خانه / علمی پزشکی / صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان به همراه توضیحات

صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان به همراه توضیحات

صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان ، صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان ، ربات‌ها به کمک صرفه‌جویی در آب می‌آیند ، رشد کشور در حوزه دانش‌بنیان نتیجه خودباوری جوانان هـست/ نقش دولت در ایجاد زیرساخت برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان ، درمان قطعی میگرن با داروی دانش بنیان/ ظرفیت قابل توجه اشتغال بانوان در حوزه کسب و کار‌های دانش بنیان ، پیگیری مشکلات شرکت‌های دانش بنیان در ستاد اقتصاد مقاومتی/ کمک به شرکت‌های دانش بنیان از طریق بورس .

به گزارش خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان و طرح‌های مبتنی بر دانش هـست که‌ رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد، محصولات دانش بنیان که‌ این‌ شرکت‌ها تولید می‌کـنند، معرفی کند.
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به ساخت ربات صنعتی برای رنگ کردن مبل شده هـست، این‌ ربات برای …

به گزارش خبرنگار  

حوزه فن‌آوری‌های نوین

 گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان

؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان

 و طرح‌های مبتنی بر دانش هـست که‌ رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد، محصولات دانش بنیان که‌ این‌ شرکت‌ها تولید می‌کـنند، معرفی کند.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به ساخت ربات صنعتی برای رنگ کردن مبل شده هـست، این‌ ربات برای اولین بار در کشور و در رهـستای تولید محصولات ایـرانی طراحی و ساخته شده هـست.

همـه چیز در مورد انسانی کمک استفادهی مواد نیروی

مدیر این‌ شرکت دانش‌بنیان در گفت‌وگو با خبرنگار

  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص این‌ ربات صنعتی بیان کرد: در گذشته برای تزریق سند به مبل بایـد از محصولات خارجی هـستفاده می‌شد که‌ این‌ محصول قیمت بالا و  کارایی کمتری نسبت نوع ایـرانی داشت.

وی درباره خصوصیات این‌ ربات صنعتی گفت: این‌ ربات برای اولین بار در کشور تولید شده و در مقایسه با نمونه خارجی‌ قیمت خیلی کمتر و همچنین کارایی بالاتری دارد؛ در گذشته برای رنگ‌آمیزی و تزریق سند به خودرو و مبلمان بایـد این‌ محصول را از کشورهای خارجی وارد می‌کردیم که‌ امروز این‌ کار را انجام نمی دهیم  و خود  در کشور آن‌ را تولید می‌کنیم.

جزییات مطلب انسانی و کمک و استفادهی و مواد و نیروی را میخوانید .

صرفه‌جویی در استفاده به کمک ربات‌های نوین

مدیر این‌ شرکت دانش بنیان با بیان این‌که‌ این‌ ربات صنعتی سبب صرفه‌جویی در مواد استفادهی  شده هـست، گفت: اگر رنگ‌آمیزی به صورت دستی انجام گیرد و کارگر بخواهد مبلی را رنگ کند مقدار خیلی زیادی از سند هدر می‌رود اما به علت آن‌که‌ این‌ ربات هوشمند هـست و مقدار رنگی استفادهی را تشخیص می‌دهد بنابراین‌  هدررفتی وجود نخواهد داشت و به همین علت هـست که‌ می‌گوییم از طریق این‌ ربات در استفاده صرفه‌جویی شده هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان

وی ادامه داد: یکی دیگر از خصوصیات مثبت این‌ ربات حذف فشار بر کارگر هـست در حالی که‌ در گذشته وقتی کارگری می‌خوهـست عمل تزریق سند را انجام دهد فشار زیادی را متحمل می‌شد زیرا دستگاه تزریق سند حدود ۳۰ کیلو وزن داشت و این‌ سبب آسیب‌رساندن به کارگر می‌شـود که‌ امروز از طریق  ربات این‌ مشکل برطرف شده هـست.

آرایشگاه‌ها چگـونه می‌توانند به کاهش فشار خون کمک کـنند؟

مدیر این‌ شرکت دانش‌بنیان یادآور شد: از طریق این‌ ربات تزریق سند با قیمت خیلی کمتری نسبت به نمونه خارجی‌اش انجام می‌گیرد و در رهـستای تولید محصولات ایـرانی و  تحقق حمایت از کالای ایـرانی قدم برداشته‌ایم.

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردانسانی کمک استفادهی مواد نیروی
شما مطلب صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان را می خوانید .

صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش

به گزارش خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان و طرح‌های مبتنی بر دانش هـست که‌ رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.
باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد، محصولات دانش بنیان که‌ این‌ شرکت‌ها تولید می‌کـنند، معرفی کند.
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به ساخت ربات صنعتی برای رنگ کردن مبل شده هـست، این‌ ربات برای اولین بار در کشور و در رهـستای تولید محصولات ایـرانی طراحی و ساخته شده هـست.
مدیر این‌ شرکت دانش‌بنیان در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص این‌ ربات صنعتی بیان کرد: در گذشته برای تزریق سند به مبل بایـد از محصولات خارجی هـستفاده می‌شد که‌ این‌ محصول قیمت بالا و  کارایی کمتری نسبت نوع ایـرانی داشت.
وی درباره خصوصیات این‌ ربات صنعتی گفت: این‌ ربات برای اولین بار در کشور تولید شده و در مقایسه با نمونه خارجی‌ قیمت خیلی کمتر و همچنین کارایی بالاتری …
جایگزینی ۲۵ درصد نیروی انسانی با ربات

به نقل از سایت تبیان و به گزارش پارس جایگزینی ۲۵ درصد نیروی انسانی با ربات و

آسیب‌های وحشتناک استفاده مواد دخانی که‌ از آن‌ بی اطلاعید

چین، کارگران کارخانه‌های مهمات‌سازی را با ربات‌ها جایگزین کرده هـست. به گفته‌ی مقامات، این‌ تصمیم باعث کاهش خطاهای انسانی و افزایش بازدهی شده هـست. هوش مصنوعی در این‌ زمینه خیلی کارآمد هـست.

چینی‌ها یکی از پیشروترین کشورهای جهان در زمینه‌‌ی هـستفاده از ربات‌ها و هوش مصنوعی هـستند. …
روش های روشن کردن مو بدون دکلره و با کمک مواد شیمیایی و طبیع

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

در این‌ مطلب با انواع روش های طبیعی و شیمیایی برای روشن کردن مو بدون دکلره آشنا شدید شما می توانید با کمک هر کدام از این‌ روش ها موهایتان را یک تا چند درجه روشن کـنید.

در فصل تابستان و پاییز اغلب زنان تمایل پیدا می کـنند که‌ رنگ موهایشان را روشن کـنند و یا به سراغ مدل مش مو و هایلایت بروند. برای روشن کردن موها اغلب از دکلره هـستفاده می شـود که‌ دکلره کردن موها دارای معایب بیشماری هـست و آسیب های زیادی را به موهای شما وارد می کند بنابراین‌ بهتر هـست روشن کردن مو بدون دکلره انجام شـود تا آسیب جدی به موهای شما وارد نشـود. 
رنگ موی بدون دکلره از انواع رنگ موهای پرطرفدار و محبوب در بین زنان هـستند زیرا اغلب زنان به …

  • علمی پزشکی
  • صرفه‌جویی در مواد استفادهی و نیروی انسانی به کمک ربات‌های دانش‌بنیان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *