خانه / موفقیت / چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟ به همراه توضیحات

چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟ به همراه توضیحات

چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟ ، چگـونه از مغزمان برای رسیدن به موفقیت هـستفاده کنیم؟ ، چگـونه از هوش هیجانی برای پیشرفت شغلی هـستفاده کنیم؟ ، چگـونه از سرکه‌ برای شستن لباس ها هـستفاده کنیم؟ ، چگـونه از وسایل گرمایشی در فصل سرما هـستفاده کنیم؟ ، چگـونه از گل ها در دکوراسیون اتاق نشیمن هـستفاده کنیم؟ .
وب سایت مدیر ایـنفو:
 
هر مغزی ساختار منحصر به شخص خود را دارد
 
ایـن عبارت، یعنی ایـنکه‌ شما بایـد روش­‌هـایی را بیابید که‌ با نحوه‌­ی یادگیری مختص خودتان تناسب داشته باشند. فرایـند یادگیری و برقراری ارتباط در آدمها مختلف متفاوت هـست. در هر سبک یادگیری، از بخش­‌هـای مختلف مغز هـستفاده می‌شـود.
 
به‌عنوان مثال، …

وب سایت مدیر ایـنفو:
 
هر مغزی ساختار منحصر به شخص خود را دارد
 
ایـن عبارت، یعنی ایـنکه‌ شما بایـد روش­‌هـایی را بیابید که‌ با نحوه‌­ی یادگیری مختص خودتان تناسب داشته باشند. فرایـند یادگیری و برقراری ارتباط در آدمها مختلف متفاوت هـست. در هر سبک یادگیری، از بخش­‌هـای مختلف مغز هـستفاده می‌شـود.
 
به‌عنوان مثال، کسانی که‌ به طور شنیداری چیزی را فرا می­‌گیرند از شنیدن برای پردازش اطلاعات هـستفاده می­‌کـنند در‌حالی که‌ آدمها بصری، برای یادگیری متکی بر دیدن هـستند. اگر می‌­خواهید از یک تجربه­‌ی یادگیری، حداکثر هـستفاده را ببرید برترین راه ایـن هـست که‌ هـستراتژی­‌هـای یادگیری چند بعدی را پیدا کـنید.
 
 چگـونه از قدرت مغزمان برای رسیدن به موفقیت هـستفاده کنیم؟
 
هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست
در واقع، دانش جدید بر اساس اطلاعات موجود در مغز ساخته می‌­شـود، بنابرایـن هر چه بیشتر بدانید به‌همان اندازه قادر به یادگیری بهتر در آینده خواهید بود. به یاد داشته باشید که‌ یادگیری، مستلزم کارهـای هدف‌دار و قابل­‌تکرار هـست. اگر هدفی خاص دارید و می‌­توانید کارهـای قابل‌­تکرار را ترکیب کـنید، حافظه‌تان تقویت می‌شـود و عملکردتان بهبود می‌یابد. رهبران برای رشد خود و زیردستان‌شان می­‌توانند ایـن روش را به‌کار گیرند. دیگران را به‌چالش بکشید تا از فرصت­‌هـای جدید هـستفاده کـنند.
 
فعالیت فیزیکی، برای سلامت روان مفید هـست

همه چیز در مورد هـستفاده چگـونه قدرت یادگیری
مغز به مواد شیمیایی مثل اندورفین نیاز دارد که‌ از طریق ورزش کردن آزاد می‌­شـود. فعالیت فیزیکی باعث آزاد شدن عوامل رشد (مواد شیمیایی موثر بر سلامت سلول­‌هـای مغز، رشد عروق خونی جدید، سلول­‌هـای مغزی جدید و بقای ان‌ها) می‌شـود و مغز را به گونه­‌ای تغییر می­‌دهد که‌ از حافظه و مهارت­‌هـای تفکر محافظت کند.
 
مهم‌­ترین نکته­ ایـن هـست که‌ ورزش و تمرین‌هـای خود را به‌طور مستمر و باثبات انجام دهید. فعالیتی را که‌ دوست دارید بیابید تا در طول زندگـی‌تان بتوانید از ان لذت ببرید.
 
مغز، اولین شبکه‌‌­ی اجتماعی هـست

درمان خانگی تبخال بدون هـستفاده از مواد شیمیایی

نورون­‌هـای آینه‌­ای، سلول­‌هـایی از مغز هـستند که‌ وقتی شخص کاری را انجام می‌­دهد و همان عمل را در دیگری هم می‌بیند، فعال می‌­شوند.

جزییات مطلب هـستفاده و چگـونه و قدرت و یادگیری را میخوانید .
سیستم اقدام، اجرا و مشاهده، به توانایی­‌هـای میزان‌­سازی دقیق مثل همدلی کمک می­‌کند. اگر نمی‌­توانید خودتان را جای کس دیگری بگذارید، هرگز رهبر موثری نخواهید بود. سعی کـنید مهارت­‌هـای همدلی و خودآگاهی‌تان را از طریق گوش دادن فعال، خواندن، یا توجه به دیدگاه دیگران، پرورش دهید. اگر به تنهـایی نمی‌­توانید ایـن مهارت­‌ها را در خود تقویت کـنید از یک مربی کمک بگیرید.
 
هر مغزی، دارای محرک‌هـای احساسی هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟

در‌حالی‌که‌ مغز هر انسانی قادر به‌ هـستدلال هـست، هیچ مغزی را پیدا نمی­‌کـنید که‌ تمام تصمیماتش عاقلانه و منطقی باشد. تاثیر احساسات به‌گونه‌ای‌ست که‌ حتی می­‌توانند تفکر منطقی را از بین ببرند.

در سیستم­‌هـای تنبیه و پاداش هم از احساسات هـستفاده می­‌شـود. بازخورد مثبت، محرک بهتری نسبت به ترس یا خجالت هـست. بازخورد منفـی می‌­تواند موجب مخالفت و ناسازگاری یا کناره‌­گیری شـود که‌ بر عملکرد شما یا کارمندان‌تان تاثیر می­‌گذارد. در موقعیتی جدید، دشوار یا پر از هـسترس، یاد بگیرید ابتدا گوش بدهید و پرسشات را درک کـنید. فوری پاسخ ندهید، بلکه‌ به‌خاطر داشته باشید، ابتدا خودتان احساسات‌تان را تنظیم کـنید. در ایـن صورت در موقعیت بهتری برای تصمیم­‌گیری منطقی قرار خواهید گرفت. اگر بیاموزید که‌ چگـونه احساسات دیگران تفکرات‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بهتر خواهید توانست انها را متقاعد نموده یا به انها انگیزه بدهید.

توضیحات بیشتر در موردهـستفاده چگـونه قدرت یادگیری
شما مطلب چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟ را می خوانید .
گفتگوی مشروح تسنیم با «نهاوندیان» درباره اختلاف با جهانگیری و کاهش قدرت خرید مردم

آهن زنگ نزن چگـونه بدست می آید ؟

به نقل از سایت زوم تک و به گزارش پارس آهن زنگ نزن چگـونه بدست می آید ؟ و
آهن زنگ نزن چگـونه بدست می آید ؟ پیش ازهر چیزی بایـد تعریفی دقیق از آهن زنگ نزن را بدانیم و سپس در مورد چگونگی بدست آمدن ان مطالبی را بیان نماییم.
آهن زنگ نزن
بهتر هـست به جای ایـنکه‌ از اصطلاح آهن زنگ نزن هـستفاده کنیم بگوییم فولاد زنگ نزن ، چون ایـن عبارت صحیح هـست. در مورد فلزات نمی توانیم از اصطلاح آهن زنگ نزن هـستفاده کنیم چون وقتی کربن به آهن افزوده می شـود به آلیاژ تبدیل خواهد شد و از وضعیت عنصری خود خارج می گردد. به ایـن آلیاژ فولاد می گویند که‌ خواصشان از آهن بهتر می باشد.به ایـن گونه از فولادها ، فولادهـای زنگ نزن گفته می شـود که‌ افزون بر آهن و کربن ، …
تبلیغات کلیکی چیست و چگـونه می‌توان از ان به‌طور بهینه هـستفاد

به نقل از سایت چطور و به گزارش پارس تبلیغات کلیکی چیست و چگـونه می‌توان از ان به‌طور بهینه هـستفاده کرد؟ و
امروزه با گسترش کسب‌وکارهـای انلایـن و پررنگ‌ترشدن نقش ایـنترنت در زندگـی مردم، روش‌هـای تبلیغاتی سنتی نیز رفته‌رفته جای خود را به تبلیغات انلایـن و دیجیتالی می‌دهند. تبلیغاتی که‌ برای مخاطبان بی‌شماری نمایش داده می‌شـود که‌ هر روزه درحال گشت‌وگذار در دنیای انلایـن هـستند و هر یک می‌توانند به مخاطب و مشتری ارزشمندی برای شما تبدیل شوند. تبلیغات کلیکی نیز شیوه‌ای رایج و متداول درمیان انواع روش هـای مختلف تبلیغات و بازاریابی ایـنترنتی هـست که‌ درصورت هـستفاده‌ی آگاهانه و درست می‌تواند به پیشرفت سریع و رشد کسب و کار شما کمک کند. در ایـن مقاله توضیح می‌دهیم که‌ تبلیغات کلیکی چیست و چه کاربردها و چالش‌هـایی دارد و برای افزایش تأثیرگذاری ان بایـد چه مواردی را در نظر داشته باشیم.

دانشگاه‌ها بایـد برای ارتقای کیفیت محصولات داخلی کمک کـنند/ نقش شرکت‌هـای دانش بنیان در ترویج فرهنگ هـستفاده از کالای ایـرانی

PPC یا پرداخت به‌ازای کلیک (Pay Per Click) یک …
قدرت بینایی نوزاد، اوایل تولد چگـونه هـست؟

اغلبً تصور می‌شـود که‌ نوزاد قادر به دیدن و شنیدن نیست و تنها کاری که‌ از او بر می‌آید، خوردن و خوابیدن هـست. اما اخیراً دریافته‌اند که‌ نوزاد می‌تواند چیزهـای زیادی را ببیند و بشنود و در واقع توانایی او بیش از ان هـست که‌ آدمها فکر می‌کـنند.نوزاد در بدو تولد نسبت به تابش نور و روشنایی محیط جدید، بسیار حساس هـست. پس از چند ساعت ایـن حساسیت کاهش می‌یابد. ولی در برابر افزایش ناگهانی نور یا انتقال از محل تاریک به محل آفتابی، هنوز ایـن حساسیت تا اندازه‌ای وجود دارد و نوزاد چشم خود را می‌بندد یا نیمه باز نگه می‌دارد.در چند روز اول پس از تولد، غالباً چشم نوزاد بسته هـست و ایـن امر والدین را دل‌تنگ می‌کند. برای باز نگه‌داشتن چشم نوزاد، می‌توان او را روبه‌روی خود، روی یک دست نگه داشته و با دست دیگر پشت سر او را گرفت. در حالی که‌ فاصله نوزاد …

  • موفقیت
  • چگـونه از قدرت مغزمان برای یادگیری هـستفاده کنیم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *