خانه / فوتبال / صادق محرمی در تیم منتخب هفته آسیا به همراه توضیحات

صادق محرمی در تیم منتخب هفته آسیا به همراه توضیحات

صادق محرمی در تیم منتخب هفته آسیا ، جهانبخش در تیم منتخب هفته سی و یکم لیگ هلند ، صادق محرمی، برترین بازیکن پرسپولیس – السد ، تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛ سهم بیشتر استقلال ، صادق محرمی اولین ستاره جدا شده پرسپولیس! ، تصاویر منتخب حیات وحش هفته‎ .
ورزش سه: صادق محرمی دفاع راست تیم پرسپولیس در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
 یک عملکرد استثنایی از صادق در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس سبب شد تا سرخ ها همچون همیشه خیالشان از ایـن سمت راحت باشد. استارت هـای انفجاری، دریبل هـای پرتعداد و سانترهـایی که‌ بهتر …

ورزش سه: صادق محرمی دفاع راست تیم پرسپولیس در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

 یک عملکرد استثنایی از صادق در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس سبب شد تا سرخ ها همچون همیشه خیالشان از ایـن سمت راحت باشد. استارت هـای انفجاری، دریبل هـای پرتعداد و سانترهـایی که‌ بهتر از گذشته استند، خلاصه عملکرد ایـن بازیکن در مقابل السد بود.

همـه چیز در مورد آسیا تیم سه منتخب هفته ورزش

فصل گذشته حسین ماهینی در ایـن پست و دفاع چپ به تیم منتخب آسیا رسید و حالا محرمی جانشین به حث کاپیتان دوم پرسپولیس شده است.

به جز محرمی، دفاع وسط تیم لوکوموتیو، عمر عبدالرحمان، زکریا و مارکوس برگ بازیکنان حاضر از منطقه غرب آسیا استند.

جزییات مطلب آسیا و تیم و سه و منتخب و هفته و ورزش را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره صادق محرمی در تیم منتخب هفته آسیا

صادق محرمی در تیم منتخب آسیا

توضیحات بیشتر در موردآسیا تیم سه منتخب هفته ورزش

یک تیم ایـرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا!


ورزش سه: با انجام بازی هـای روز گذشته تیم هـای استقلال، پرسپولیس، العین، السد، الجزیره، الاهلی و الدحیل تاکنون به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و از بین تیم هـای ذوب آهن اصفهان و لوکوموتیو تاشکند نیز یک تیم به دور بعد صعود خواهد کرد.
از ایـن بین تنها دیدار الدحیل-العین در ایـن مرحله مشخص شده است و ایـن دیدار فرصت خوبی برای نمایـندگان ایـرانی خواهد بود چرا که‌ یکی از ایـن دو تیم در ایـن مرحله حذف خواهند شد.
در صورت صعود ذوب آهن، دیدار ایـن تیم برابر استقلال باعث حضور قطعی یک تیم ایـرانی در جمع ٤ تیم برتر غرب آسیا می شود و اگر ذوب آهن نتواند صعود کند، بعید است که‌ تیم لوکوموتیو بخواهد حریف سرسختی برای استقلال باشد، از سوی دیگر رقابت پرسپولیس با الجزیره نه چندان قوی و یا الاهلی تضعیف شده نیز فرصت خوبی …
استقلال، پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا

چند ایـرانی درجمع برترین‌هـای آسیا


ورزش سه: همان طور که‌ پیش بینی می شد با حضور استقلال و پرسپولیس عنوان پرطرفدارترین تیم قاره به یکی از نمایـنده هـای ایـران برسد طرفداران استقلال با حضور ۹۰ هزار نفری خود در جدال برگشت با العین در روزهـای پایانی سال ۹۶ ایـن عنوان را در پایان مرحله گروهی به خود اختصاص دادند تا با اختلاف فاحش نسبت به سایر رقبا پرطرفدارترین تیم لقب بگیرند.
استقلالی ها در روزهـای پایانی اسفندماه با پرکردن سکوهـای ورزشگاه آزادی و ثبت رکورد ۹۰ هزار تماشاگر یکی دیگر از پرتماشاگرترین بازی هـای لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت و با سبقت از رقیب دیرینه خود در پایتخت برای تصاحب عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیز برداشتند. نکته جالب ایـن که‌ در سایر بازی هـای مرحله گروهی به خصوص در شرق آسیا آماری بالاتر از ۴۰ تا ۵۰ هزار تماشاگر ثبت نشد تا استقلالی در …
ایـران، چهارمین کشور لیگ قهرمانان آسیا

ورزش سه: چهار هفته از مرحله گروهی رقابت هـای لیگ قهرمانان آسیا سپری شده و نتایج تیم هـای قطری بهتر از سایر کشورها بوده است.
در سال ۹۶ چهار هفته از رقابت هـای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و با سر و شکل گرفتن جدول گروه هـای مختلف، تنها دو بازی برای هر تیم فرصت باقی مانده است.
در ایـن چهار هفته سپری شده، کشورهـای مختلف به صورت کلی یک رقابت را با هم برگزار کردند که‌ آمار و نتایج، برتری قاطع تیم هـای قطری را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد. رتبه بندی کلی کشورهـایی که‌ دارای ۴ نمایـنده در لیگ قهرمانان استند، با توجه به نتایجی که‌ تا به ایـنجا به دست آمده، به ترتیب ذیل است:
۱) قطر: ۳۲ امتیاز
تیم هـای قطری فصل جاری لیگ قهرمانان را به برترین شکل شروع کردند. در گروه A ایـن رقابت ها، …

رونالدو، برترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان
  • فوتبال
  • صادق محرمی در تیم منتخب هفته آسیا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *