خانه / فوتبال / مورد جالب کارت قرمزهای بارسلونا به همراه توضیحات

مورد جالب کارت قرمزهای بارسلونا به همراه توضیحات

مورد جالب کارت قرمزهای بارسلونا ، درخواست سیاسی هواداران از بارسلونا ، رائول بارسایی تر از رئیس بارسلونا بود! ، آیا آگوئرو راهی بارسلونا خواهد شد؟ ، ۹ آزمایش جالب در مورد الکتریسیته ساکن (فیلم) ، بارسلونا به دنبال پایان کابوس بالایدوس .
ورزش سه: اخراج سرخی روبرتو، ستاره جوان بارسلونا باعث محرومیت او از فینال کوپا دلری برابر سویا نخواهد شد. دیشب سرخی روبرتو در جریان دیدار بارسا و سلتاویگو از میدان اخراج شد و جالب این‌جاست کـه این‌ اولین اخراج یک بازیکن از بارسلونا بعد از یش از یک سال در لالیگا بود.
 

در …

ورزش سه: اخراج سرخی روبرتو، ستاره جوان بارسلونا باعث محرومیت او از فینال کوپا دلری برابر سویا نخواهد شد.

 دیشب سرخی روبرتو در جریان دیدار بارسا و سلتاویگو از میدان اخراج شد و جالب این‌جاست کـه این‌ اولین اخراج یک بازیکن از بارسلونا بعد از یش از یک سال در لالیگا بود.

همـه چیز در مورد اخراج بارسلونا جالب سه کارت ورزش

 

جزییات مطلب اخراج و بارسلونا و جالب و سه و کارت و ورزش را میخوانید .

در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۷، نیمار کـه در آن‌ مقطع در بارسلونا بازی می کرد در دیدار مقابل مالاگا به دلیل بازی خشن و البته رفتار تمسخرآمیز از میدان اخراج شده بود و بعد از آن‌ هیچ بازیکنی از بارسا کارت قرمز نگرفته بود. مدتی قبل و در دیدار بارسلونا برابر لاس پالماس نیز بعد از حدود ۲ سال به ضرر بارسلونا در لالیگا پنالتی اعلام شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مورد جالب کارت قرمزهای بارسلونا

البته سرخی روبرتو در دیدار فینال کوپا دلری می تواند حضور پیدا کند زیرا مورد خشنی در رفتار او دیده نشد و طبق قوانین، تنها ۴ جلسه محرومیت یا بیشتر در تمام رقابت ها در نظر گرفته خواهد شد و با توجه به عدم محرومیت برای بازیکن بارسا، او از دیدار بعدی لالیگایی محروم است و مشکلی برای حضور در فینال کوپا دلری نخواهد داشت.

توضیحات بیشتر در مورداخراج بارسلونا جالب سه کارت ورزش

موضع جالب رختکن بارسلونا به بازگشت نیمار

ورزش سه: به نظر می رسد ستاره های رختکن بارسلونا علاقمندند نیمار دوباره در ترکیب این‌ تیم قرار گیرد.  بعد از مطرح شدن شایعه بازگشت نیمار به بارسلونا، راکیتیچ و کوتینیو در مصاحبه هایی از این‌ اتفاق استقبال کردند و موضع پیکـه، لیونل مسی و سوارز نیز در این‌ خصوص روشن بوده و آن‌ها نیز مانند ۲ بازیکن نامبرده فکر می کنند.   اما نکته مهم این‌جاست کـه بایـد دید آیا رختکن می تواند مدیریت باشگاه را برای رخ دادن این‌ اتفاق تحت فشار قرار دهد یا خیر. اما شاید این‌ باور در مورد بازگشت بازیکنی کـه ممکن است لباس سفید رئال مادرید را بر تن کند خطرناک قلمداد شـود. انتقال نیمار به رئال می تواند ضربه بزرگی به بارسلونا باشد و اخبار حاکی از پیشنهاد خود بازیکن برای بازگشت به بارسلوناست. موضوع عجیب اول، صدور مجوز …
اولین خرید تابستانی بارسلونا قطعی شد؟

مورینیو، منچسترسیتی را قهرمان کرد!

ورزش سه: بارسلونا تابستان ۲۰۱۷ و با جدایی نیمار، یک فصل نقل و انتقالاتی شلوغ و بسیار پرحاشیه را پشت سر گذاشت. در واقع نیمار و پول جدایی او(۲۲۲ میلیون یورو) کـه به خزانه بارسا تزریق شد، ستاره هایی چون دمبله و کوتینیو را با ارقامی هنگفت به نوکمپ کشاند ولی حتی این‌ هزینه زیاد هم باعث نشد تا بارسا در لیگ قهرمانان به نیمه نهایی برسد و برای سومین سال متوالی در یک چهارم نهایی حذف شد.

طبق ادعای اسپورت، یکی از اولویت های اصلی خرید بارسا برای تابستان پیش رو، در خط دفاعی خواهد بود و مسئولان بلوگرانا به تازگی ضمن شروع مذاکرات با مدافع فرانسوی سویا، با وی به توافقات خوبی نیز دست یافته اند.
کلمنت لنگلت، مدافع ۲۲ ساله سابق نانسی کـه تابستان ۲۰۱۷ به سویا پیوست، سخت مورد توجه بارسلونا قرار گرفته و دو طرف به توافق اولیه …
درخواست سیاسی هواداران از بارسلونا

ورزش سه: برخی گروه های هواداری در بارسلون از این‌ تیم درخواست عجیبی برای فینال کوپا دلری دارند.بارسلونا در آستانه فتح لالیگا قرار دارد و هفته آتی در فینال کوپا دلری برابر سویا به میدان خواهد رفت تا در صورت کسب پیروزی، هر ۲ جام داخلی اسپانیا را فتح کند.
 

اما یکی از سازمان های فعال در امور سیاسی از باشگاه بارسلونا خواسته در دیدار فینال برای حمایت از اهداف سیاسی ایالت کاتالونیا و زندانیان سیاسی، با لباس زرد رنگ کـه نماد این‌ جنبش است به میدان بروند.البته سه رنگ اصلی لباس بارسلونا در فصل جاری آبی اناری، فیروزه ای و زرشکی است و بعید است نه قوانین چنین اجازه ای به بارسلونا بدهد و نه خود باشگاه چنین درخواستی را بپذیرد زیرا ممکن است عواقبی همراه با جریمه را به همراه داشته باشد. …

نتایج جالب واکنش تند ستارگان زن به پایین تر بودن دستمزدشان نسبت به مردها
  • فوتبال
  • مورد جالب کارت قرمزهای بارسلونا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *