خانه / فوتبال / آلگری: دیدار جنون آمیزی برابر ناپولی داریم به همراه توضیحات

آلگری: دیدار جنون آمیزی برابر ناپولی داریم به همراه توضیحات

آلگری: دیدار جنون آمیزی برابر ناپولی داریم ، کیه‌لینی: برای غلبه بر رئال به جنون نیاز داریم ، آلگری: دیدار با رئال مادرید فوق‌العاده است ، قاتل بارسلونا به دیدار برابر لیورپول می رسد ، پورعلی گنجی به دیدار برابر الخور نمی‌رسد ، غیبت ۴ ستاره الهلال در دیدار برابر استقلال .
ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در هفته سی و سوم رقابت های سری A به مصاف کروتونه رفت که‌ ایـن دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
یوونتوس با ایـن تساوی با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده بندی باقی ماند. ایـن دو …

ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در هفته سی و سوم رقابت های سری A به مصاف کروتونه رفت که‌ ایـن دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

یوونتوس با ایـن تساوی با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده بندی باقی ماند. ایـن دو تیم در هفته سی و چهارم به مصاف هم خواهند رفت.

همـه چیز در مورد جنون دیدار ناپولی

آلگری درباره ایـن دیدار حساس که‌ قرار است یکشنبه هفته آینده برگزار شود، گفت: با ناپولی تیم دوم جدول رده بندی ۴ امتیاز اختلاف داریم. دیدار جنون آمیزی خواهد بود. قبل از ایـن دیدار از نظر روحی در شرایط خوبی به سر می بریم و خوشحال و با روحیه هستیم.

او درباره تساوی برابر کروتونه گفت: بازی کردن در خانه کروتونه همواره سخت است. فرصت های کمی را خلق کردیم و نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم. از همان ابتدای بازی مشخص بود که‌ امشب شب یوونتوس نیست.

جزییات مطلب جنون و دیدار و ناپولی را میخوانید .

آلگری در پایان سخنان خود گفـت: ایـن دیدار را بایـد فراموش کرد و به دیدار حساس برابر ناپولی فکر کرد. پیروز ایـن دیدار گام بزرگی برای کسب عنوان قهرمانی برخواهد داشت. بایـد تاکید کنم که‌ فصل ۲۰ می به پایان می رسد و بایـد تا آخرین لحظات از نظر بدنی در شرایطی خوب قرار داشت. اطمینان دارم که‌ روز یکشنبه بازی متفاوت را برابر ناپولی به نمایش می گذاریم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آلگری: دیدار جنون آمیزی برابر ناپولی داریم
دیدار بن‌سلمان با خانواده بوش

ترکیب ایـنتر برای دیدار با ناپولی اعلام شد

ورزش سه: امشب ایـنتر در سن سیرو میزبان ناپولی خواهد بود.  ایـنتر برای ماندن در کورس کسب سهمیه و ناپولی برای بازگشت به صدر ۳ امتیاز ایـن دیدار را می خواهند. ایـنتر: هندانوویچ- کانسلو- اشکرینار- میراندا- دی آمبریزیو- برزوویچ- گالیاردینی- کاندروا- رافینیا- پریشیچ- ایکاردی ناپولی: رینا- هیسا- آلبیول- کولیبالی- ماریو- آلان- ماریو رای- جورجینیو- هملاکچری- کایخون- مرتنس- ایـنسینیه

پیش بازی میلان – ناپولی


ورزش سه: آث میلان و ناپولی، امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ناپولی با ۷۷ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته اند و نزدیک ترین تعقیب کننده یوونتوس در جدول هست اند. اختلاف امتیاز ناپولی با یووه ۴ امتیاز است و آن‌ها منتظر لغزش یووه هست اند تا ایـن اختلاف را جبران کنند. با ایـن حال تقابل با میلان می‌تواند شرایط آن‌ها را به کلی عوض کند، به خصوص ایـنکه‌ میلان تیم قدرتمندی نشان داده و می‌تواند نتیجه خوبی مقابل ناپولی کسب کند.
شاگردان گتوزو با کسب ۵۲ امتیاز در رده ششم جدول هست اند و عملا امید زیادی به کسب امتیاز سهمیه چمپیونزلیگ ندارند. با ایـن حال روند خوبی که‌ با حضور گتوزو ، روسونری در پیش گرفت، هر حریفی را می‌ترساند. میلان در ۶ بازی اخیرش، ۳ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست به ثبت رسانده …
تساوی بی‌حاصل میلان و ناپولی در سن سیرو


ورزش سه: در دیداری که‌ موقعیت های جدی زیادی نداشت، میلان و ناپولی به تساوی بدون گل رضایت دادند تا یوونتوس برنده واقعی ایـن بازی باشد.
میلان که‌ با ۵۲ امتیاز در رده ششم قرار داشت، در سن سیرو میزبان ناپولی رده دومی بود که‌ برای نزدیک تر شدن به یوونتوس، نیاز مبرم به پیروزی داشت.
میزبان هم کورسوی امیدی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشت و پر از انگیزه به نظر می رسید.میلان بازی را بهتر آغاز‌ کرد و با سانترهای از جناحین و نیز پاس های عمقی سوسو، سعی در به گل رسیدن توسط کالینیچ داشت.
ناپولی پس از تحمل فشارهای اولیه، دقیقه ۱۶ اولین خطر جدی بازی را خلق کرد. حرکت از کایخون شروع شد. پاس ایـن بازیکن به ایـنسینیه رسید و او هم با پشت پا مرتنس را روانه دروازه میلان کرد. ضربه کات دار او می رفت وارد دروازه …

احتمال دیدار اردوغان و بشار اسد در تهران
  • فوتبال
  • آلگری: دیدار جنون آمیزی برابر ناپولی داریم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *