خانه / اخبار سیاسی / تکذیب زخمی شدن افسر روسی در دوما به همراه توضیحات

تکذیب زخمی شدن افسر روسی در دوما به همراه توضیحات

تکذیب زخمی شدن افسر روسی در دوما ، تکذیب هستفاده از آسمان و زمین ایـران توسط هواپیماهـای روسی ، سوریه، حمله شیمیایی به دوما را تکذیب کرد ، انفجار در ادلب سوریه با ده‌ها کشته و زخمی ، ۵۰ زخمی در برخورد دو قطار در آلمان ، تکذیب شد: روحانی، عروس ندارد .
خبرگزاری مهر: به نقل از روسیاالیوم، مرکز روسی آشتی در سوریه از حمله به کاروان سازمان ملل از سوی آدمها ناشناس در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق خبر داد.
در بیانیه ایـن مرکز از تبادل تیراندازی میان نیروهـای امنیتی سوریه مامور تامین سلامت کاروان وابسته به سازمان ملل و آدمها مسلح …

خبرگزاری مهر: به نقل از روسیاالیوم، مرکز روسی آشتی در سوریه از حمله به کاروان سازمان ملل از سوی آدمها ناشناس در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق خبر داد.

در بیانیه ایـن مرکز از تبادل تیراندازی میان نیروهـای امنیتی سوریه مامور تامین سلامت کاروان وابسته به سازمان ملل و آدمها مسلح ناشناس کـه بر اثر ان یکی از نیروهـای سوری زخمی شدند، خبر داده شده و آمده هست: ایـن کاروان ماموریت شناسایی در دوما داشت.

همه چیز در مورد تکذیب روسی زخمی

ایـن مرکز اعلام کرد کـه نظامیان روس در مکان حادثه نبودند و گزارش برخی رسانه هـای روسی درباره زخمی شدن افسر روس در جریان تیراندازی بی اساس هست.

جزییات مطلب تکذیب و روسی و زخمی را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تکذیب زخمی شدن افسر روسی در دوما

تکذیب هستفاده از آسمان و زمین ایـران توسط هواپیماهـای روسی


یک منبع آگاه در ستاد کل نیروهـای مسلح، ضمن تاکید بر همکاری‌هـای متقابل و مشترک جمهوری اسلامی ایـران و روسیه در مقابله با تروریسم، موضوع هستفاد از آسمان و زمین جمهوری اسلامی ایـران توسط روسیه را تکذیب کرد.
 

روز گذشته برخی پایگاه‌هـای خبری از توافق تهران و مسکو در خصوص پرواز هواپیماهـای هستراتژیک روسی بر فراز اراضی ایـران خبر داده بودند.
منبع: ایسنا
سوریه، حمله شیمیایی به دوما را تکذیب کرد


خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، تیم پزشکی بیمارستان شهر «دوما» اعلام کرد کـه هیچ‌گونه حمله شیمیایی در شهر دوما واقع در غوطه شرقی دمشق صورت نگرفته هست.
نمایـنده روسیه در سازمان منع گسترش تسلیحات اتمی هم گفت کـه ایـن کشور عاملان ساخت ویدئوهـای جعلی درباره حمله شیمیایی ادعایی در منطقه «دوما» در سوریه را شناسایی کرده هست.
دیپلمات روسیه در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: «ما شواهد غیرقابل بحثی داریم مبنی بر ایـنکـه هیچ حادثه حمله شیمیایی روز ۷ آوریل در منطقه «دوما» اتفاق نیفتاده و کل دهستان، اقدامات تحریک‌آمیزی بوده کـه سازمان‌هـای اطلاعاتی انگلیس احتمالاً با همکاری متحدانشان در واشنگتن با هدف فریب جامعه بین‌الملل و توجیه تجاوز به سوریه انجام داده‌اند.»
نمایـنده روسیه در سازمان منع گسترش سلاح‌هـای شیمیایی اعلام کرد کـه واشنگتن در تهیه و نشر فیلم ساختگی هستفاده از سلاح شیمیایی در دوما با هدف حمله موشکی به سوریه …
تکذیب پنهان‌شدن مرتضوی در منزل ‌آيت‌الله بوشهری

تکذیب یک شایعه منتسب به رئیس‌جمهور


عصر ایـران: خبری در فضای‌مجازی مبنی بر حضور سعید مرتضوی در منزل آیت‌الله‌حسینی‌بوشهری، رییس سابق حوزه‌علمیه قم منتشر شد کـه وی ایـن خیر را در گفت‌وگو با قانون از اساس تکذیب کرد.
آیت‌الله‌حسینی‌بوشهری پنهان شدن سعید مرتضوی در منزل او در مشهد مقدس را تکذیب کرد.
وی با بیان ایـنکـه تابحال سعید مرتضوی را از نزدیک ندیده هست گفت: من تا امروز با ایـن شخص(مرتضوی) ملاقات نداشته ام و مهمتر ایـنکـه اصلا خانه ای در مشهد ندارم کـه او بخواهد در ان سکونت داشته باشد

  • اخبار سیاسی
  • تکذیب زخمی شدن افسر روسی در دوما


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *