خانه / فوتبال / محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم به همراه توضیحات

محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم به همراه توضیحات

محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم ، حسن‌زاده: شک نکنید اسـتقلال را شکست می‌دهیم و سهمیه آسیا را می‌گیریم/ فوتبالیستان ما در اهواز شاهکار کردند ، اسـتقلال با شکست الهلال، صدرنشین شد ، مشعل: به‌خدا سوگند اسرائیل را شکست می‌دهیم ، خداحافظی هافبک الهلال بعد از شکست مقابل اسـتقلال ، نامجومطلق: اسـتقلال العین را شکست داد، اما زورش به داور نرسید/سبک بازی شاگردان شفر خیلی فرق کرده اسـت .
خبر ورزشی: سیدمحمد حسینی هافبک راسـت ذوب‌آهن مقابل تیم لوکوموتیو ازبکستان در نقش یک گلساز ظاهر و پاس گلش به تبریزی موجب کسب تک‌امتیاز حساس خارج از خانه برای نماین‌ده کشورمان شد.
گفت و گو با سیدمحمد حسینی را در ادامه می‌خوانید:
 از بازی بگو؟
ما خیلی خوب به این‌ مسئله واقف بودیم کـه …

خبر ورزشی: سیدمحمد حسینی هافبک راسـت ذوب‌آهن مقابل تیم لوکوموتیو ازبکستان در نقش یک گلساز ظاهر و پاس گلش به تبریزی موجب کسب تک‌امتیاز حساس خارج از خانه برای نماین‌ده کشورمان شد.

گفت و گو با سیدمحمد حسینی را در ادامه می‌خوانید:

همه چیز در مورد اسـتقلال حسینی خبر شکست ورزشی

 از بازی بگو؟

ما خیلی خوب به این‌ مسئله واقف بودیم کـه بازی خیلی سختی را پیش‌رو داریم، به همین دلیل با آن‌الیز دقیق کادر فنی راه‌های نفوذ تیم ازبکستانی را بستیم و در شرایطی خیلی سخت از این‌ تیم در خانه‌اش یک امتیاز گرفتیم.

جزییات مطلب اسـتقلال و حسینی و خبر و شکست و ورزشی را میخوانید .

پاس گل خوبی به مرتضی تبریزی دادی.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم

خدا را شکر در آن‌ لحظه کارم به برترین شکل جواب داد. در یک لحظه شرایط را برای نفوذ تیم‌مان خیلی خوب دیدم از همین رو با پیشروی و نفوذ و باز کردن یک تونل از بین پاهای مدافع لوکوموتیو به مرتضی تبریزی پاس دادم و خدا را شکر کـه گلزن خوب ما به برترین شکل قدر پاس گلم را دانست.

چرا در دقایق آخر گل خوردید؟!

بالاخره فشار بازی خیلی زیاد بود. حریف هم به عنوان تیم میزبان اصلاً نمی‌خواسـت در خانه‌اش بازنده باشد، به همین دلیل لوکوموتیو نهایتاً به گل تساوی رسید اما ما صعود کردیم.

توضیحات بیشتر در مورداسـتقلال حسینی خبر شکست ورزشی
رویارویی با اسـتقلال در آسیا را چگـونه ارزیابی می‌کنی؟

ما در لیگ سابقه شکست دادن اسـتقلال را در کارنامه داریم اما خوب می‌دانیم لیگ قهرمانان آسیا مسابقات متفاوتی اسـت. اسـتقلال تیم خوبی دارد اما ما برای موفقیت در آسیا حساب خاصی باز کرده‌ایم و یکی از هدف‌گذاری‌هایمان هم موفقیت در لیگ قهرمانان اسـت به همین دلیل تمام‌ قدرت خودمان را به کار می‌گیریم تا در دو بازی رفت و برگشت مجوز صعود به مرحله بعد را کسب کنیم.

شما مطلب محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم را می خوانید .
اسـتقلال حسینی خبر شکست ورزشی
شماتیک احتمالی اسـتقلال مقابل پارس جنوبی

جپاروف: ماندن شفر به نفع اسـتقلال اسـت


خبر ورزشی: سرور جپاروف، دارنده دو عنوان فوتبالیست سال آسیا تجربیات بالایی از لیگ قهرمانان آسیا دارد. جپاروف در سال ۲۰۰۸ با تیم بنیادکار ازبکستان تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد و در همان سال اولین جایزه فوتبالیست سال آسیا را از آن‌ خود کرد. در آستانه بازی اسـتقلال و الهلال با هافبک ازبکستانی نماین‌ده کشورمان گفت‌وگویی انجام دادیم.
 
در جریان بازی اسـتقلال و گسترش فولاد به دلیل احساس درد تعویض شدی. شرایط جسمانی‌ات چگـونه اسـت؟
آسیب‌دیدگی‌ام جدی نبود اما نمی‌توانستم آن‌ را نادیده بگیرم. با اسـتراحت، فیزیوتراپی و تمرین اختصاصی آن‌ را پشت سر گذاشتم و مشکلی برای همراهی اسـتقلال در بازی امشب ندارم.
 
فصل خوبی را در اسـتقلال داشته‌ای. خودت از شرایط رضایت داری؟
من همواره با انگیزه بالا تمرین و بازی می‌کنم چون همیشه به فوتبال علاقه وافری داشته‌ام. ما فصل را خوب شروع نکردیم و شرایط اسـتقلال مطلوب نبود اما با …
دزد به فوتبالیست اسـتقلال زد

خبر ورزشی: شنیدیم یک دزد ناقلا خودرو پژو ۲۰۷ مدافع راسـت ملی‌پوش اسـتقلال تهران را به سرقت برده اسـت. در این‌ حادثه ظاهراً مقادیری پول و سند هم داخل خودرو بوده و این‌ موضوع باعث شده تا پای پلیس هم وسط بیاید و اقلام دزدیده شده صورتجلسه شـود. این‌ اتفاق در حالی افتاده کـه وریا غفوری به تیم ملی دعوت شده و بایـد همراه سایر شاگردان کارلوس کی‌روش به تونس و اتریش سفر کند.

تیم ملی در دیداری دوستانه ابتدا در تونس برابر تیم ملی این‌ کشور قرار می‌گیرد. در ادامه قرار اسـت تیم کشورمان در اتریش و در دیداری تدارکاتی برابر الجزایر بازی کند. به طور حتم یکی از فوتبالیستان کلیدی تیم ملی وریا غفوری اسـت کـه حالا با این‌ مشکل روبه‌رو شده اسـت.
این‌ در حالی اسـت کـه وریا غفوری یکی از ستاره‌های اسـتقلال یا به عبارتی دیگر برترین فوتبالیست آبی‌ها …
فریبا: اسـتقلال تصور کرد العین را راحت می‌برد!

چرا پیروزی اسـتقلال برابر الهلال ارزش مضاعف دارد؟

خبر ورزشی: بهتاش فریبا از این‌کـه اسـتقلال با همان روش دیدار رفت با العین به زمین رفته بود تعجب می‌کرد. مربی پیشین اسـتقلال معتقد بود با این‌ روند در دیدار با الریان هم به مشکل برمی‌خورد و بایـد برنامه تاکتیکی تازه‌ای برای اسـتقلال در نظر گرفت. 
چرا اسـتقلال در دیدار برگشت با العین نتوانست بازی خوب دور رفت را تکرار کند؟
طبیعی اسـت. مربیان تیم حریف کـه بیکار ننشسته‌اند اسـتقلال در امارات تیم‌شان را به توپ ببندد بعد در دیدار برگشت باز هم به میدان بروند تا به توپ بسته شوند.
 بیشتر در این‌ باره توضیح می‌دهید؟
اسـتقلال در دیدار برگشت دقیقاً با همان تاکتیک و همان نفرات روبه‌روی العین بازی را شروع کرد. العین هم روی آن‌الیزی کـه از بازی رفت داشت، می‌دانست توپ‌ها پشت ۱۸ به جپاروف می‌رسند. او وظیفه ارسال توپ به شجاعیان، تیام و ناماعیلی را دارد. از طرفی با بستن …

  • فوتبال
  • محمد حسینی: اسـتقلال را هم شکست می‌دهیم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *