خانه / شبکـه‌هـای اجتماعی / صدا و سیما به طور جدی از پیام رسان‌ هـای داخلی حمایت می کند به همراه توضیحات

صدا و سیما به طور جدی از پیام رسان‌ هـای داخلی حمایت می کند به همراه توضیحات

صدا و سیما به طور جدی از پیام رسان‌ هـای داخلی حمایت می کند ، لزوم حمایت ویژه از پیام رسان هـای داخلی ، دولت در زمینه حمایت از پیام رسان هـای داخلی کم کاری کرده اسـت/ نامزد انتخابات ۹۸ نمی شوم ، تصویب آیین نامه حمایت از پیام‌رسان‌هـای داخلی ، دولت در زمینه حمایت از پیام رسان هـای داخلی کم کاری کرده اسـت/ به هیچ وجه برای انتخابات ۹۸ مجلس برنامه ای ندارم ، پیام رسان‌هـای داخلی به دلیل مخابره پیام‌ها به‌صورت رمز، قابل اعتماد هـستند .

رسانه کلیک – حمایت از پیام رسان‌ هـای داخلی از سوی صدا و سیما از سال گذشته آغاز‌ شد و اکنون اسـتفاده از پلتفرم هـای خارجی برای کارمندان ایـن سازمان ممنوع شده …

رسانه کلیک – حمایت از پیام رسان‌ هـای داخلی از سوی صدا و سیما از سال گذشته آغاز‌ شد و اکنون اسـتفاده از پلتفرم هـای خارجی برای کارمندان ایـن سازمان ممنوع شده اسـت.
به گزارش کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان صدا و سیما  با برنامه ریزی هـای انجام گرفته از یکسال گذشته تقویت پیام رسان هـای داخلی را در دستور کار خود قرار داده و زیر مجموعه هـای مختلف اداری، تولیدی و خبری خود را به اسـتفاده از انها و به ویژه پیام رسان «سروش» ملزم کرده بود و از ایـن پس با بخشنامه امروز پزشک علی عسکری اجرای ایـن برنامه به مرحله آخر خود می‌ رسد و اسـتفاده از هرگونه پیام رسان خارجی بویژه پیام رسان تلگرام در رسانه ملی ممنوع خواهد بود.

رییس رسانه ملی همچنین در ایـن بخشنامه با تاکید بر حمایت ویژه از همه پیام رسان هـای داخلی، مسئولان سازمان را موظف کرد از کسب و کارهـایی کـه در پیام رسان هـای داخلی فعالیت می کـنند حمایت ویژه کـنند و تسهیلات خاصی برای انها در نظر گیرند.

همه چیز در مورد پیام جدی حمایت داخلی صدا صدا و سیما
تگ‌ها: تلگرامرسانه ملیشبکـه پیام رسان داخلیصدا و سيمافضای مجازیپیام رسان خارجیپیام رسان هـای بومی
جزییات مطلب پیام و جدی و حمایت و داخلی و صدا و صدا و سیما را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره صدا و سیما به طور جدی از پیام رسان‌ هـای داخلی حمایت می کند

حمایت جدی از کسب و کار‌هـای نو و اسـتارت‌آپ‌هـای جوان در سال ۹۷

رئیس مرکز توسعه فناوری­‌هـای راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاسـت جمهوری گفت: توجه به اسـتارت آپ ها در سال ۹۷ و حمایت از انها برنامه جدی معاونت در سال جدید اسـت.
به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌هـای نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  امروز خیلیی از کشورهـای پیشرفته جهان از اقتصاد نفتی فاصله گرفته و توانسته اند به کمک اقتصاد مبتنی بر دانش  با همراهی اسـتارت آپ ها به موفقیت هـای چشمگیری دست یابند، توجه به کسب و کارهـای جدید و فعالیت هـای اسـتارت‌آپی یکی از مهم‌ترین اهداف معاونت علمی و فناوری ریاسـت جمهوری اسـت و وجود تعداد خیلیی از اسـتارت‌آپ هـای فعال و موفق نشان از عملکرد مثبت معاونت در ایـن حوزه دارد؛ ایـن اسـتارت‌آپ ها در تمام حوزه ها و در سراسر کشور رشد کرده‌اند و تلاش برای توسعه برنامه هـای دانش محور بر پایه اقتصاد مقاومتی و توسعه اسـتارت آپ ها از مهم‌ترین برنامه هـای معاونت در سال جدید …
لزوم حمایت ویژه از پیام رسان هـای داخلی

گزارش: ۴ پیام از تهران به دمشق درباره حمله موشکی آمریکا

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمید فتاحی عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ما در حوزه فضای مجازی نرم افزار هـایی داریم کـه بیش از ۳۰ میلیون بار دانلود شده اسـت، اما ایـنکـه چرا مورد اقبال کامل عمومی قرار نگرفته خود دلایل خاص خود را دارد.

او گفت: ما با تمام امکانات در وزارت ارتباطات در تلاشیم تا تمام امکانات وزارتخانه را در اختیار حمایت از پیام رسان هـای داخلی قرار دهیم کـه ارائه تسهیلات با سود ۸ درصد از جمله ایـن حمایت هاسـت.
او افزود: پهنادی پاند، کاهش تعرفه ها نیز از دیگر حمایت هـای ما از پیام رسانهـای داخلی اسـت.
او با تاکید بر ایـنکـه کـه از دو پیام رسان داخلی اسـتفاده می کند گفت: مشکلات فنی در ایـن حوزه بایـد حل شود زیرا ایـن موارد قابل حل هـستند.
فتاحی افزود: وقتی کاربران از محصولی اسـتفاده کـنند سرمایه گذاری روی ان توجیه پذیر می شود لذا اغنای عمومی و آگاهی …
صدا و سیما درباره سانسور لوگوی رُم: تکرار نمی‌شود!

خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما سانسور لوگوی تیم رم در تلویزیون را کج سلیقگی دانست و ابراز امیدواری کرد: مسئولان معاونت سیمای صداوسیما چنین اعمال نظرهـای سلیقه‌ای را در آینده تکرار نکـنند.
احسان قاضی زاده هاشمی در واکنش به اتفاقات پیش آمده در جریان پخش مستقیم باشگاه رم و بارسلونا در شبکـه سوم سیما و به دنبال ان سانسور لوگوی باشگاه رم گفت: برخی سانسورها در لوگوها اعمال شد کـه به نظرم در ان سانسورها نگاه توام با کج سلیقگی همراه بود. امیدوارم مسئولان سیمای صداوسیما چنین تفاوت‌ها و اعمال نظرهـای سلیقه‌ای را در آینده تکرار نکـنند و کار براساس قاعده و فرمول درستی باشد.
وی درباره اقدامات هیئت نظارت بر صداوسیما در جریان اعتراضات اخیر در خوزستان درباره محتوای برنامه کلاه قرمزی در ایام نوروز گفت: در ان زمان بنده در مسافرت زیارتی کربلا بودم ولی پیگیری هـایی …

درباره حفظ حریم خصوصی شبکـه‌هـای اجتماعی داخلی مشکلی وجود ندارد
  • شبکـه‌هـای اجتماعی
  • صدا و سیما به طور جدی از پیام رسان‌ هـای داخلی حمایت می کند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *