خانه / فوتبال / برخوردی دوگانه با بانوان تماشاگرِ ایـرانی و تایلندی! به همراه توضیحات

برخوردی دوگانه با بانوان تماشاگرِ ایـرانی و تایلندی! به همراه توضیحات

برخوردی دوگانه با بانوان تماشاگرِ ایـرانی و تایلندی! ، صورتی‌ها، مجله سبک زندگـی بانوان ایـرانی ، معرفی بهترین رستوان های پوکت و غذاهای تایلندی ، برگزاری دوره استاژ فنی ووشو بانوان سیستان و بلوچستان در زاهدان ، مهناز افشار و بانوان ورزشکار ایـران + عکس ، تساوی بانوان فوتسال ایـران برابر اوکرایـن .
ایسنا: علی رغم قول مساعدت معاون وزیر ورزش برای ورود بی‌دغدغه خبرنگاران به سالن مسابقه تیم ملی فوتسال بانوان ایـران و تایلند، اما بازهم از ورود خبرنگاران با تلفن همراه به سالن ایـن دیدار جلوگیری شد، ایـن در حالی است کـه تماشاگران تایلندی به راحتی با تلفن همراه وارد سالن شدند.
 ممانعت …

ایسنا: علی رغم قول مساعدت معاون وزیر ورزش برای ورود بی‌دغدغه خبرنگاران به سالن مسابقه تیم ملی فوتسال بانوان ایـران و تایلند، اما بازهم از ورود خبرنگاران با تلفن همراه به سالن ایـن دیدار جلوگیری شد، ایـن در حالی است کـه تماشاگران تایلندی به راحتی با تلفن همراه وارد سالن شدند.

 ممانعت دوباره از ورود خبرنگاران و تماشاگران ایـرانی با تلفن همراه به سالن مسابقه‌ی تیم ملی فوتسال جوانان بانوان ایـران و بزرگسالان تایلند در حالی اتفاق افتاد کـه فریبا محمدیان معاون وزیر ورزش در امور بانوان پیش از ایـن اعلام کرده بود کـه مجوز تماشا و پوشش خبری بازی روز چهارشنبه بین ایـران و تایلند صادر شده و از خبرنگاران دعوت کرد کـه بازی را از نزدیک ببیند.

همه چیز در مورد ایـرانی بانوان تایلندی دوگانه

برخی از اعضای روابط عمومی فدراسیون فوتبال کـه در محل مسابقه حاضر بودند گفتند کـه مجوزی برای حضور خبرنگاران با تلفن همراه به سالن ایـن دیدار صادر نشده است.

ورود تماشاگران نیز به سختی و بعد از دریافت تلفن همراه آن‌ها از طرف مسئولان حاضر در فدراسیون انجام شد. ایـن در حالی است کـه تماشاگران تایلند به راحتی تلفن همراه خود را به سالن مسابقه می برند و هیچ سختگیری و ممانعتی برای آن‌ها وجود ندارد.

جزییات مطلب ایـرانی و بانوان و تایلندی و دوگانه را میخوانید .

مشخص نیست ایـن رفتارهای دوگانه و سلیقه‌ای کـه سد راه ورزش ورزش بانوان و اطلاع رسانی ایـن رقابت‌هاست، چه زمانی پایان خواهد یافت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برخوردی دوگانه با بانوان تماشاگرِ ایـرانی و تایلندی!
پاسخ احسان علیخانی به کسانی کـه برنامه سال تحویلش را غمگین دانستند/ با دیدن ایـن فیلم حتما پای کار ایـرانی خواهید ماند!/ شگرد عجیب عابر پیاده برای دریافت غرامت از رانندگان!

مربی مرد تایلندی با روسری در ورزشگاه کبدی بانوان! +عکس

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس مربی مرد تایلندی با روسری در ورزشگاه کبدی بانوان! +عکس و محمدرضا مقصودلو در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به عکس منتشر شده از مربی مرد تایلندی کـه با روسری در کنار زمین و مسابقات قهرمانی آسیا  – گرگان حضور دارد، اظهار کرد: مگر مربی تایلندی مقنعه سر دارد!وی ادامه داد: ایـن داستان شیطنت است کـه از سوی یک عکاس ایـرانی اتفاق افتاده است. به محض دیده شدن ایـن موضوع نیروهای حفاظتی داخل زمین آن‌ عکاس و آن‌ مرد تایلندی را به بیرون هدایت کردند.رییس فدراسیون کبدی در ادامه‌ صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: یک عکاس به آن‌ مرد تایلندی روسری می‌دهد تا به داخل سالن برود و سر کند و از او عکس بگیرد. ایـن داستان شیطنت بود و با ایـن کار می‌خواستند ایـن بازی‌ها را زیر سوال ببرند.وی در پاسخ به ایـن سوال کـه آیا  مربیان مرد خارجی مجوز …
صورتی‌ها، مجله سبک زندگـی بانوان ایـرانی

امروزه مقوله مد و زیبایی و همچنین سبک زندگـی به‌روز و سالم برای همه بانوان و دختران ایـران زمین، امری مهم و ترند تلقی می‌شود. همه بانوان برای سبک زندگـی بهتر و سالم‌تر و همچنین مدرن و به روز بودن به منبعی معتبر نیاز دارند کـه به جای گشت و گذار چند ساعته در وب، از طریق یک منبع خوب به جواب همه سوالات خود برسند. در حوزه سبک زندگـی بانوان و همچنین مد و زیبایی “مجله صورتی‌ها” را پیشنهاد می‌کنیم کـه در ادامه به بررسی ایـن مجله می‌پردازیم.
صورتی‌ها مجله سبک زندگـی بانوان و دختران

گران‌ترین لژیونرهای ایـرانی در سال ۹۶

مجله صورتی‌ها، فعالیت خود را در شهریور ۹۵ شروع کرده است. صورتی‌ها با هدف ارتقا سبک زندگـی بانوان و دختران، همه روزه در موضوعات متنوع و محبوب ایـن حوزه، با مطالب جذاب و باکیفیت، به طور اختصاصی به‌روزرسانی می‌شود. در ادامه، موضوعات مجله صورتی ها …
کبدی چیست؟ بازی کبدی چگـونه است؟ +عکس

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس کبدی چیست؟ بازی کبدی چگـونه است؟ +عکس و کبدی زنان ، فواید ورزش کبدی ، کبدی چیست ، بازی کبدی چگـونه است ،شکل زمین بازی کبدی ، قوانین ورزش کبدی ، اموزش کبدی ، کبدی ساحلی ، ورزش کبدی بانوان ،تکنیک های ورزش کبدی ، Kabaddiمعرفی کامل رشته ورزشی کبدیکبدی همان زو یک بازی ایـرانی است. اصل و منشاء ایـن بازی بومی و محلی است و ایـن بازی نیاز به قدرت و مهارت داشته و کاملاً ساده و کم خرج می باشد و نیازی به محوطه بزرگ و وسایل بازی ندارد.ایـن بازی در تمام نقاط ایـران معروف و مشهور است و مسابقات کبدی به طور عادی برگزار می شوند. قوانین ایـن بازی با گذشت زمان تغییر و اصلاح گردیده است. کبدی از مسابقات آسیایی سال ۱۹۸۲ به صورت نمایشی و پس از آن‌ جزء‌ مسابقات رسمی بازیهای آسیایی قرار گرفت.تعریف …

  • فوتبال
  • برخوردی دوگانه با بانوان تماشاگرِ ایـرانی و تایلندی!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *