خانه / گردشگری / فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده به همراه توضیحات

فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده به همراه توضیحات

فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده ، تکنولوژی دیدنی پارکینگ دوچرخه ها در ژاپن (فیلم) ، آبشار زیبا و دیدنی «تنگه ماراب» در کرمانشاه + فیلم ، استقبال ایـران از بیانیه اتحادیه آفریقا درباره تحولات سوریه ، مهارتی عجیب و دیدنی از راهبان معبد شائولین +فیلم ، احتمال نصف شدن قاره آفریقا در آینده‌ای نزدیک +فیلم .

فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده

فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده


پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ –

گردشگری,جالب انگیز,جهان گردی,فیلم و سینما,دانستنی ها,فرهنگ و هنر,مقالات آموزشی

برای ما یادگیری در مورد جایی در جهان که‌ شما در انجا حضور دارید مهم است زیرا بخش مهمی از مسافرت است. به جای مطالعه کتاب هـای تاریخی و تحقیق در مورد آروزهـایتان به صورت انلایـن، ما متوجه شده ایم که‌ تماشای فیلم ها یک راه سرگرم کـننده و روشی موثر برای یادگیری است. بعد از یک سال مسافرت در اطراف جنوب و شرق آفریقا، ساعت هـای خیلی را صرف انجام ان کرده ایم. خیلیی از ایـن فیلم ها به ما ایـن ایده اولیه برای مسافرت به ایـن قاره کمتر دیده شده را می دادند. صحنه هـای غم انگیز، مناظر پر تلاطم و حیوانات وحشی که‌ به ما می آموخت که‌ ما فقط بایـد به آفریقا مسافرت کنیم و ان را برای خودمان کشف کنیم. ما می خواهیم فیلم هـای مورد علاقه مان را در مورد آفریقا با شما به اشتراک بگذاریم، شاید شما ان ها را تماشا کنید و احساس کنید که‌ الهام بخش مسافرت شما نیز می باشد. فیلم هـای زیر شامل طیف گسترده ای از موضوعات و ژانرها هـستند، اما همه ان ها بر اساس داستان هـای واقعی است که‌ در آفریقا اتفاق افتاده است و درک بیشتری از انچه که‌ به ان مسافرت می کنید، می دهد. ایـن مطلب درباره فیلم هـایی درباره آفریقا، فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا و ژانر فیلم هـای درباره آفریقا است.

همه چیز در مورد درباره دیدنی فیلم

۱٫خارج از آفریقا

ایـن فیلم در مورد آفریقا است که‌ همه ان را می شناسند و دوست دارند. عاشقانه، تلاطم دشت ها، و شیرها کدامیک را می توان دوست نداشت؟ ما نمی توانیم ان را تعریف کنیم، چرا که‌، کلیشه ای می شود. اما ان یکی از فیلم هـای مورد علاقه ما در مورد آفریقا است. مناظر و چشم اندازهـای جذاب و فیلمبرداری نفس گیر ما را متقاعد کرد تا خود را به ایـن قاره برسانیم. اگر می خواهید یک نگاه اجمالی به زمان هـای استعماری در شرق آفریقا که‌ با کمی عاشقانه و درام در هم آمیخته شده، داشته باشید پس چند ساعت برای ایـن فیلم کلاسیک زمان در نظر بگیرید. قبل از اکران فیلم در سال ۱۹۸۸، کنیا مکان مهمی برای نخبگان برای رفتن به مسافرت اکتشافی به آفریقا به شمار می آمد. پس از اکران ایـن فیلم، صنعت گردشگری در کنیا خیلی پیشرفت کرد. ایـن متن درباره ژانر فیلم هـای درباره آفریقا، فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا و فیلم هـایی درباره آفریقا است.

۲٫گوریل ها در مه

آیا می دانید که‌ تنها ۸۰۰ گوریل کوهـستانی در جهان وجود دارد؟ امروزه ان ها در اوگاندا، رواندا و جمهوری دموکراتیک کنگو خیلی محافظت می شوند. با ایـن حال، چند دهه قبل هیچ تلاش برای حفاظت از ایـن حیوانات سحرآمیز وجود نداشت. اما دایـن فوزی، متخصص پیشآهنگی ۱۸ سال عمر خود را صرف مطالعه تعاملات اجتماعی خانواده هـای گوریل کوهـستان در کوه هـای ویرانوگ رواندا کرد. بدون تلاش او امروز به احتمال زیاد ایـن حیوانات منقرض شده بودند. ایـن فیلم در سال ۱۹۸۸ کارهـای زندگـی او و هم مبارزات و هم دستاوردهـای او و مرگ مرموزش را به نمایش می گذارد. فیلم نشان می دهد که‌ چطور پیوند بین حیوان و انسان می تواند رشد پیدا کند. ایـن متن درباره فیلم هـایی درباره آفریقا، فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا و ژانر فیلم هـای درباره آفریقا است.

جزییات مطلب درباره و دیدنی و فیلم را میخوانید .

۳٫اولین دانش آموز

در سال ۲۰۰۳، کنیا با ارائه آموزش ابتدایی رایگان به شهروندان خود در آفریقا تاریخ ساز شد. کیمانی موره قهرمان بی نظیری که‌ هرگز در طول دوره استعمار انگلیس تحصیل نکرده بود، تصمیم گرفت برای اولین بار در سن ۸۴ سالگی تحصیل کند. اولین دانش آموز نشان می دهد که‌ چگـونه موره در مدرسه ابتدایی استقامت و پیشرفت کرده است و ایـنکه‌ واقعا عزم محدودیت سنی ندارد و در نتیجه اهمیت آموزش برای همه، به خصوص در روستای آفریقایی، در برابر مخاطب بین المللی قرار می گیرد. ایـن متن درباره فیلم هـایی درباره آفریقا است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده

۴٫آخرین پادشاه اسکاتلند

 قبل از بازدید از اوگاندا، آخرین پادشاه اسکاتلند را بایـد تماشا کنید. ایدی آمین بی رحمانه در سال هـای دهه ۱۹۷۰ به علت نقض حقوق بشر، فساد، شکنجه، قتل و آزار و اذیت هـای قومی در طول رژیم وحشیانه اش شناخته شد و باعث مرگ ۱۰۰،۰۰۰-۵۰۰،۰۰۰ از مردم اوگاندا شد. نام فیلم از یکی از عناوین خود آمین، “شاه اسکاتلند” گرفته شده است. ایـن فیلم رؤسای جمهور آمین را از دید چشم پزشک وفادار خود عکس می کند و آشفتگی سیاسی و سختی هـایی که‌ مردم اوگاندا با ان روبرو هـستند را نشان می دهد.

۱۵ حقیقت باورنکردنی درباره بدن انسان که‌ شگفت‌زده‌تان می‌کند!

۵٫ هتل رواندا

اکثر مردم نام نسل کشی ۱۹۹۴ که‌ در ان ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۵۰،۰۰۰ نفر از مردم رواندا کشته شده اند را شنیده اند. در طول ایـن روزهـای تاریک، پاول روزمبگی مدیر میزبان مشهور مایل کولینز در مرکز شهر کیگالی جان هزاران نفر از پناهندگان را گرفت، در حالیکه‌ هتل به طور معمول کار می کرد. اگر چه زمان دوره غم انگیزی برای رواندا بود، ایـن فیلم حداقل نقاط شاد و متعالی داشت که‌ نشان می دهد که‌ روح انسان چه قدر قوی است. مطمئنا ۱۰۰٪ واقعی نیست، اما برای آدمهـای که‌ مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسل کشی رواندا هـستند، ایـن شروع خوبی است.

۶٫نیمی از یک خورشید زرد

براساس کتابی با همان نام نیمی از یک خورشید زرد. داستان دو خواهر در نیجریه را دنبال می کند که‌ در اواخر دهه ۶۰ به وقوع می پیوندد. دقیقه به دقیقه، ما تماشا خواهیم کرد که‌ زندگـی خواهران از بین می رود: اعضای خانواده می میرند، دیگران گرسنگی می کشند و روشن فکران از کشور خود فراری می شوند. اگرچه ما نیجریه نرفته ایم، فیلم و کتاب کار بزرگی برای نشان دادن جنایات جنگ، تأثیر ان بر خانم ها آفریقایی، نقش رسانه هـای غربی، مهاجران و نتایج استعمار کرده است.

توضیحات بیشتر در مورددرباره دیدنی فیلم

۷٫ملکه‌ کتوی

ملکه‌ کتوی یک داستان زندگـی واقعی الهام بخش در مورد یک دختر جوان است که‌ با همه نابرابری ها مبارزه می کند. فیونا موتسی در محله کثیف در اوگاندا بزرگ و او به بازی شطرنج علاقه مند می شود. با کمک معلمان و خانواده اش، او یکی از بهترین قهرمانان شطرنج زن اوگاندا می شود. فقر خانواده اش و مبارزات مداوم با نابرابری که‌ خیلیی در آفریقا با ان روبرو هـستند، تماشای ایـن فیلم را مخصوصا بعد از دیدن ان در زندگـی واقعی سخت می کند.

آیا ملیت جوان عرب حیوان‌آزار، ایـرانی بود؟ +فیلم

۸٫دروغ خوب

وقتی ما در دبیرستان بودیم، دو پسر خیلی قد بلند آفریقایی وجود داشت که‌ کمی درشت تر از بقیه بودند. بعدا متوجه شدیم که‌ ان ها پناهندگان سودان یا «پسران گمشده سودان» نام دارند که‌ به بیش از ۲۰،۰۰۰ پسر می رسند. از گروه هـای قومی نویر و دینکا که‌ در جنگ داخلی سودان آواره شدند. طبق برنامه دولتی ایالات متحده اجازه داده شد حدود ۳۸۰۰ نفر از ایـن پناهندگان برای اسکان در ایالات متحده بیایـند. دروغ خوب داستان سه نفر از ایـن پسران از دست رفته و خواهرشان را بیان می کند که‌ چگـونه زندگـی ان ها به وسیله یک جنگ وحشتناک خراب می شود و ان ها را به جامعه آمریکایی منتقل می کـنند.

شما مطلب فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده را می خوانید .

۹٫راه طولانی تا آزادی

راه طولانی تا آزادی بر اساس زندگـی نامه خود ماندلا، به بیننده درک عمیق تر از سیاست آفریقای جنوبی را ارائه می دهد. ایـن فیلم در نمایش رویدادهـای تاریخی خیلی موفق است، اما همچنان درام و اکشن را ترکیب کرده است تا تماشاگران را سرگرم نگه دارد. در طی سه ماه حضور ما در آفریقای جنوبی، ما عکس هایی از انقلاب ضد آپارتاید را در همه جا دیده ایم. از مجسمه ها و ساختمان هـای مهم تا نام هـای خیابان ها و هنر خیابانی. شما واقعا می توانید تاثیر ماندلا را ببینید.

۱۰٫تابستان بی انتها

ایـن فیلمی نیست که‌ در خیلیی از لیست ها در مورد آفریقا پیدا کنید، اما یکی از مناسب ترین فیلم ها برای مسافران ایـن قاره است. همچنین می تواند یکی از اولین فیلم هـای گشت و گذار در تمام دوره ها باشد و منجر به تولد یک ژانر شود. تابستان بی انتها یک فیلم کلاسیک و متداول است که‌ الهام بخش یک نسل از گردشگران و مسافران بوده است. ایـن مستند توسط بروس براون داستان دو گردشگر را دنبال می کند که‌ ساحل سرد کالیفرنیا را در جستجوی یک “تابستان بی پایان” در نیمکره جنوبی ترک می کـنند. ان ها در حال مسافرت به خط ساحلی سنگال، غنا و آفریقای جنوبی هـستند و نمایشگر مسافرت خیلی عالی است که‌ هنوز هم در دماغه غربی تا به امروز انجام می شود. ما به عنوان مسافران جهان و گردشگران گروهی، ان را خیلی دوست داریم.

درباره دیدنی فیلم

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید


مسافرتجهانگردیآفریقادانستنی هافیلمجالب انگیز
همرسانی کنید:

حرفهـای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون + شکایت سردار آزمون از ایـن مجری

ایـن مطلب در مورد درباره دیدنی فیلم می باشد .
نویسنده:

فرزانه شریعتی

فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده
درباره, دیدنی, فیلم

شعر طنز درباره اقتصاد مقاومتی در حضور رهبری +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اقتصاد مقاومتی یکی از ی است که‌ رهبر معظم انقلاب طی سال هـای گذشته خیلی بر روی ان تاکید کرده اند تا جایی که‌ سال ۹۶ صراحتا از طرف ایشان به نام “اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال” نامیده شد. فیلم زیر شعرخوانی طنز یکی از شعرا درباره حمایت از جنس داخلی و اقتصاد مقاومتی است.
اکنون که‌ در ایام پایان سال هـستیم و روزهـای اوج خرید شب عید مردم است، بازنشر و تماشای مجدد ایـن فیلم خالی از لطف نیست. امید است روزی همه ملت ایـران از تولید ملی حمایت کـنند تا اجناس ایـرانی روز به روز با کیفیت بیشتری تولید شوند. 
 
کد ویدیو دانلود …
نظر رهبر انقلاب درباره پروین اعتصامی +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رخشندهٔ اعتصامی معروف به پروین اعتصامی در ۲۵ اسفندسال ۱۲۸۵ درشهر  تبریز متولد شد که‌ از از او به عنوان مشهور ترین شاعره زن ایـرانی یاد شده است.
تنها اثر چاپ و منتشر شده از پروین، دیوان اشعار اوست؛ که‌ دارای ۶۰۶ شعر شامل؛ اشعاری در قالب‌هـای مثنوی، قطعه و قصیده می‌شود.پروین بیشتر به علت به کار بردن سبک شعری مناظره در شعرهـایش، معروف است.
ایـن شاعره نامی کشور در ۱۵ فروردین سال۱۳۲۰  ودر سن سی پنج سالگی در تهران بر اثر بیماری حصبه درگذشت و در حرم فاطمه معصومه، در آرامگاه خانوادگی‌اش، به خاک سپرده شد. 
امروز ۱۵ فرودین مصادف با سالروز در گذشت ایـن شاعره بزرگ کشورمان بود. به همین مناسبت  فیلمی که‌  از شعرخوانی رهبر انقلاب با شعری از پروین اعتصامی و توسط پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه …
۱۰گل قیچی برگردان دیدنی در تاریخ فوتبال+فیلم

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،فیلمی را مشاهده می کنید که‌ ۱۰گل قیچی برگردان دیدنی در تاریخ فوتبال را به بهانه سوپر گل رونالدو به یوونتوس به عکس کشیده است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی …

  • گردشگری
  • فیلم هـای دیدنی درباره آفریقا، اوج غرور ملتی ستمدیده


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *