های توزیع آب در سطح شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.
محسن میرادی اظهار داشت: از ساعت ۲۲ شب گذشته کار پمپاژ شروع شده و در حال حاضر وضعیت آب در شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.
وی افزود: به علت خالی بودن شبکه‌ شهری آب، پرشدن شبکه‌ ها زمان بر شده است و وضعیت آب محله به محله به شرایط پایدار می رسد.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان در خصوص شهروندانی که‌ از پمپ استفاده می کنند، گفت: پمپ منازل این‌ شهروندان باید هواگیری شود تا مشکل جریان آب در این‌ منازل برطرف می شود.
وی ادامه داد: دو شب قبل بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه ها به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه …

نمی‌شود خودمان کالای خارجی استفاده کنیم و به مردم بگوییم ایرانی بخر
  • خبر
  • درخواست مدیر عامل شرکت آب از مردم برای صرفه جویی در تابستان امسال


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *