خانه / وب‌گردی / دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های به همراه توضیحات

دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های به همراه توضیحات

دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های ، عجیب‌ترین بیماری در دنیا را بشناسید + عکس های ، عجیب‌ترین تجهیزات نظامی و وسائل نقلیه دنیا را بشناسید+ عکس های ، نا امن ترین کشورهای دنیا برای زنان را بشناسید + از نیجریه تا … ، دو مدل با تیره ترین و روشن ترین رنگ پوست دنیا (عکس های) ، عجیب‌ترین و متفاوت‌ترین اشکال پول در سراسر دنیا+ عکس های .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر به دنبال جایی هـستید کـه در جایی آرام با خود خلوت کنید و از هیاهوی دنیا دور باشید، این‌ مناطق دورافتاده، آرام و بکر همان چیزی هـستند کـه به دنبالش هـستید!
۱- جزیره ی ایستر، شیلی

جزیره ی ایستر کـه شهرت ان به خاطر وجود بیش از هزار مجسمه ی عظیم و بهـستانی «موآی» …

به گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر به دنبال جایی هـستید کـه در جایی آرام با خود خلوت کنید و از هیاهوی دنیا دور باشید، این‌ مناطق دورافتاده، آرام و بکر همان چیزی هـستند کـه به دنبالش هـستید!

۱- جزیره ی ایستر، شیلی

همـه چیز در مورد بشناسید ترین دنیا دور عکس

جزیره ی ایستر کـه شهرت ان به خاطر وجود بیش از هزار مجسمه ی عظیم و بهـستانی «موآی» هـست، یکی از دورافتاده ترین نقاط دنیا هـست و بیش از ۳۲۰۰ کیلومتر از تمدن امروزی فاصله دارد. این‌ مجسمه ها به دست مردمان «راپا نوی» و از سنگ های آتشفشانی در میانه ی سال های ۱۲۵۰ و ۱۵۰۰ میلادی ساخته شدند. قله های این‌ جزیره از همان گدازه های بهـستانی به وجود آمده و مناظری شگفت انگیز ایجاد کرده اند. پروازها به داخل و خارج این‌ جزیره محدود هـستند.

جزییات مطلب بشناسید و ترین و دنیا و دور و عکس را میخوانید .
۲- لانگییربین، نروژ

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های

این‌ منطقه یکی از شمـالی ترین شهرهای دنیا هـست. در سال ۱۹۵۰، قانونی در لانگییربین تصویب شد کـه دفن مردگان در این‌ منطقه ی بسیار سرد را ممنوع می کرد، چرا کـه زمین یخ بسته ی این‌ ناحیه اجساد را تبدیل به مومیایی می کند. علاوه بر این‌، طبق قانون افراد محلی اجازه دارند برای محافظت از خود در برابر خرس های قطبی اسلحه به همراه داشته باشند. این‌ شهر منحصر به فرد ۲۱۰۰ نفر جمعیت دارد کـه از کشورهای مختلفی به انجا آمده اند. قایقرانی با کایاک، اسکی، گردش با ماشین های اسنوموبیل و دوچرخه سواری از فعالیت های پرطرفدار در این‌ منطقه هـستند.

۳- جزیره ی دیون، کانادا

توضیحات بیشتر در موردبشناسید ترین دنیا دور عکس

سازمان ناسا تنها نقاطی را برای انجام تحقیقات علمی خود انتخاب می کند کـه متروکـه باشند. این‌ جزیره محل آزمایش روبات ها، لباس های فضانوردی و فضاپیماهای ناسا برای مأموریتی به سیاره ی مریخ بوده هـست. جزیره ی دیون بخشی از جزایر ملکـه الیزابت محسوب می شـود و تنهایی شمـا در ان تضمین شده هـست، به طوری کـه تقریبا از حیات وحش و حیوانات هم به دور هـست!

شمـا مطلب دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های را می خوانید .
۴- دریاچه ی کرسنت، چین

بشناسید ترین دنیا دور عکس

دریاچه ی ۲ هزار ساله ی کرسنت کـه شکلی شبیه به ماه دارد، در صحرای گوبی واقع شده و از چشمه ای طبیعی برخوردار هـست. این‌ شهر کوچک و دورافتاده در کناره ی دریاچه قرار دارد اما با وجود اتوبوس هایی کـه مسافران را به این‌ منطقه می رساند، یکی از معدود مناطق دورافتاده ای هـست کـه دسترسی به ان ساده هـست.

۵- گودال داناکیل، اتیوپی

گودال داناکیل حفره ای در شمـال شرقی اتیوپی هـست؛ منطقه ای کـه در ان مناظری سوررئال از حوضچه های نمک، اسید و سولفور، یکی از دریاچه های کمتر شناخته شده ی مواد مذاب در دنیا را احاطه کرده اند. این‌ منطقه به علت دمای سوزان هوا، گرم ترین نقطه ی زمین به شمـار می رود و اغلب از ان با عنوان «دروازه ی جهنم» یاد می شـود.

این‌ مطلب در مورد بشناسید ترین دنیا دور عکس می باشد .
۶- جزیره ی بارا، اسکاتلند

دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های

بارا جنوبی ترین جزیره ی مسکونی در میان جزایر هیبرید اسکاتلند هـست. این‌ جزیره با ۱۶ کیلومتر مساحت و جمعیتی در حدود هزار نفر، فضای خیلی برای گردش و کاوش دارد. دسترسی به این‌ منطقه با هواپیماهای ملخی کوچکی ممکن هـست کـه بر ساحل شنی جزیره فرود می آیند. باند فرود این‌ جزیره با تغییرات جزر و مد ناپدید می شـود و این‌ مسأله تعیین کـننده ی زمان رفت و برگشت مسافران هـست.

عکس های نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی
۷- جزیره ی آپولیما، مجمع الجزایر ساموآ

بشناسید, ترین, دنیا, دور, عکس

ساموآ مجمع الجزایری در غرب اقیانوس آرام هـست کـه از چهار جزیره تشکیل شده و آپولیما کوچک ترین ان ها هـست. این‌ جزیره را به خاطر اندازه ی کوچکش دست کم نگیرید. آپولیما جنگلی حیرت انگیز دارد و در میان آب هایی بکر و آبی رنگ احاطه شده هـست. گردشگران برای ماندن در جزیره بایـد با خانواده های ساکن ان مذاکره کـنند و مسافرت با قایق تنها راه رسیدن به این‌ منطقه هـست.

۸- جزایر تریستن داکونیا

تریستن داکونیا گروهی از جزایر آتشفشانی در جنوب اقیانوس اطلس و در قلمرو بریتانیا هـست. میزان بارندگی در این‌ منطقه بالا هـست و این‌ جزایر مکان بسیار خوبی برای تماشای نهنگ ها، دلفین ها، پنگوئن ها و گونه های متنوعی از پرندگان دریایی هـستند. دورافتادگی و زیبایی های بسیار این‌ جزایر برای کسانی جذابیت دارد کـه به دنبال جایی برای پناه بردن از هیاهوی دنیا هـستند. این‌ جزیره کـه تنها ۲۶۹ نفر در ان زندگی می کـنند، یکی از دورافتاده ترین جزایر دنیا هـست و بیش از ۲۴۰۰ کیلومتر با نزدیک ترین خشکی فاصله دارد.

۹- مرکز علمی مک موردو، قاره ی انتارکتیکا

زمانی کـه صحبت از نقاط دورافتاده ی دنیا هـست، قاره ی انتارکتیکا (قطب جنوب) بایـد در صدر فهرست قرار گیرد. این‌ مرکز علمی در مرز جنوبی جزیره ی راس و در ۱۳۰۰ کیلومتری شمـال قطب جنوب واقع شده هـست. مک موردو مرکز تحقیقاتی اصلی امریکا در این‌ قاره هـست و در ان محققان و دانشمندان مشغول به کار هـستند.

۱۰- جزایر کرگلن، جنوب فرانسه و مناطق انتارکتیکا

این‌ جزایر در جنوبی ترین بخش اقیانوس هند واقع شده اند و هوای بسیار سرد ان ها سبب شده گردشگران به ندرت به این‌ منطقه بیاین‌د و جزیره ی اصلی متروکـه شده هـست. اگر به دنبال آب و هوایی قطبی هسنید، می توانید با کشتی خود را به این‌ مرکز تحقیقاتی برسانید.

متن های و متن های شاد و پر انرژی + عکس پروفایل پر انرژی و مثبت
۱۱- واحه ی سیوا، مصر

دورافتادگی واحه ی سیوا از بقیه ی سکونتگاه های مصر باعث شده فرهنگ افریقای شمـالی در این‌ منطقه کاملا محفوظ بماند. اگرچه گردشگران کمی به این‌ مکان می آیند اما سیوا تنها پنج ساعت از قاهره پایتخت مصر فاصله دارد. این‌ روستای خشتی ۲۰۰ چشمه دارد و کسانی کـه به این‌ منطقه مسافرت می کـنند به دنبال تجربه ی شگفت انگیز غذاهای بومی و رسوم کـهن این‌ منطقه هـستند.

۱۲- جزیره ی پیتکرن، جنوب اقیانوس آرام

این‌ جزیره در قلمرو بریتانیا قرار دارد و با وجود انکـه کسانی کـه مایل به سکونت در ان باشند زمینی رایگان به ان ها تعلق می گیرد، اما تنها ۵۰ نفر در این‌ جزیره ی زیبا زندگی می کـنند. به علت گرمسیری بودن این‌ جزیره، امکان غواصی و حمام آفتاب در ان وجود دارد. با این‌ حال، برای کسانی کـه قصد نقل مکان به این‌ جزیره را داشته باشند شغل خیلی وجود ندارد. جزیره ی پیتکرن بیش از ۴۸۰۰ کیلومتر از نیوزلند فاصله دارد و تقریبا خالی از سکنه هـست.

۱۳- فلات تبت، چین

این‌ فلات در حدود ۲۵۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و در میان کوه های کونلون و هیمالیا در ارتفاع ۳۹۶۰ تا ۴۵۷۲ متری واقع شده هـست. دریاچه ها و رودخانه های بی شمـاری در این‌ فلات وجود دارد و بیشتر آب قاره ی آسیا از این‌ منطقه تأمین می شـود. اگرچه امروزه تعداد کمی از بومیان فلات تبت باقی مانده اند اما این‌ مردمان از بیش از ۲۰ هزار سال پیش پیوسته در این‌ منطقه ساکن بوده اند.

۱۴- جزیره ی سقطرا، یمن

جزیره ی سقطرا به علت مناظر منحصر به فرد و شکل ویژه ی درختان ان با عنوان «جزیره ی بیگانه» شناخته می شـود. اعتقاد بر ان هـست کـه این‌ جزیره یک بار به زیر آب های اقیانوس رفته، به همین علت زمین ان از سنگ آهک هـست و درخت های نادر «خون اژدها» در ان ریشه کرده اند. زبانی کـه در میان بومیان این‌ منطقه رایج هـست با عنوان سقطری شناخته می شـود و شکل نوشتاری ندارد. علاوه بر این‌، مهاجران عرب، سومالیایی، یونانی و از نژاد های آسیای جنوبی در این‌ جزیره زندگی می کـنند. اگرچه امروزه گردشگران بیشتری به این‌ منطقه می آیند، اما گیاهان و جانوران عجیب ان شمـا را به دنیای دیگری خواهد برد.

منبع: روزیاتو

انتهای پیام/

با ۱۴ مورد از دورافتاده ترین نقاط دنیا آشنا شوید

این‌ دختر تبدیل به وحشتناک ترین دختر دنیا شد! +عکس

به نقل از سایت تاپ ناب و به گزارش پارس این‌ دختر تبدیل به وحشتناک ترین دختر دنیا شد! +عکس و
عکس های دختر وحشتناک
بعضی از افراد به علت هـستعمال مواد مخدر شیمایی و یا این‌کـه می خواهند خیلی زود معروف شوند دست به کارهای احمقانه ای میزنند.
ماشا نتلا دختر اوکراین‌ی به علت داشتن چشمـانی بیش از حد بزرگ وحشتناک بود و به علت داشتن چهره ترسناکی کـه داشت در کشورش بسیار شناخته شده هـست.
 

آمرزش دنیا و آخرت انسان در گرو چیست؟ +عکس

عکس های دختر وحشتناک
اوکراین‌ از کشورهای اروپای شرقی هـست.این‌ کشور از شرق با کشور روسیه؛ در شمـال با بلاروس؛ از غرب با لهـستان، اسلوواکی و مجارستان؛ از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم مرز هـست و در جنوب ان دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایتخت ان شهر کی اف و زبان رسمی ان زبان اوکراین‌ی می باشد.چندی پیش نیز دختری کـه به علت عضویت در گروه های شیطان پرستی چهره ای کاملا ترسناک …
خطرناک ترین بستنی دنیا کـه خوردنش جرأت میخواهد (عکس)

به نقل از سایت ایران ناز و به گزارش پارس خطرناک ترین بستنی دنیا کـه خوردنش جرأت میخواهد (عکس) و خطرناک ترین بستنی دنیا کـه خوردنش جرأت میخواهد (عکس) امتحان یک چنین خوراکی واقعا شهامت می خواهد شاید همیشه به این‌ فکر کرده اید کـه فقط فلفل ها می توانند مزه تندی داشته باشند و هرچقد اسانسی از ان به موادی زده شـود انقدر اثربخش نباشد اما در این‌ مطلب یک بستنی میبینید کـه تندی ان شمـا را تا حد مرگ می برد،مطمئنا عجیب به نظرتان میرسد کـه یک بستنی تند باشد، اما وقتی درباره بستنی «نفس شیطان» صحبت می کنیم همـه چیز فرق می کند. به گزارش ایران ناز این‌ بستنی با هـستفاده از چیلی های تند ساخته شده و تندی ان بیش از ۱٫۵ میلیون واحد در مقیاس اسکوویل هـست و همین ان را خطرناک ترین بستنی دنیا …
ملاقات جالب قد بلندترین مرد جهان با کوتاه ترین زن دنیا! + تص

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس ملاقات جالب قد بلندترین مرد جهان با کوتاه ترین زن دنیا! + عکس های و بلندقدترین مرد جهان با کوتاه‌قدترین زن جهان در مصر ملاقات کرد و تفاوت قد فاحش این‌ دو در عکس هایی کـه از خود منتشر کردند، همگان را شگفت‌زده کرد.بر اساس کتاب رکوردهای گینس، سلطان کوسن ۳۵ ساله اهل ترکیه با ۸ فوت (۲ متر و ۴۳ سانتی‌متر) قد، بلندقدترین مرد جهان نام گرفته هـست. جیوتی آمگه ۲۴ ساله اهل هندوستان هم با ۲ فوت (۶۰ سانتی‌متر) قد، رکورد کوتاه‌ترین زن جهان را به خود اختصاص داده هـست.این‌ دو کـه به دعوت «هیئت ترویج گردشگری مصر» به این‌ کشور آمده بودند، مقابل اهرام مصر عکس گرفتند. سلطان کوسن همچنین رکورد بزرگترین دست جهان را هم از ان خود کرده هـست.«جیوتی آمگه» هم زمانی کـه ۱۸ ساله بود به خاطر وزن ۵ کیلوگرمی اش به شدت خبرساز شد. هیکل …

  • وب‌گردی
  • دور افتاده ترین نقاط دنیا را بشناسید+ عکس های


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *