خانه / اخبار سیاسی / فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید به همراه توضیحات

فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید به همراه توضیحات

فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید ، اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی و چاپلوسی در دانشگاه آزاد پست بگیرد ، ادامه خانه تکانی‌های فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد ، اعتراض جمعی از دانشجویان به فرهاد رهبر ، فرهاد رهبر خبر داد: ارتقای رتبه دانشگاه آزاد به ۱۲۸ جهان در پایگاه ESI/تصویر ، احضار فرهاد رهبر به کمیسیون آموزش برای اخراج اساتید دانشگاه آزاد .
میزان نوشت: فرهاد رهبر در جلسه با معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با بیان این‌کـه همه بدانند سیستم شایسته‌سالاری را در دانشگاه آزاد لحاظ خواهم کرد، گفت: اجازه نمی‌دهم فردی با حزب و گروه بازی، پارتی‌بازی، فامیل‌بازی، تملق و چاپلوسی در دانشگاه آزاد اسلامی به پست و مقام برسد.
او گفت: باید در …

میزان نوشت: فرهاد رهبر در جلسه با معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با بیان این‌کـه همه بدانند سیستم شایسته‌سالاری را در دانشگاه آزاد لحاظ خواهم کرد، گفت: اجازه نمی‌دهم فردی با حزب و گروه بازی، پارتی‌بازی، فامیل‌بازی، تملق و چاپلوسی در دانشگاه آزاد اسلامی به پست و مقام برسد.

او گفت: باید در تمامی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی شاخص‌هایی در بخش فرهنگی به منظور رتبه بندی واحد‌ها تعریف شود تا براساس آن‌ واحد‌های برتر شناسایی و مورد تشویق قرار گیرند.

همه چیز در مورد اجازه رهبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر به کارگیری افـراد کاردان و متعهد در حوزه فرهنگی گفت: افـرادی کـه توانایی و آمادگی انجام امور فرهنگی را دارند، شناسایی شده و در حوزه فرهنگی و دانشجویی به کار گرفته شوند.

رهبر با بیان این‌کـه در حوزه‌های پژوهش و فناوری و آموزش و تحصیلات تکمیلی فعالیت‌های مثبت و مفیدی انجام شده، گفت: در حوزه فرهنگی هنوز خلا‌هایی وجود دارد کـه وظایف مسئولان را سنگین‌تر می‌کند.

جزییات مطلب اجازه و رهبر را میخوانید .

او ادامه داد: نباید به دنبال گزارش دادن باشیم، بلکـه باید کار‌هایی انجام دهیم کـه اثربخشی بیشتری داشته باشد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید

رئیس دانشگاه آزاد عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شبکـه خیلی بزرگی اسـت کـه باید به جهت امور فرهنگی، هرمی ساخته شود تا زمانی کـه کاری در راس آن‌ انجام می‌شود در بدنه نیز ملموس و تاثیرگذار باشد.

رهبر با بیان این‌کـه نباید از ایجاد شبکـه فارغ‌التحصیلان غافل شد و باید در راسـتای اهداف دانشگاه از آن‌‌ها اسـتفاده کرد، به معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیران کل این‌ حوزه توصیه کرد در امور فرهنگی با سازمان سما هماهنگی داشته تا امور برنامه‌ریزی شده معاونت فرهنگی و دانشجویی با امور فرهنگی سازمان سما هماهنگ باشد.

شوخی‌های رهبر کره‌شمالی با هیئت کره‌جنوبی

تشکیل شورای فرهنگی راهبردی در دانشگاه آزاد

توضیحات بیشتر در مورداجازه رهبر

او با تاکید بر لزوم تشکیل «شورای فرهنگی راهبردی» گفت: با تشکیل این‌ شورا و تعریف شرح وظایف آن‌، امور فرهنگی دانشگاه بهتر و سهل‌تر دنبال خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد تاکید کرد: شبکـه‌هایی در دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده کـه توسط دیگران هدایت و فرماندهی می‌شود. طبق فرمایش مقام معظم رهبری، دانشگاه آزاد اسلامی باید اهداف و منافع ملی نظام را دنبال کند.

شما مطلب فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید را می خوانید .

رهبر گفت: ما باید بتوانیم مطابق با اهداف و نظریه‌های مقام معظم رهبری گام برداریم و در کشور آسیب‌های اجتماعی را شناسایی و در رفع آن‌‌ها اقدام کنیم.

او با تاکید بر این‌کـه دانشگاه آزاد اسلامی باید در خدمت نظام و اهداف مقدس جمهوری اسلامی باشد، گفت: معاونت فرهنگی باید آسیب‌های اجتماعی نو را پیدا کند و برای آن‌‌ها راه‌حل بیابید چراکـه مطمئنا آسیب‌های اجتماعی امروز کشور با ۵ سال گذشته متفاوت اسـت.

اجازه رهبر

رئیس دانشگاه آزاد گفت: به دنبال طرح‌های کلی به نفع نظام باشید، نه این‌کـه نگاهتان به طرح‌های کاسبکارانه باشد.

رهبر گفت: برای چاره‌اندیشی درباره آسیب‌های اجتماعی باید طرح‌های نو داشت و باید در سیاسـت‌ها و برنامه‌ها به نحوی رفتار کنیم کـه با آسیب مواجه نشویم.

او ادامه داد: از تحول نهراسید حتی اگر منجر به اتفاقی در دانشگاه شود و یا به قیمت کاهش درآمد در دانشگاه آزاد اسلامی بیانجامد.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: اگر درآمدزایی به قیمت مشکلات و آسیب‌های اجتماعی باشد و یا به نفع نظام نباشد، درآمد برای دانشگاه آزاد برکت نخواهد داشت. باید در کنار درآمد، به دنبال حل مشکلی از نظام و رفع آسیب‌های اجتماعی باشیم.

این‌ مطلب در مورد اجازه رهبر می باشد .

سیاسـت دانشگاه آزاد نظارت سیستماتیک اسـت

بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد محیط زیست

رهبر با بیان این‌کـه سیاسـت ما در دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌سازی و نظارت سیستماتیک اسـت تا با تخلف کمتری مواجه باشیم، گفت: به منظور برنامه ریزی فرهنگی برای کشور، اول باید در اصلاح فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی گام برداریم.

فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید

او با تاکید بر این‌کـه ملاک تصمیم‌گیری من برای پست‌های مدیریتی، شایسته‌سالاری و داشتن شاخص‌های مدیریتی اسـت، گفت: همه بدانند کـه سیستم شایسته‌سالاری را در دانشگاه آزاد لحاظ خواهم کرد.

اجازه, رهبر

تکذیب بستری شدن رئیس دفتر رهبر انقلاب

خبرگزاری فارس: صبح امروز برخی رسانه‌ها از بستری شدن حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بیمارستان بهمن تهران به علت عارضه قلبی خبر داده بودند.
طبق بررسی‌ها، این‌ خبر صحت نداشته و تکذیب می‌شود.
رئیس CIA با رهبر کره شمالی دیدار کرد

برترین ها: بنا بر گزارش‌ها مایک پومپئو، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و گزینه دونالد ترامپ برای وزارت خارجه، برای برنامه‌ریزی مذاکرات رهبران کره شمالی و ایالات متحده، با کیم جونگ‌اون دیدار کرده‌اسـت. دیداری در این‌ سطح از مقام‌های ارشد دو کشور، چنان‌چه این‌ خبر رسما تائید شود، در دو دهه گذشته بی‌سابقه به‌شمار می‌رود.
روزنامه واشینگتن‌ پست نخستین رسانه‌ای بود کـه خبر از «دیدار» پومپئو و کیم جونگ‌اون داد. به گفته واشینگتن‌پست این‌ دو در جریان تعطیلات عید پاک، به ‌طور محرمانه در پیونگ‌یانگ، دیدار کرده‌اند.
خبرگزاری رویترز، اسوشیتدپرس و نیویورک‌تایمز نیز با نقل قول از مقام‌های دولتی کـه نامشان فاش نشده، گزارش‌های مشابهی را منتشر کردند.
انجام «دیدار رسمی» میان یک مقام ارشد در سطح رئیس سی‌آی‌ای و گزینه رئیس‌جمهوری برای وزارت خارجه آمریکا، و مقامی در سطح رهبر کره شمالی -در صورت تائید- از سال ۲۰۰۰ به این‌‌سو، بی‌سابقه‌اسـت. در سال …
رهبر انقلاب: در میانه یک میدان نبرد قرار داریم

رهبر انقلاب: از قدرت ایـران احساس خطر می کنند

خبرگزاری ایسنا: رهبر انقلاب با تأکید بر این‌کـه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده‌ انقلاب و فرزندان امام و انقلاب استند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن‌ باید همواره صد درصد انقلابی بمانند و انقلابی حرکت کنند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات، مجموعه وزارت را برآمده از انقلاب و فرزندان امام و انقلاب خواندند و با تأکید بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، با اشاره به ابعاد گوناگون نبرد اطلاعاتی جبهه وسیع دشمنان با نظام اسلامی، گفتند: یکی از محورهای مهم و اصلی این‌ نبرد، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسئولان» و «تغییر باورهای مردم» اسـت کـه در این‌ نبرد، علاوه بر دفاع و بستن نفوذگاهها، باید تهاجم نیز انجام، و از هرگونه غفلت و …

  • اخبار سیاسی
  • فرهاد رهبر: اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی‌بازی بیاید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *