خانه / مراقبتهـای بارداری / اسپری حشره کش در بارداری، چه مشکلی ایجاد میکند؟ به همراه توضیحات

اسپری حشره کش در بارداری، چه مشکلی ایجاد میکند؟ به همراه توضیحات

اسپری حشره کش در بارداری، چه مشکلی ایجاد میکند؟ ، عاقبت سوزاندن سوسک با اسپری حشره کش! تصاویر ، بخور صورت در بارداری، مشکلی ایجاد میکنه؟ ، مشکلاتی کـه خوابیدن با آرایش ایجاد میکند ، فلورنزی: بارسا هیچ مشکلی برای ما ایجاد نکرد ، در دوران بارداری اسپری و حالت دهنده مو استفاده نکنید .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من الان ۳۵ هفتـه هستم، هفتـه ۳۱ بدون هیچ فکری از اسپری سم کامن برای دفع مورچه اسـتفاده کردم، اما در و پنجره رو باز کرزم تا بوش بره، الان متوجه شدم حتی اسـتنشاقش هم مضره، خیلی نگرانم، ضمن این‌کـه سونو ۳۳ هفتم همه چیز نرمال بود، میشه بگید یک بار اسـتفادش هم ممکنه خطر داشته …

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من الان ۳۵ هفتـه هستم، هفتـه ۳۱ بدون هیچ فکری از اسپری سم کامن برای دفع مورچه اسـتفاده کردم، اما در و پنجره رو باز کرزم تا بوش بره، الان متوجه شدم حتی اسـتنشاقش هم مضره، خیلی نگرانم، ضمن این‌کـه سونو ۳۳ هفتم همه چیز نرمال بود، میشه بگید یک بار اسـتفادش هم ممکنه خطر داشته باشه؟ لطفا از نگرانی نجاتم بدید 

 

پاسخ پزشک مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز در این‌ هفتـه معمولا مشکلی ایجاد نمیکند.
همه چیز در مورد ایجاد چه حشره کش
جزییات مطلب ایجاد و چه و حشره و کش را میخوانید .

برای حفظ سلامت روده ها چه کنیم | نشانه هـای عفونت روده چیست ؟

عوامل زیادی باعث ایجاد عفونت هـای روده ای میشود. کمی عدم رعایت در شست و شوی بدن میتواند منجر به ایجاد قارچ ها و عفونت هـای روده ای شود. در این‌ مقاله قصد داریم درباره درمان بیماریها عفونت هـای روده ای بپردازیم. با ما همراه باشید.
 

ایا عفونت روده خطرناک اسـت , برای حفظ سلامت روده ها چه کنیم
 
همه این‌ عوامل می‌توانند مانع از رشد باکتری‌هـای خوب در روده شوند. با این‌ حال گام هـایی برای ارتقای سلامت روده ها شناخته شده اسـت:
 
خواب کافی داشته باشید:
کورتیزول کـه هورمون مرتبط با اسـترس اسـت، تاثیر مخربی بر روی میکروبیوم روده دارد. برای کاهش میزان هورمون کورتیزول، مطمئن شوید کـه در شبانه روز به میزان ۸ ساعت خواب کافی دارید. بهداشت خواب می تواند کیفیت خواب شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین‌ قبل از خواب از روشن کردن وسایل الکترونیکی اجتناب کنید و اتاق خوابتان را خاموش نگه دارید.
 
تحرک کافی داشته باشید:
ورزش متوسط …
عاقبت سوزاندن سوسک با اسپری حشره کش! تصاویر

سیمای بندگان در روز محشر به چه شکل خواهد بود؟

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مردی کـه قصد داشت با اسـتفاده از یک اسپری حشره کش و فندک یک سوسک را بسوزاند ناگهان خانه اش را منفجر کرد. ماموران آتش نشانی منطقه “کوئینزلند ” اسـترالیا با دریافت گزارشی مبنی بر انفجار یک خانه مسکونی بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و متوجه شدند یک مرد جوان در حالی کـه قصد کشتن یک سوسک را داشته، تصادفا خانه اش را منفجر کرده اسـت.
این‌ اتفاق در شب چهارشنبه و در منطقه کوئینزلند اسـترالیا رخ داد. هنوز مشخص نیست آیا در اثر این‌ حادثه به این‌ مرد یا سایر افراد خانواده او آسیبی وارد شده اسـت؟

انتهـای پیام/
انفجار خانه مسکونی در اثر کشتن سوسک با اسپری حشره کش

وظیفه وزارت علوم ایجاد شغل برای فارغ‌التحصیلان نیست/ هر چه د

غلامی گفت: ما وظیفه‌ای در برابر ایجاد کار برای دانشجویان نداریم اما قبول می‌کنیم کـه دانشجو بایـد با کسب و کارهـای جدید آشنا شود.
 
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کـه در وزارت علوم و تحقیقات در حال برگزاری اسـت با اشاره به این‌کـه در سال‌هـای گذشته دانشگاه‌ها تنها به بحث آموزشی توجه داشتند و بحث پژوهشی را فراموش کرده بودند، گفت: دانشگاه‌هـای ما به صورت خاص به بحث آموزشی محدود شده بودند و پژوهش را از یاد برده بودند البته با توجه به فعالیت وزارت علوم کـه در چند سال اخیر انجام داده اسـت به خوبی می‌بینیم کـه فعالیت‌هـای پژوهشی متناسبی انجام گرفته اسـت.
 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این‌کـه پژوهش‌هـای دانشگاهی بایـد اثر گذار باشند، گفت: فعالیت‌هـای پژوهشی کـه در سطح جامعه انجام می‌گیرد، کم …

کلاف سردرگم “ایجاد یک میلیون شغل”/ آیا دولت می‌تواند وعده خود را عملی کند؟!
  • مراقبتهـای بارداری
  • اسپری حشره کش در بارداری، چه مشکلی ایجاد میکند؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *