خانه / اخبار / هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم به همراه توضیحات

هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم به همراه توضیحات

هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم ، وزیر نیرو: تابستان کم آبی داریم ، وزیر نفت: برای ما تجربه مهم هـست، نه رنگ مو و چشم ، هشدار پوتین به اقدامات تحریک‌آمیز پس از حمله شیمیایی اخیر ، درخوهـست کمک وزیر نیرو از مردم ، وزیر نیرو: همه در قبال مساله آب مسئولیم .
اردکانیان نسبت به کم آبی تابستان پیش‌رو هشدار داد و از مسئولین خوهـست تا برنامه‌ریزی‌هـای لازم را انجام دهند.
 

رضا اردکانیان در حاشیه جلسه هیات دولت ایـن هفتـه، اظهار کرد: کاهش ذخایر سدها روی مصرف شرب اثر می‌گذارد. کاهش ارتفاع سدهـایی کـه نیروگاه برق دارند طبیعتا ما را با کاهش تولید برق در تابستان روبرو می‌کند. ایـن دو موضوع واقعیت‌هـایی …

اردکانیان نسبت به کم آبی تابستان پیش‌رو هشدار داد و از مسئولین خوهـست تا برنامه‌ریزی‌هـای لازم را انجام دهند.
 
هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم
رضا اردکانیان در حاشیه جلسه هیات دولت ایـن هفتـه، اظهار کرد: کاهش ذخایر سدها روی مصرف شرب اثر می‌گذارد. کاهش ارتفاع سدهـایی کـه نیروگاه برق دارند طبیعتا ما را با کاهش تولید برق در تابستان روبرو می‌کند. ایـن دو موضوع واقعیت‌هـایی هـست کـه ما با ان مواجه هـستیم. بهتر هـست کـه از الان بدانیم تابستان کم‌ آبی داریم و صحیح مصرف کردن را از الان آغاز‌ کنیم.

وی ادامه داد: ما خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم. در برخی از مناطق فلات مرکزی مثل زایـنده‌رود اصفهان ایـن خشکی بیشتر هـست. تا به حال چنین خشکی را سد زایـنده‌رود از زمان تاسیسش به یاد ندارد.

همه چیز در مورد اخیر تجربه سال قرن نیرو نیم هشدار وزیر

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: فرصت پیش‌رو برای ما به عنوان مسئولین مستقیم دست‌اندرکار امکان برنامه‌ریزی و برای مردم امکان صرفه‌جویی را فراهم می‌کند. هر چقدر مخازن موجود آب ما کمتر و صحیح‌تر مصرف شـود ما تابستان بهتری را پشت سر خواهیم گذاشت.

اردکانیان تصریح کرد:‌ هر چقدر در مصرف برق عادت کنیم درست و صحیح مصرف کنیم در تابستان خطر کمتری در ارتباط با خاموشی‌ها خواهیم داشت.

جزییات مطلب اخیر و تجربه و سال و قرن و نیرو و نیم و هشدار و وزیر را میخوانید .

وی ادامه داد: سال گذشته ۹ هزار و ۳۰۰ مگاوات تولید برق از نیروگاه‌هـای آبی داشتیم. امسال در بهترین حالت به حدود پنج هزار مگاوات خواهد رسید یعنی چهار هزار و ۳۰۰ مگاوات کاهش تولید برق در نیروگاه‌ها داریم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم
منبع: ایسنا 
توضیحات بیشتر در مورداخیر تجربه سال قرن نیرو نیم هشدار وزیر
چطور در سال نو، موفقیت را در آغـوش بگیریم!

اخراج نیروهـای شهرداری در اولین روز سال ۹۷

در روزهـای اخیر نامه تعدیل و تسویه حساب به دست تعدادی از کارکنان قرادادی شهرداری تهران رسیده هـست.در سال جدید نزدیک به ۱۰ هزار نیرو باید با شهرداری خداحافظی کنندنظام ارزشیابی کارکنان قراردادی شرکت ها و معاونت هـای شهرداری تهران در آستانه سال از سوی معاونت مابع انسانی ابلاغ شد و چندین هزار کارمند می بایست با شرکت در آزمون ارزشیابی شرکت کنند. به نظر می رسد کـه در روزهـای ابتدای سال ۱۳۹۷ نتایج آزمون ارزشیابی به واحدهـای تابعه اعلام شده و ایـن واحدها می بایست آدمهـای را کـه حائز نمره بالای ۶۰ نشده اند، اخراج کنند.نظام ارزشیابی به گونه ای طراحی شده بود کـه بسیاری از کارمندانی کـه در سال هـای اخیر به عنوان کارمند در شهرداری و بخش هـای مختلف ان مشغول به کار شده اند، به سختی می توانستند نمره بالای ۶۰ کسب کنند.در همین رهـستا در یکی از ابلاغیه هـای ارسال شده به شرکت بهره برداری …
شدیدترین خشکسالی نیم قرن اخیر در خوزستان


خبرگزاری ایسنا: معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با بیان ایـنکـه حدود ۱۲میلیارد مترمکعب از حجم مفید مخازن سدهـای هـستان خالی هـست، گفت: برای نیمه دوم سال آبی امسال با توجه به کمبودها در بحث آب، اولویت ما تامین آب شرب به صورت ۱۰۰درصدی هـست تا مشکلی برای آب شرب مردم پیش نیاید.
هوشنگ حسونی زاده در نشست خبری “بحران خشکسالی و کمبود آب در خوزستان” کـه امروز، ۲۱ فروردین ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر در یکی از نادرترین دوره‌ها و وضعیت بسیار خطرناکی در بحث آب قرار داریم. اکنون در حال تجربه شدیدترین خشکسالی نیم قرن اخیر در خوزستان، کشور و منطقه هـستیم.
کاهش ۵۰درصدی بارش در خوزستان
وی با بیان ایـن‌کـه اکنون در حال سپری کردن یکی از کم‌سابقه‌ترین خشکسالی‌ها را در فلات ایـران هـستیم، افزود: آخرین خشکسالی را کـه شاهد بودیم در سال ۸۶ …
پوتین به نتانیاهو هشدار داد

پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت داریوش شایگان


ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری کشور روسیه به نخست وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد کـه از اقدامات بی ثبات کننده در منطقه پرهیز کند.
به نقل از خبرگزاری روسی تاس، کرملین در بیانیه ای اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس با ولادیمیر پوتین تماس گرفت.
در ادامه ایـن بیانیه آمده هـست: دو طرف در مورد مساله سوریه از جمله در پی حمله اخیر نیروی هوایی رژیم صهیونیسی به پایگاه هوایی تیفور در هـستان حمص سوریه صحبت کردند.
بنابرایـن بیانیه، «ولادیمیر پوتین تاکید کرد کـه احترام به حاکمیت سوریه دارای اهمیتی بنیادین هـست.» وی «بر پرهیز از هرگونه اقدامی کـه باعث بی ثباتی بیشتر وضعیت سوریه و ایجاد تهدید علیه امنیت ان کشور می شـود، تاکید کرد.»
رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه حمله ای هوایی به پایگاه تیفور سوریه انجام داد. به دنبال ایـن حادثه، کشور روسیه سفیر ایـن رژیم در مسکو را برای دادن توضیح درباره حمله هوایی به سوریه احضار کرد.
ایـن در حالی …

  • اخبار
  • هشدار وزیر نیرو: خشک‌ترین سال را در نیم قرن اخیر تجربه می‌کنیم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *