خانه / مراقبتهای بارداری / مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟ به همراه توضیحات

مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟ به همراه توضیحات

مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟ ، قرص یدوفولیک در بارداری، چرا باعث تهوع میشه؟ ، درمان دیابت با عرق آلوئه ورا | دیابت بارداری | عرق برگ زیتون برای درمان دیابت ، دیابت بارداری دارم، حتما انسولین بزنم؟ ، دیابت بارداری و عوارض ان، آیا می‌دانید؟ ، خطرهای دیابت بارداری، شیرینی از خودتونه .
خیلی از زنان قبل از بارداری تغذیه هایی دارند کـه در دوران بارداری می تواند تاثیر گذار باشد اما آیا ارتباطی بین دیابت بارداری و خوردن زیاد سیب زمینی وجود دارد؟ برای دانستن پاسخ این‌ سوال حتما مطلب زیر را بخوانید.افزایش خطر ابتلا به دیابت حاملگی تحقیقات جدید نشان می دهد ارتباط مستقیمی بین افزایش مصرف سیب زمینی …

خیلی از زنان قبل از بارداری تغذیه هایی دارند کـه در دوران بارداری می تواند تاثیر گذار باشد اما آیا ارتباطی بین دیابت بارداری و خوردن زیاد سیب زمینی وجود دارد؟ برای دانستن پاسخ این‌ سوال حتما مطلب زیر را بخوانید.
افزایش خطر ابتلا به دیابت حاملگی
تحقیقات جدید نشان می دهد ارتباط مستقیمی بین افزایش مصرف سیب زمینی قبل از بارداری و افزایش خطر ابتلا به دیابت حاملگی وجود دارد.
تحقیقات جدید نشان می دهدکـه مصرف سیب زمینی قبل از بارداری می تواند شانس ابتلا به دیابت بارداری را افزایش دهد. سیب زمینی حاوی مقدارزیادی کالری و ترکیبات سالم، از جمله سطح بالایی از ویتامین C و B6، تیامین، فولات، نیاسین، ریبوفلاوین، منیزیم، آهن، فسفر و روی اسـت.

همه چیز در مورد بارداری تغذیه خانم دیابت سیب سیب زمینی قبل قبل از مصرف

سیب زمینی سومین محصول پرمصرف پس از گندم و برنج اسـت. در ایالات متحده ۳۵درصد از زنان در سن باروری خود به صورت روزانه سیب زمینی مصرف می کنند.

راهنمای رژیم غذایی برای آمریکایی ها هنوز شامل سیب زمینی و گروه سبزیجات اسـت کـه انگلستان انها را در گروه مواد غذایی نشاسـته دار می داند.

جزییات مطلب بارداری و تغذیه و خانم و دیابت و سیب و سیب زمینی و قبل و قبل از و مصرف را میخوانید .
تاثیر غذاهای گیاهی در دوران بارداری
محققان از موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی در راکویل و دانشگاه هاروارد در بوستون تصمیم گرفتند تاثیر غذاهای گیاهی در دوران بارداری را مطالعه کنند.
داده ها از مطالعه پرستاران بهداشت۱۹۹۱-۲۰۰۱ گرفته شده اسـت. شرکت کنندگان سابقه هیچ بیماری قبلی اعم از دیابت حاملگی یا بیماری های مزمن دیگری نداشتند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟

رژیم های غذایی با پرسشنامه در ۴ سال مورد بررسی قرار گرفتند از بین زنانی باردار، ۸۵۴ نشخصیابت بارداری گرفتند حتی پس از کنترل عواملی از جمله سن، سابقه خانوادگی، کیفیت رژیم غذایی به طور کامل، شاخص توده بدن و سابقه خانوادگی دیابت، مصرف سیب زمینی بالا قبل از بارداری با افزایش خطر ابتلا به دیابت حاملگی در ارتباط بود.

درمان هیپوتیروئیدی در کودکان، زمان مصرف قرص

دیابت حاملگی یک نگرانی بزرگ اسـت، نه تنها نتایج منفی دیابت را در بارداری افزایش می دهد بلکـه خطرات بیماری های قلبی برای مادر و کودک نیز ممکن اسـت رخ دهد.

این‌ نتایج محققان را شگفت زده کرده اسـت. بر خلاف دیگر سبزیجات، سیب زمینی حاوی مقدار زیادی نشاسـته اسـت، این‌ نشاسـته به سرعت و به آسانی در بدن جذب می شـود.

توضیحات بیشتر در موردبارداری تغذیه خانم دیابت سیب سیب زمینی قبل قبل از مصرف

در تحقیقات قبلی اثبات شده اسـت کـه سیب زمینی غلظت گلوکز پلناما، مقاومت به انسولین و خطر ابتلا به «دیابت نوع ۲» را افزایش می دهد.

محققان این‌ مطالعه توصیه ساده ای برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه مصرف بالای سیب زمینی بیان کردند، مصرف بالای سیب زمینی قبل از بارداری باید با سبزیجات دیگر، حبوبات و غلات کامل جایگزین شـود.

شما مطلب مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟ را می خوانید .
بارداری تغذیه خانم دیابت سیب سیب زمینی قبل قبل از مصرف

رژیم غذایی قبل از بارداری و نکات تغذیه ای مفید قبل از اقدام

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

شما قبل از اقدام به بارداری از سه ماه تا یک سال پیش از اقدام به این‌ عمل مهم در زندگیتان باید رژیم غذایی قبل از بارداری را رعایت کنید. زیرا غذایی کـه شما می خورد در تمام سلول ها، خون و هورمن هایتان تاثیر می گذارد و این‌ مسئله خیلی مهم اسـت.

شما قبل از تصمیم به باردار شدن باید وزنتان را ایده آل کنید و مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید. هر بانویی قبل از بارداری باید رژیم غذایی قبل از بارداری را رعایت کند و بعد اقدام به بارداری نماید.

درمان خارش واژن در خانه، زنان بخوانند

رژیم غذایی قبل از بارداری:
تغذیه قبل از بارداری همانند تغذیه در دوران بارداری دارای اهمیت زیادی اسـت.در رژیم غذایی قبل از دوران بارداری باید بداین‌د کـه کربوهیدرات ها هم برای بدن مفید استند و جز مواد غذایی اصلی محسوب …
تغذیه صحیح در بارداری، چی بخوریم خوبه؟

مصرف غذای مقوی و سالم در دوران بارداری اهمیت خیلی زیادی دارد و بانوان برای داشتن فرزندانی سالم باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشند؛ در این‌جا به معرفی غذا‌های مناسب در دوران بارداری می‌پردازیم. ضرورت داشتن رژیم غذایی مناسب برای مادران باردارداشتن رژیم غذایی مناسب باید پروتئین‌ها را در رژیم غذایی خود جای دهید میوه‌ها یکی از مواد غذایی استند کـه میزان قند خون شما را نرمال می‌کنند همچنین تخم مرغ، گوشت بدون چربی، ماهی، محصولات لبنی و نخود و لوبیا هم از جمله مواد غذایی استند کـه مقدار خیلی زیادی پروتئین را در خود جای داده‌اند. مصرف لبنیات را در دوران بارداری فراموش نکنیدلبنیات سرشار از خاصیت اسـت و برای بانوان باردار خیلی مفید اسـت و از سوی دیگر کودک شما به مقدار خیلی زیادی پروتئین احتیاج دارد کـه از طریق لبنیات می‌توانید ان‌را تامین کنید؛ ماسـت، پنیر، شیر و سایر محصولات لبنی را به مقدار کافی مصرف کنید، اما …
نکات مهم قبل از بارداری، بدانید و آگاه باشید

اگر شما قصد باردار شدن دارید، حداقل از سه ماه قبل از بارداری باید یه نکات زیر توجه نمایید با ما همراه باشید تا چیزهایی کـه باید قبل از بارداری بدانیم را بیان کنیم:- از پزشک خود بخواهید معاین‌ه کاملی از شما به عمل آورد و آزمایش خون بدهید تا مشخص شـود آیا کمبود کلسیم، آهن و.. دارید یا خیر. اگر دچار کمبود بعضی از این‌ مواد بودید، با رعایت برنامه عذایی صحیح ، قبل از بارداری این‌ کمبود را برطرف سازید. مثلا اگر دچار کمبود آهن استید، زیر نظر ماما با پزشک از مواد غذایی حاوی آهن بیشتر مصرف کنید و در ثورت تجویز ماما یا پزشک ، دارو مصرف کنید تا کبود برططرف شـود.- هیچ گونه داروی شیمیایی یا گیاهی مصرف نکنید مگر با تجویز ماما یا پزشک ، در زمان مراجعه به پزشک نیز حتما یاد آور شوید تصمیم به بارداری دارید. خیلیی از پزشکان معتقدند …

اطلاعاتی در مورد تست تورچ کـه خانمهای باردار انجام می دهند
  • مراقبتهای بارداری
  • مصرف سیب زمینی در بارداری، باعث دیابت میشه؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *