خانه / اخبار سیاسی / هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت به همراه توضیحات

هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت به همراه توضیحات

هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت ، اسرائیل در پاسخ به سقوط جنگنده، به دمشق حمله کرد/ کشور سوریه: فرودگاه‌های اسرائیل را هدف می‌گیریم ، اسرائیل عاجزتر از ان اسـت که‌ بخواهد به کشور سوریه و ایران حمله کند ، خطر جنگ ایران و اسرائیل پس از حمله آمریکا به کشور سوریه ، ادعای شهادت تعدادی از نظامیان ایران در حمله رژیم اسرائیل به کشور سوریه ، تلاش بولتون برای حمله اسرائیل به ایران .
خبرگزاری ایسنا: روزنامه وال اسـتریت ژورنال نوشت: مقامات اطلاعاتی و افراد مطلع مدعی شده‌اند که‌ در پایگاه هوایی تی فور (T4) کشور سوریه که‌ هفتـه گذشته از سوی اسرائیل هدف قرار گرفت، یک سامانه دفاعی ـ هوایی پیشرفته ایرانی وجود داشته اسـت.ایـن اطلاعات جدید تائیدکننده ایـن حقیقت اسـت که‌ دولت ترامپ در …

خبرگزاری ایسنا: روزنامه وال اسـتریت ژورنال نوشت: مقامات اطلاعاتی و افراد مطلع مدعی شده‌اند که‌ در پایگاه هوایی تی فور (T4) کشور سوریه که‌ هفتـه گذشته از سوی اسرائیل هدف قرار گرفت، یک سامانه دفاعی ـ هوایی پیشرفته ایرانی وجود داشته اسـت.ایـن اطلاعات جدید تائیدکننده ایـن حقیقت اسـت که‌ دولت ترامپ در حال همکاری با اسرائیل برای مقابله با گسترش نفوذ ایران در منطقه خاورمیانه اسـت.

یک روزنامه آمریکایی به نقل از منابع آگاه گزارش داد: هدف حمله هفتـه گذشته اسرائیل به کشور سوریه یک سامانه دفاعی ـ هوایی متعلق به ایران بوده اسـت.

همـه چیز در مورد اسرائیل ایران حمله هدف

به گزارش انتخاب به نوشته روزنامه وال اسـتریت ژورنال، مقامات اطلاعاتی و افراد مطلع مدعی شده‌اند که‌ در پایگاه هوایی تی فور (T4) کشور سوریه که‌ هفتـه گذشته از سوی اسرائیل هدف قرار گرفت، یک سامانه دفاعی ـ هوایی پیشرفته ایرانی وجود داشته اسـت.

ایـن اطلاعات جدید تائیدکننده ایـن حقیقت اسـت که‌ دولت ترامپ در حال همکاری با اسرائیل برای مقابله با گسترش نفوذ ایران در منطقه خاورمیانه اسـت.

جزییات مطلب اسرائیل و ایران و حمله و هدف را میخوانید .

ایـن حمله غیرمنتظره دوشنبه گذشته به یک پایگاه هوایی در نزدیکی حمص واقع در مرکز کشور سوریه انجام شد که‌ ادعا می‌شود مورد اسـتفاده شبه نظامیان تحت کنترل ایران بوده اسـت. پایگاه تی فور ابتدا متعلق به آمریکا بود که‌ به طور جدی ایـن اتهامات را رد کرده اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت

کشور روسیه در کشور سوریه پس از وقوع ایـن حمله انگشت اتهام خود را مستقیما به سمت اسرائیل گرفت.

آمپول بتامتازون برای چیست؟

بنابر یک گزارش رسمی، ایـن حمله منجر به کشته شدن ۱۴ تن شد که‌ هفت نفر از ان‌ها مشاوران نظامی ایرانی بودند. مقامات آمریکایی نیز اعلام کردند که‌ نیروی هوایی اسرائیل پشت ایـن حمله قرار داشته اسـت اما تل‌آویو تاکنون از تائید یا تکذیب ایـن گزارش‌ها سر باز زده اسـت.

حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان در واکنش به ایـن حمله گفت که‌ اسرائیل با ایـن اقدام اشتباهی بزرگ مرتکب شده اسـت. وی به اسرائیل به علت قدرت ایران نیز هشدار داد.

توضیحات بیشتر در مورداسرائیل ایران حمله هدف
شمـا مطلب هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت را می خوانید .

تلاش بولتون برای حمله اسرائیل به ایران

خبرگزاری ایسنا: وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی گفت که‌ مشاور امنیت ملی جدید آمریکا در گذشته تلاش کرده بود وی را برای حمله به ایران متقاعد کند.
به نوشته روزنامه هاآرتص، شاول موفاز وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) که‌ در کنفرانسی که‌ به میزبانی یدیعوت آحارانوت برگزار شده بود، با اشاره به انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا، گفت که‌ وی را از زمان فعالیتش در سمت نمایـنده آمریکا در سازمان ملل می‌شناخته اسـت.
موفاز در ادامه گفت که‌ بولتون در ان زمان تلاش کرده بود وی را برای حمله به ایران متقاعد کند.
وی که‌ در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بوده اسـت با تکرار ادعاهای بی‌اساس و واهی مقامات صهیونیستی مبنی بر حضور نظامی ایران در کشور سوریه، ایران را یک تهدید علیه امنیت اسرائیل خواند.
وی گفت: تهدید ایران برای امنیت اسرائیل بسیار مهم …
اسرائیل در پاسخ به سقوط جنگنده، به دمشق حمله کرد/ کشور سوریه: فرو

عکس زیبایی که‌ تنیسور سرشناس جهان از ایران منتشر کرد

به نقل از سایت بی جامه و به گزارش پارس اسرائیل در پاسخ به سقوط جنگنده، به دمشق حمله کرد/ کشور سوریه: فرودگاه‌های اسرائیل را هدف می‌گیریم و …
منبع سوری: هدف از حمله به تیفور ایران نیست

خبرگزاری ایسنا: یک منبع نظامی سوری تاکید کرد که‌ هدف از حمله به فرودگاه تیفور ایران نیست و علت واقعی می‌تواند مساله دیگری باشد.
یک منبع نظامی سوری که‌ نامی از او برده نشده اسـت، در گفت‌وگو با روسیاالیوم، گفت: اظهارات مکرر اسرائیلی‌ها که‌ می‌گویند فرودگاه تیفور را به بهانه حضور ایرانی‌ها در ان بمباران کردیم دروغ محض اسـت و علت واقعی می‌تواند مساله دیگری باشد.
وی با اشاره به ایـنکه‌ تل‌آویو از امکانات و نوع تجهیزات ایـن فرودگاه مطلع اسـت، افزود: اسرائیل به ایـن نتیجه رسیده اسـت که‌ کشور سوریه در حال خروج از هرج و مرج و نابسامانی اسـت به همین علت تلاش می‌کند که‌ در ان جا ویرانی ایجاد کند و نیروهای سوری را تضعیف کند.
****
تلویزیون کشور سوریه امروز (دوشنبه) از صدای چندین انفجار در اطراف فرودگاه تیفور در حومه حمص خبر داد و افزود، فرودگاه با چندین فروند موشک که‌ ابتدا …

  • اخبار سیاسی
  • هدف حمله اسرائیل به کشور سوریه، ایران بوده اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *