خانه / اخبار اجتماعی / کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق به همراه توضیحات

کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق به همراه توضیحات

کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق ، جدیدترین نرخ دلار آمریکا و یورو در بازار ارز؛ پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶/ دلار در بانک مرکزی ۳۷۳۳ تومان قیمت گذاری شد/ جزییات ممنوعیت ثبت‌ سفارش با دلار آمریکا ، دلار و یورو نایاب شد! ، “یورو” جایگزین دلار شد ، اطلاعیه بانک مرکزی در رهستای یکسان سازی نرخ ارز؛ داشتن ارز بیش از ۱۰ هزار یورو قاچاق هست ، قیمت یورو از نرخ دلار سبقت گرفت .
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایـران با بیان این‌کـه ماموریت مهم ناجا در سال ۹۷ برخورد با قاچاقچیان ارزی هست، گفت: پس از تک نرخی شدن ارز و شکل گیری ۲۰۰ تیم عملیاتی، تاکنون ۱۶۰ میلیون دلار و ۲۰۰ میلیون یوروی قاچاق کشف و ضبط شده هست.
سردار اسکندر …

خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایـران با بیان این‌کـه ماموریت مهم ناجا در سال ۹۷ برخورد با قاچاقچیان ارزی هست، گفت: پس از تک نرخی شدن ارز و شکل گیری ۲۰۰ تیم عملیاتی، تاکنون ۱۶۰ میلیون دلار و ۲۰۰ میلیون یوروی قاچاق کشف و ضبط شده هست.

سردار اسکندر مومنی با اشاره به این‌کـه برخورد و مقابله با قاچاق ارز به صورت مستمر تا پایان سال جاری از ماموریت هـای اصلی ناجا محسوب می شـود، افزود: ۱۱۲ نفر از قاچاقچیان و دلالان ارزی دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.

همه چیز در مورد دلار ضبط قاچاق کشف میلیون یورو

وی به پلمب ۵۰ صرافی غیرمجاز و اخطار به ۱۰۰صرافی کـه فعالیت هـای غیر قانونی ارزی انجام داده اند اشاره کرد و بیان داشت: از انجایی کـه سال ۹۷ به سال حمایت از کالای ایـرانی نامگذاری شده هست، مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت گسترده تر از سال هـای دیگر در ناجا انجام می شـود.

سردار مومنی به شکل گیری ساختار پلیس در گمرگ هـای کشور اشاره کرد و گفت: در صورتی کـه وزارت امور اقتصادیی و دارایی زمینه هستقرار پلیس در گمرگات کشور را فراهم کند، به طور یقین برخورد با قاچاق کالا و ارز گسترده تر می شـود و پلیس گمرگ آماده هستقرار هست.

جزییات مطلب دلار و ضبط و قاچاق و کشف و میلیون و یورو را میخوانید .

وی به افزایش ۵۰ درصدی کشفیات سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ در ناجا اشاره کرد و گفت: پوشاک ، کفش و انواع پارچه کـه برای تهیه پوشاک هستفاده می شـود، بیشترین کالای قاچاق در سال گذشته بوده هست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق

وی با بیان این‌کـه باندهـای بزرگ کـه قاچاق بیش از ۵۰۰ میلیون تومانی را انجام می دهند، بیشترین قاچاقچیان کشور هست اند، گفت: ناجا نیز در صدد متلاشی کردن این‌ باندها در سال جاری هست.

کشف گونه‌ تازه‌ای از انسان در آفریقای جنوبی

**حدود نیمی از جرائم فضای مجازی از پیام رسان تلگرام هست

جانشین فرماندهی ناجا با بیان این‌کـه در سال ۹۶ ، ۵۰ سایت التهاب آور امنیتی در کشور مسدود شده هست، گفت: بر اساس بررسی هـای صورت گرفته جرائم فضای مجازی کـه عمده ان کلاهبرداری هست در سال ۹۶ نسبت به سال قبل (۹۵) ۴۰ درصد بیشتر شده هست.

توضیحات بیشتر در مورددلار ضبط قاچاق کشف میلیون یورو

مومنی ادامه داد: ۴۸ درصد از جرائم فضای مجازی از پیام رسان تلگرام هست کـه به دلیل این‌کـه سرور مرکزی ان در خارج از کشور مدیریت می شـود، شناسایی و کشف متخلفان سخت و اندک بوده هست.

وی از کنترل و نظارت بیشتر ماموران ناجا در سال جاری خبر داد و گفت: نصب دوربین در داخل کلانتری ها ، خودروها و حتی لباس ماموران در دستور کار قرار گرفته هست.
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایـران به اجرای طرح دریا و امنیت اخلاقی در تابستان سال جاری اشاره کرد و گفت: این‌ طرح امسال با شدت و برنامه ریزی بهتری عملیاتی می شـود.

شما مطلب کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق را می خوانید .
دلار ضبط قاچاق کشف میلیون یورو

کشف محموله مکمل بدنسازی قاچاق در نیشابور

خبرگزاری مهر: سردار قادر کریمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: اطلاعات دریافتی نشان می داد مقادیر زیادی پودر بدنسازی قاچاق در منزل مسکونی واقع در محدوده خیابان امام خمینی(ره) نیشابور انبار شده کـه بلافاصله موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی نیشابور با کنترل نامحسوس محل و اطمینان از صحت خبر با هماهنگی قضایی وارد عمل شدند و در بازرسی از انبار منزل مقادیری زیادی پودر بدنسازی قاچاق به ارزش تقریبی ۱۳۵ میلیون تومان را کشف کردند.
فرمانده انتظامی هستان خراسان رضوی با اشاره به معرفی فرد متخلف به دستگاه قضایی تاکید کرد: مبارزه با قاچاق کالا از جمله اولویت هـای نیروی انتظامی بوده و در این‌ رهستا از مردم درخوهست می کنیم موارد مشکوک را برای پیگیری به مرکز فوریت هـای پلیس اطلاع دهند. …
کشف قاچاق یک خانواده ۵ نفره در کامیون

قیمت دلار ۵۱۰۰ تومان شد؛ صرافی‌ها ارز ندارند!

به گزارش جام جم انلاین‌ از روابط عمومی گمرک ایـران، با هوشیاری ماموران گمرک بازرگان و رصد دقیق محموله هـای ورودی و خروجی ، ماموران گمرک به وسیله دستگاه ایکس ری توانستند در بار صادراتی محصولات پتروشیمی (پلی اتیلن) ۵ نفر تبعه یکی از کشورهـای همسایه را کشف کـنند.

در این‌ کامیون ترکیه ای از مبدا تبریز به مقصد کشور ترکیه، یک خانواده شامل پدر ، مادر و دو فرزند پسر و یک فرزند دختر بودند کـه می خوهست اند به صورت قاچاق از کشورمان خارج و وارد کشور ترکیه شوند.

بنا بر این‌ گزارش، کشفیات قاچاق از سوی گمرک ایـران پس از الکترونیکی شدن این‌ سازمان و تجهیز گمرکات به دستگاههـای کنترلی پیشرفته ایکس ری افزایش قابل توجهی داشته هست.

هوشیاری ماموران گمرک به کمک سامانه هـای الکترونیکی، دسترسی و رصد اطلاعات، شناسایی و کشف قاچاق را تسریع کرده هست.

تلاش ماموران …
خانه‌ای با درختان ۲ میلیون دلاری

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مالک عمارت “پرتی پنی” تخصص کتب عتیقه و خانه‌هـای قدیمی هست. به گفته خودش، مالک ۱۷ خانه قدیمی از جمله خانه جورج واشنگتن، نخستین رئیس جمهور آمریکا در ویرجینیا هست.
او این‌ خانه را در سال ۲۰۰۵ و به قیمت شش میلیون دلار خریداری کرد. وی می‌گوید: من این‌ خانه را به دلیل لذت بردن از مناظر ان و بازی هفت دوستم در باغ ان خریدم! اکنون کـه چهار دوست او به نیویورک مهاجرت کرده‌اند او این‌ خانه را به قیمت ۴٫۷۵ میلون دلار به حراج گذاشته هست.
به گفته آرادر، افراد مشهور زیادی چون مرلین مونرو – بازیگر معاصر هالیوود و رونالد ریگان – رئیس جمهور سابق آمریکا – از این‌ عمارت دیدن کرده‌اند.
بخش‌هـای وسیعی از این‌ عمارت کـه ۱٫۲ آکر وسعت دارد با گونه‌هـای نادر گیاهی تزیین شده هست.
به گفته آرادر، از زمان خرید این‌ خانه تاکنون، هفته‌ای ۶۰ تا ۷۰ گیاه نادر …

نیروهـای انتظامی به لاشه هواپیمای ترک رسیدند/کشف ۵ جسد
  • اخبار اجتماعی
  • کشف و ضبط ۳۶۰ میلیون یورو و دلار قاچاق


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *