خانه / دسته‌بندی نشده / عصب کشی دندان چگونه انجام می‌شـود؟ + فیلم به همراه توضیحات

عصب کشی دندان چگونه انجام می‌شـود؟ + فیلم به همراه توضیحات

عصب کشی دندان چگونه انجام می‌شـود؟ + فیلم ، فلوراید تراپی دندان کودک، چگونه انجام می‌شـود؟ ، رجیستری موبایل چیست و چگونه انجام می‌گیرد؟ + فیلم آموزش رجیستری و استعلام ، چگونه لبخندی هالیوودی داشته باشیم ! (روش های سفید شدن دندان) ، پاپ نامیر چیست و چگونه انجام میشـود؟ ، تزریق واکسن در بارداری، چگونه باید انجام شـود؟ .

چگونه لبخندی هالیوودی داشته باشیم ! (روش های سفید شدن دندان)

+-
 
 
برای سفیدشدن دندان ها از روش های مختلفی می توانید استفاده کـنید. انواع محصولات پزشکی و خانگی در این‌ زمینه تاثیرگذار می باشند. زردی و تغییر رنگ دندان ها به واسطه خوردنی هایی است که‌ روزمره مصرف می کنیم. در این‌ بخش به برترین روش های افزایش دهنده سفیدی و درخشندگی دندان اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.
دستگاه‌ها و فراورده‌های بسیاری سفید کردن دندان وجود دارند از جمله خمیر دندان‌ها، ژل‌ها، دهان‌شویه‌ها، نوارها، قاب‌های سفیدکننده و فراورده‌های سفیدکننده‌ای که‌ دندان‌پزشک از انها استفاده می‌کند.
سفید کردن دندان‌ها برای افرادی مطلوب است که‌ دندان‌های سالم و بازسازی‌نشده و لثه‌های سالم داشته باشند. ته رنگ زرد روی دندان‌ها بهتر از همـه با روش‌های سفیدکننده از بین می‌رود.
این‌‌ها روش‌های معمول سفید کردن دندان‌ها استند:
خمیردندان سفیدکننده: همـه خمیردندان‌ها به برداشتن رنگ‌های سطحی کمک می‌کنند، زیرا حاوی مواد لایه‌بردارهای ضعیفی استند. برخی از خمیردندان‌های سفیدکننده حاوی مواد براق‌کننده یا شیمیایی استند که‌ تأثیر بیشتری در …
وقتی شیمی درمانی می کنیم سلولها چگونه تقسیم می شوند؟ (فیلم)

به نقل از سایت عصر ایران و به گزارش پارس وقتی شیمی درمانی می کنیم سلولها چگونه تقسیم می شوند؟ (فیلم) و وقتی شیمی درمانی می کنیم سلولها چگونه تقسیم می شوند؟ (فیلم)

شما پست وقتی شیمی درمانی می کنیم سلولها چگونه تقسیم می شوند؟ (فیلم) را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
عصر ایران

فلوراید تراپی دندان کودک، چگونه انجام می‌شـود؟

حوله را هر چند وقت یکبار و چگونه بشوییم؟

در استفاده موضعی که‌ فلوراید صرفا بر روی دندان‌ها مالیده می‌شـود مکانیسم اثر متفاوت است. در این‌ حالت فلوراید مانع از دست رفتن مواد معدنی سطح دندان می‌گردد.پزشک مهکامه میرکریمی؛ متخصص دندانپزشکی کودکان، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تاثیر فلوراید در جلوگیری از پوسیدگی دندان از دیرباز اثبات گردیده است.شاید بزرگ‌ترین کمک به بهبود سلامت دندانی کودکان سر تا سر دنیا کشف و کاربرد فلوراید به عنوان یک اقدام پیشگیری از پوسیدگی باشد.متاسفانه در روزهای اخیر با پخش شایعاتی در بعضی از صفحات مجازی مواجه استیم که‌ با دلایل ظاهرا موجه سعی در ممانعت والدین برای انجام فلورایدتراپی دندان‌های فرزندشان دارند.در این‌ مطلب به شرح عملکرد و مزایا و مضرات فلوراید خواهیم پرداخت. فلوراید چیست؟فلوراید یک ماده معدنی است که‌ در طبیعت و در ساختار بسیاری از خوراکی مانند چای، آب، غذاهای دریایی و سبزیجات و … وجود دارد.همچنین این‌ ماده در ساختار برخی بافت‌های بدن انسان مانند …

  • دسته‌بندی نشده
  • عصب کشی دندان چگونه انجام می‌شـود؟ + فیلم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *