خانه / فوتبال / افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها به همراه توضیحات

افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها به همراه توضیحات

افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها ، وعده افتخاری به بازیکنان هستقلال ، پیام افتخاری و شفر به هواداران هستقلال ، جلسه صبحگاهی سلطانی فر با شفر و افتخاری ، افتخاری: امسال اجازه نمی‌دهیم حق‌مان ضایع شود و زیر بار زور نمی‌رویم ، وقتی عربستانی‌ها شفر را مشکوک کردند! .
خبر ورزشی: هستقلال تهران موفق شد الهلال را در دو بازی رفت و برگشت ببرد و دست به کار بزرگی بزند. آبی‌ها با قدرت به عنوان تیم صدرنشین صعود کرده‌ و نقش پررنگی در حذف متمول‌ترین تیم عربستان داشتند.
سیدرضا افتخاری مدیرعامل هستقلال بعد از ایـن برد حرف‌هایی می‌زند که‌ جالب هست. …

خبر ورزشی: هستقلال تهران موفق شد الهلال را در دو بازی رفت و برگشت ببرد و دست به کار بزرگی بزند. آبی‌ها با قدرت به عنوان تیم صدرنشین صعود کرده‌ و نقش پررنگی در حذف متمول‌ترین تیم عربستان داشتند.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل هستقلال بعد از ایـن برد حرف‌هایی می‌زند که‌ جالب هست. عربستانی‌ها برای ایـنکه‌ حق میزبانی را از ایران بگیرند هر کاری کردند و تصور می‌کردند با بردن بازی‌ها به کشورهای عربی می‌توانند به نتایج بهتری دست پیدا کـنند ولی حالا بهترین تیم انها از گردونه رقابت‌ها کنار رفته، ان هم به شکلی مفتضحانه. وقتی قرعه‌کشی لیگ قهرمانان انجام شد، خیلی‌ها الهلال را تیم اول گروه می‌دانستند ولی حالا انها با کسب تنها دو امتیاز از مسابقات حذف شده‌اند و افتخاری می‌گوید ایـن چوب خدا بوده…

همه چیز در مورد افتخاری خبر خدا کار ورزشی

کار خدا بود

عربستان قبل از مسابقات خیلی زور می‌گفت. به ما تحمیل کردند که‌ در عمان و کویت با ایـن تیم بازی کنیم، در حالی که‌ می‌توانستیم در بازی رفت میزبان الهلال در آزادی باشیم اما بار دیگر مشخص شد خدا جای حق نشسته هست. به قول معروف خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها. بقیه تیم‌ها که‌ دنبال ایـن کارها نبودند نتایج بهتری گرفتند. شما نگاه کنید الریان در ایـن گروه از الهلال بیشتر امتیاز گرفت ولی انها با دو امتیاز حذف شده‌اند. الهلال ته جدول قرار گرفت. ایـن تیم سال گذشته تا فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت و جزو بهترین‌ها بود. چوب خدا صدا ندارد و به نظرم چوب ایـن کارهای غیر فوتبالی‌شان را خوردند.

جزییات مطلب افتخاری و خبر و خدا و کار و ورزشی را میخوانید .

هستقلال نیاز به حمایت دارد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها

ان‌شا‌ءا… تیم روز به روز بهتر شود. بایـد از هستقلال حمایت صورت گیرد. ما تیم خوب و یکدستی هستیم. دیدید که‌ مقابل الهلال چه فوتبالی بازی کردیم. خیلی حرفه‌ای بودیم و توانستیم ایـن بازی را ببریم، با وجود ایـنکه‌ در ورزشگاه اکثر کسانی که‌ حضور داشتند طرفدار انها بودند.

قوانین یوفا در فیرپلی مالی سختگیرانه‌تر شد

ستاره سوم…

اگر از هستقلال حمایت شود می‌توانیم ان‌شا‌ءا… ستاره سوم را هم بگیریم. بایـد دوروبری‌ها از هستقلال حمایت کـنند. شما رسانه‌ها هم بایـد حمایت کنید. ما در گروه مرگ حضور داشتیم و انصافاً کسی پیش‌بینی نمی‌کرد بتوانیم حتی از گروه بالا بیاییم. به نظرم اگر ان حمایتی که‌ می‌گویم کنار ما باشد، هیچی نشویم به فینال می‌رسیم. ما مشکلاتی داریم و بایـد حمایت باشد مخصوصاً از طرف دولت. حالا من خیلی از تیم‌های شرق آسیا خبر ندارم و نمی‌دانم چه شرایطی دارند ولی فکر می‌کنم مشکلی نباشد و ما بتوانیم امسال در آسیا یک موفقیت بزرگ به دست بیاوریم. هستقلال بازی‌های سختی را برده و نشان داد‌ه‌ایم می‌توانیم بازی‌های سخت‌تر را هم ببریم.

توضیحات بیشتر در موردافتخاری خبر خدا کار ورزشی

پول نمی‌دادیم حذف می‌شدیم

در هستقلال خیلی کارم سخت هست. مشکلاتی داریم و متأسفانه من وقت نمی‌کنم حتی سرم را بخارانم. از سال گذشته تا به امروز حدود ۲۰ میلیارد تومان فقط به طلبکاران داده‌ایم که‌ پول خیلی سنگینی هست. اگر ایـن پول را نمی‌دادیم از لیگ قهرمانان حذف می‌شدیم و همین الان هستقلالی نبود که‌ از گروهش صعود کرده باشد.

شما مطلب افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها را می خوانید .
افتخاری خبر خدا کار ورزشی

خبر خوب برای پرسپولیس: مسلمان به قطر می‌رود

ایران ورزشی: محسن مسلمان در پرسپولیس ادامه می‌دهد؟ همه می‌دانیم که‌ پاسخ ایـن پرسش منفی هست. اگرچه پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم هست اما ایوانکوویچ و مسلمان به بن‌بست رسیده‌اند و پرسپولیس در فصل محرومیت بایـد با یکی از موثرترین بازیکنانش خداحافظی کند. برانکو خودش ترجیح داده که‌ بدون مسلمان بازی کند و شاید هر بازیکن دیگری هم جای محسن مسلمان بود یک تصمیم می‌گرفت: جدایی.
مسلمان بهترین پاسور لیگ برتر هست، همان‌چه او را به لقب مهندس رساند. بدیهی هست که‌ شایعات درباره انتقال او زیاد باشد، از مذاکره با سپاهان و تعیین عدد و رقم قرارداد تا ایـن خبر جدید: مسلمان به قطر می‌رود.
محسن مسلمان بعد از لیگ قهرمانان آسیا بایـد تصمیم خود را بگیرد و چمدانش را ببندد. او احتمالا ایرانی تازه‌ای در لیگ ستار‌گان خواهد بود اما هنوز خبر موثقی درباره تیم آینده‌اش در قطر به …
جپاروف: ماندن شفر به نفع هستقلال هست

بیل برنامه‌ای برای ترک رئال مادرید ندارد

خبر ورزشی: سرور جپاروف، دارنده دو عنوان بازیکن سال آسیا تجربیات بالایی از لیگ قهرمانان آسیا دارد. جپاروف در سال ۲۰۰۸ با تیم بنیادکار ازبکستان تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد و در همان سال اولین جایزه بازیکن سال آسیا را از ان خود کرد. در آستانه بازی هستقلال و الهلال با هافبک ازبکستانی نمایـنده کشورمان گفت‌وگویی انجام دادیم.
 
در جریان بازی هستقلال و گسترش فولاد به دلیل احساس درد تعویض شدی. شرایط جسمانی‌ات چگـونه هست؟
آسیب‌دیدگی‌ام جدی نبود اما نمی‌توانستم ان را نادیده بگیرم. با هستراحت، فیزیوتراپی و تمرین اختصاصی ان را پشت سر گذاشتم و مشکلی برای همراهی هستقلال در بازی امشب ندارم.
 
فصل خوبی را در هستقلال داشته‌ای. خودت از شرایط رضایت داری؟
من همواره با انگیزه بالا تمرین و بازی می‌کنم چون همیشه به فوتبال علاقه وافری داشته‌ام. ما فصل را خوب شروع نکردیم و شرایط هستقلال مطلوب نبود اما با …
موسوی: تیام به تنهایی ۲ مهاجم هست

خبر ورزشی: علی موسوی جزو مهاجمان باتجربه هستقلال در جام باشگاه‌های آسیا بود و با تیم تحت سرمربیگری ناصر حجازی به نایب قهرمانی قاره که‌ن رسید. با موسوی درباره تیم سابقش گفت‌وگو کردیم.
 عملکرد هستقلال را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چطور ارزیابی می‌کنی؟
در کل تیم حرفه‌ای بازی و صعود کرد. در بازی برگشت مقابل الهلال که‌ بازی خارج از خانه هم بود هستقلال خیلی حساب‌شده و هدفمند کار کرد و بهترین نتیجه را گرفت. تیم دنبال امتیاز گرفتن بود نه دنبال ارائه فوتبالی صرفاً هجومی.
عملکرد کدام یک از بازیکنان را پسند کردی؟
همه در کار تیمی خوب بودند. غفوری گل پیروزی را زد، رحمتی هم در دو صحنه‌ توپ‌های خوبی را گرفت.
تیام چطور بود؟
اولین بازی‌اش بعد از مصدومیت بود و بد بازی نکرد.
شما سال‌ها مهاجم بوده‌ای، تیام را از نظر فنی می‌پسندی؟
سطح فوتبالش از فوتبال ما بالاتر هست. یک مهاجم خوب …

بازیگر «پایتخت»: هستعداد لهجه‌ام ذاتی هست

  • فوتبال
  • افتخاری: خدا گذاشت تو کار عربستانی‌ها


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *