خانه / خبر / توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد به همراه توضیحات

توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد به همراه توضیحات

توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد ، اظهارات پوتین درباره توئیت‌هـای ترامپ ، توئیت ظریف درباره ذوق‌زدگی ترامپ و بن‌سلمان از دوشیدن و دوشیده شدن ، توئیت ظریف درباره ذوق‌زدگی ترامپ و بن‌سلمان از دوشیدن و دوشیده‌شدن ، واشنگتن پست: استراتژی ترامپ در مورد ایران در حال شکست است ، توئیت طوفانی ظریف در واکنش به عقده گشایی ترامپ علیه ایران .
توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را کـه گفته بود مایک پامپئو، وزیر امور خارجه جدید آمریکا در مذاکراتی با کیم جونگ اون طی روز یکشنبه گذشته حضور داشته، تایید کرد.ترامپ در توئیتی دیدار رئیس سیا با رهبر کره شمالی را تایید کرددونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پستی در توئیتر اطلاع داد کـه نشست میان مایک پامپئو، رئیس سیا و کیم …

توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را کـه گفته بود مایک پامپئو، وزیر امور خارجه جدید آمریکا در مذاکراتی با کیم جونگ اون طی روز یکشنبه گذشته حضور داشته، تایید کرد.

ترامپ در توئیتی دیدار رئیس سیا با رهبر کره شمالی را تایید کرد

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پستی در توئیتر اطلاع داد کـه نشست میان مایک پامپئو، رئیس سیا و کیم جونگ اون،‌ رهبر کره شمالی به خوبی انجام شده است و معنای این‌ صحبت‌ها این‌ است کـه مذاکرات میان واشنگتن و پیونگ یانگ احتمالا به واقعیت نزدیک‌تر شده است.

همـه چیز در مورد پست ترامپ توئیت واشنگتن

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را کـه گفته بود مایک پامپئو، وزیر امور خارجه جدید آمریکا در مذاکراتی با کیم جونگ اون طی روز یکشنبه گذشته حضور داشته، تایید کرد.

ترامپ روز سه‌شنبه حین دیدار با نخست وزیر ژاپن در مارالاگو به خبرنگاران گفت: آمریکا مذاکرات مستقیم با کره شمالی را به جریان انداخته است.

جزییات مطلب پست و ترامپ و توئیت و واشنگتن را میخوانید .

ترامپ گفت: ما همچنین شروع کردیم به این‌کـه مستقیما به سراغ کره شمالی برویم. ما مذاکرات مستقیم در سطح عالی و درواقع سطح‌هـای خیلی بالا با کره شمالی داشته‌ایم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد

این‌ در حالی است کـه ترامپ در این‌ توئیت خود نوشت: مایک پامپئو چند روز پیش با کیم جونگ اون در کره شمالی دیدار کرد. این‌ دیدار به شکلی مناسب پیش رفت و رابطه‌ای خوب شکل گرفت. جزییات نشست (رهبران ‌آمریکا و کره شمالی) هم اکنون در حال تنظیم شدن است. خلع سلاح استه‌ای یک اتفاق بزرگ برای جهان و همچنین برای کره شمالی است.

واکنش محمد صلاح به توئیت در مورد هری کین


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

توضیحات بیشتر در موردپست ترامپ توئیت واشنگتن
شما مطلب توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد را می خوانید .

وقتی کـه پادشاه عربستان مجبور به باج دهی به ترامپ می شود

‘واشنگتن پست’ فاش کرد کـه ‘دونالد ترامپ’ رئیس جمهوری آمریکا از پادشاه عربستان به بهانه پیشبرد اهداف واشنگتن در کشور سوریه و مقابله با نفوذ ایران، چهار میلیارد دلار درخواست کرده است.باج خواهی ۴ میلیارد دلاری ترامپ از پادشاه سعودیبخش عربی ‘یورونیوز’ روز شنبه به نقل از واشنگتن پست، نوشت: ترامپ در گفت و گوی تلفنی با ملک سلمان در ماه دسامبر (آذر /دی) سال گذشته، از وی ۴ میلیارد دلار درخواست کرد.به گفته مسئولان آمریکایی، کاخ سفید در نظر دارد این‌ پول را برای پیشبرد اهدافش در کشور سوریه هزینه کند. واشنگن با این‌ مبلغ می خواهد مناطقی را کـه نظامیان آمریکایی از کنترل تروریست هـای داعش خارج کردند، تحت کنترل خود در آورد و به نیروهـای ‘بشار اسد’ رئیس جمهوری کشور سوریه و متحدان ان اجازه ندهد دوباره مناطق یاد شده را پس گیرند.کمک چهار میلیارد دلاری عربستان، همـه اهداف آمریکا در کشور سوریه را محقق خواهد کرد. تنگ کردن عرصه بر …
توئیت طوفانی ظریف در واکنش به عقده گشایی ترامپ علیه ایران

به گزارش جام جم انلاین‌، محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در یک پیام توئیتری نوشت:

ایرانی‌ها با تمدن هزاران ساله صاحب چنان ریشه‌هـای تاریخی استند کـه فحاشی‌هـای یک رهبر تازه‌کار را نادیده می‌گیرند؛ کسی کـه کل تسلطش بر تاریخ، سیاست و دیپلماسی را می‌توان در ۲۸۰ کلمه (به اندازه یک پیام توئیتری) خلاصه کرد.

ایران اولین جایزه را دشت کرد (عکس)

با این‌ جود او (ترامپ) هنوز هم به این‌ شاهزاده جوان دست‌نشانده (محمد بن سلمان) شرف دارد.

ترامپ: گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم!

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس ترامپ: گاهی از تختخواب توئیت می‌کنم! و رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای جدید گفت کـه بعضی از اوقات از تختخواب توئیت می‌کند.
به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا این‌ افشاگری را در مصاحبه با پی‌یرز مورگان در شبکـه آی‌ تی‌وی مطرح کرد. او درباره عادت توئیت‌بازی خود گفت: خب شاید گاهی از تختخواب، شاید گاهی هنگام صبحانه یا ناهار یا جاهـای دیگر اما به صورت کلی صبح یا عصر توئیت می‌کنم…. در طول روز خیلی سرم شلوغ است.
اولین بار نیویورک‌تایمز سال گذشته گزارش داد کـه ترامپ گاها از داخل تختخواب و زمانی کـه اخبار تلویزیون را نگاه می‌کند، توئیت می‌کند. طبق گزارش‌ها، ترامپ روزانه حدود هشت ساعت به دیدن برنامه‌هـای تلویزیونی اختصاص می‌دهد و همچنین شروع روز کاری خودش را تا ساعت ۱۱ صبح به تاخیر می‌اندازد تا بتواند بیشتر تلویزیون نگاه کند و توئیت بفرستد.
با این‌ حال رئیس‌جمهوری آمریکا …

  • خبر
  • توئیت ترامپ گزارش واشنگتن پست را تایید کرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *