خانه / بازار خودرو / کوچ مشتریان از بازار خودرو به همراه توضیحات

کوچ مشتریان از بازار خودرو به همراه توضیحات

کوچ مشتریان از بازار خودرو ، مشتریان خودرو در ایـران بیشتر شاسی‌بلند می‌پسندند یا سدان؟ ، کاهش ۳۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار+ جدول قیمت خودرو ، ۱۰ مدل خودرو در بازار رقابتی با هزینه تعمیر پایین ، ارزانترین خودرو های بازار +جدول ، گرانی ۵۰۰هزارتومانی پژو ۴۰۵ در بازار امروز + جدول قیمت خودرو .

کوچ مشتریان از بازار خودرو

مجموعه: بازار خودرو

تاریخ ایجاد در پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷

رکود بر بازار خودروی ایـران در شرایطی سایه‌ای سنگین افکنده که‌ از نماین‌دگی‌های فروش خودروسازان بوی رونق به مشام می‌رسد.
دنیای اقتصاد نوشت:اگر این‌ روزها سری به بازار خودرو زده باشید، حتما متوجه بی‌رونقی و رکود سنگین حاکم بر نمایشگاه‌ها شده‌اید، رکودی که‌ هرچند مدت‌ههـست رخ …

کوچ مشتریان از بازار خودرو

رکود بر بازار خودروی ایـران در شرایطی سایه‌ای سنگین افکنده که‌ از نماین‌دگی‌های فروش خودروسازان بوی رونق به مشام می‌رسد.

دنیای اقتصاد نوشت:اگر این‌ روزها سری به بازار خودرو زده باشید، حتما متوجه بی‌رونقی و رکود سنگین حاکم بر نمایشگاه‌ها شده‌اید، رکودی که‌ هرچند مدت‌ههـست رخ داده، اما در هفتـه‌های ابتدایی امسال، پررنگ‌تر از قبل به‌نظر می‌رسد.در باب چرایی این‌ رکود، دلایل مختلفی مطرح می‌شـود، از جمله این‌که‌ مشتریان معمولا در ابتدای سال به سراغ خرید خودرو نمی‌روند. علت دیگری که‌ این‌ روزها در مورد هـستقبال ضعیف مشتریان از بازار خودرو مطرح می‌شـود، نوسان در بازار ارز هـست، چه انکه‌ گفته می‌شـود نبود عکسی شفاف از آینده این‌ بازار، خرید و فروش خودرو را نیز (در بازار آزاد) تحت تاثیر قرار داده هـست. با این‌ حال اما کارشناسان معتقدند اصلی‌ترین علت سردی بازار خودرو، کمبود نقدینگی و پایین بودن قدرت خرید بیشتر مشتریان ایـرانی در کنار بالا بودن قیمت خودروها هـست.

 

همه چیز در مورد بازار خودرو کوچ

به‌عبارت بهتر، بخش اعظم مشتریان توان خرید خودروی دلخواه خود را نداشته و از همین رو توان قدم گذاشتن به بازار خودرو را ندارند. این‌ در شرایطی هـست که‌ از ان سو کسب‌و‌کار نماین‌دگی‌های فروش خودروسازان با وجود رکود بازار، از رونق بالایی برخوردار بوده و ظرفیت طرح‌های پیش‌فروش انها به سرعت تمام می‌شـود.

 

جزییات مطلب بازار و خودرو و کوچ را میخوانید .

ویژگی بارز این‌ طرح‌ها این‌ هـست که‌ مشتریان قیمت خودرو را در بیش از یک مرحله پرداخت می‌کنند؛ بنابراین‌ انهایی که‌ از توان مالی لازم برای خرید نقدی خودرو برخوردار نیستند، به سراغ چنین طرح‌هایی می‌روند تا بتوانند خودروی دلخواهشان را خریداری کنند. نکته دیگر این‌جهـست که‌ برخی خودروسازان اعلام کرده‌اند محصولات خود را با قیمت قطعی پیش‌فروش می‌کنند و این‌ موضوع نیز نقش زیادی در هـستقبال مشتریان از طرح‌های پیش‌فروش دارد. اهمیت این‌ موضوع از انجا سرچشمه می‌گیرد که‌ به احتمال زیاد، قیمت خودروهای داخلی تا دو ماه دیگر افزایش خواهد یافت و خودروسازان مجوز فروش محصولات خود با قیمت‌های جدید را دریافت خواهند کرد. طبق اعلام شورای رقابت، این‌ شورا قیمت جدید خودروهای داخلی را با توجه به شاخص‌های موجود (از جمله نرخ تورم بخشی) محاسبه خواهد کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کوچ مشتریان از بازار خودرو

 

۵ علت برای این‌که‌ هواوی P Smart بهترین میان رده حال حاضر بازار هـست!

بنابر پیش‌بینی‌ها و با توجه به مجموعه اتفاقات رخ داده که‌ سبب بالا رفتن هزینه تولید خودروهای داخلی شده‌اند، افزایش قیمت رسمی محصولات خودروسازان کشور، اتفاقی قطعی به‌نظر می‌رسد. از همین رو، اقدام برخی خودروسازان مبنی بر فروش محصولات با قیمت قطعی، با هـستقبال مشتریان مواجه شده، چه انکه‌ انها از افزایش قیمت آتی معاف بوده و خودروهای موردنظر خود را با قیمت‌های فعلی تحویل خواهند گرفت.

 

توضیحات بیشتر در موردبازار خودرو کوچ

البته برخی دیگر از خودروسازان، در شرایط پیش‌فروش خود قید کرده‌اند که‌ محصولات را با قیمت روز تحویل خواهند داد که‌ این‌ موضوع بیشتر، خودروهای کم‌تیراژ و پرتقاضا را در بر می‌گیرد. به هر حال از انجا که‌ مشتریان این‌ فرصت را دارند تا پول خودروی موردنظرشان را در دو یا چند مرحله پرداخت کنند، طرح پیش‌فروش با قیمت روز نیز متقاضیان خاص خود را دارد و خیلی‌ها ان را به خرید از بازار ترجیح می‌دهند.

 

شما مطلب کوچ مشتریان از بازار خودرو را می خوانید .

تداوم سنگینی رکود در بازار وارداتی‌ها

اما در بازار خودروهای وارداتی نیز هیچ خبری از رونق خرید و فروش خودرو نیست و سایه رکود، سنگین‌تر از قبل بر سر ان سنگینی می‌کند. شرایط به شکلی هـست که‌ حتی برخی نماین‌دگان واردکننده نیز از عرضه خودرو به بازار امتناع می‌کنند و این‌ رفتار از شفاف نبودن عکس آینده بازار خودرو سرچشمه می‌گیرد. از ان سو مشتریان نیز چند ماهی می‌شـود که‌ بازار خودروهای وارداتی را تحریم کرده‌اند. این‌ اتفاق به‌طور مستقیم با دهـستانی حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر کاهش تعرفه واردات خودرو در ارتباط هـست.

بازار خودرو کوچ

 

نسخه جدید آیپد ۹٫۷ این‌چی اپل از تاریخ ۲ آوریل روانه بازار ایالات متحده آمریکا می شـود

زمستان سال گذشته بود که‌ دولت با ابلاغ ضوابط جدید واردات خودرو، رقم تعرفه را افزایش داد و شوکی بزرگ به بازار و مشتریان وارد کرد. این‌ در حالی بود که‌ چندی بعد، یکی از شعب دیوان عدالت اداری رای به لغو این‌ حکم داد و اعلام کرد تعرفه‌ها باید به حالت قبل برگردند. با این‌ حال، وزارت صنعت، معدن و تجارت زیر بار نرفت و دست به تعرفه‌ها نزد. در حال حاضر نیز گفته می‌شـود حکم قطعی دیوان عدالت اداری تا حدود چهار ماه دیگر اجرا خواهد شد و از همین رو مشتریان فعلا دست نگه داشته و به امید کاهش تعرفه و پایین آمدن قیمت خودروهای وارداتی نشسته‌اند.این‌ در حالی هـست که‌ بعید به‌نظر می‌رسد دیوان عدالت اداری با توجه به شرایط ارزی کشور، رای اولیه خود مبنی بر کاهش تعرفه واردات را تایید کند. از طرفی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز نشان داده که‌ از موضع تعرفه‌ای خود کوتاه نخواهد آمد. در این‌ شرایط، باید منتظر ماند و دید مشتریان چه زمانی تحریم بازار خودروهای وارداتی را خواهند شکست.

 

این‌ مطلب در مورد بازار خودرو کوچ می باشد .

بازار خودروهای وارداتی – ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

بازار خودروهای وارداتی – ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

مجموعه: بازار خودرو

تاریخ ایجاد در سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳

 

 
دنیای اقتصاد

چانگان ایدو XT به روز شد؛ خودرویی که‌ قبل از رسیدن به بازار ا

به نقل از سایت خودرو بانک و به گزارش پارس چانگان ایدو XT به روز شد؛ خودرویی که‌ قبل از رسیدن به بازار ایـران تغیر نسل داد و

خودروبانک


قیمت‌ ارزان‌ترین خودروهای بازار+ جدول

دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ انچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو‌های ارزان قیمت در سطح بازار پایتخت طی فروردین ماه ۹۷ هـست که‌ ممکن هـست تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد که‌ در ادامه این‌ قیمت‌ها را مشاهده کنید:
 
 
 

منبع:اقتصاد انلاین‌
انتهای پیام/
ارزان‌قیمت‌ترین خودرو‌های بازار

  • بازار خودرو
  • کوچ مشتریان از بازار خودرو


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *