خانه / اجتماعی / دفترچه بیمه سلامت تا ۱۵۰ روز دیگر حذف می شـود به همراه توضیحات

دفترچه بیمه سلامت تا ۱۵۰ روز دیگر حذف می شـود به همراه توضیحات

دفترچه بیمه سلامت تا ۱۵۰ روز دیگر حذف می شـود ، حذف دفترچه هـای بیمه سلامت در ۱۰۵ بیمارستان/ هستحقاق سنجی و رفع هم پوشانی اقدامات بیمه سلامت در سال ۹۷ ، هزینه بیش از حد بوسیله بیمه سلامت، تصرف در اموال دولتی هست/ تاثیر بسزای دریافت حق بیمه در کسری بیمه سلامت ، دفترچه بیمه برای بستری بیمارستانی حذف می‌شـود ، حذف دفترچه بیمه در بخش بستری بیمارستان‌ها ، حذف دفترچه بیمه از بیمارستان‌هـای دولتی تا نیمه اول سال ۹۷ .
به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، طاهر موهبتی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به ایـنکـه ارتقاء کمی و کیفی خدمات و هستقرار سامانه الکترونیک مهمترین برنامه سازمان خواهد بود، به حذف دفترچه بیمه سلامت در ۱۲۸ بیمارستانهـای دولتی در سال ۹۶ اظهار داشت: در ۶ ماه اول سال۹۷  نیز در همـه بیمارستانهـای دولتی، دفترچه بیمه سلامت حذف می شـود.رئیس هیأت مدیره …

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، طاهر موهبتی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به ایـنکـه ارتقاء کمی و کیفی خدمات و هستقرار سامانه الکترونیک مهمترین برنامه سازمان خواهد بود، به حذف دفترچه بیمه سلامت در ۱۲۸ بیمارستانهـای دولتی در سال ۹۶ اظهار داشت: در ۶ ماه اول سال۹۷  نیز در همـه بیمارستانهـای دولتی، دفترچه بیمه سلامت حذف می شـود.

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایـران به اهمیت بحث همپوشانی بیمه ها تصریح کرد: همپوشانی بیمه ها نیز با توجه به قانون مجلس به صورت کامل اجرا خواهد شد.

همـه چیز در مورد بیمه حذف خبرنگار دفترچه روز سلامت

موهبتی به تشکیل خدمات الکترونیک و پایگاه بیمه ای نیز گریزی زد و گفت: خدمات الکترونیک و پایگاه بیمه ای نگرانی ها درباره همپوشانی را برطرف می کند و فراهم آوردن زیرساختارها را در ۶ ماه امسال فراهم خواهد کرد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایـران یکی از مهمترین مشکلات سازمانهـای بیمه ای در طول ۲۰ سال اخیر را هزینه کرد بیش از اعتبارات سازمانهـای بیمه گر هست کـه باعث زیان و کسری بودجه می شـود بنابرایـن بایـد سازمانهـای بیمه گرد به اندازه سقف تعهد خود خدمت دهند و اگر نهادی در مسولیت هـای خود تخلف و پایبند نباشد طبق قانون بایـد پاسخگو باشند و جبران خسارات کند.

جزییات مطلب بیمه و حذف و خبرنگار و دفترچه و روز و سلامت را میخوانید .

موهبتی بیشتر هزینه هـای بیمه ای در سازمان بیمه ایـران را به علت تجویز داروها توسط پزشکان را عنوان کرد و گفت: برای جلوگیری از تجویز داروهـای غیرضروری و گران قیمت تاکنون و تا سال گذشته ۳۶ راهنمای بالینی ابلاغ شده هست و ایـن روند ادامه خواهد داشت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دفترچه بیمه سلامت تا ۱۵۰ روز دیگر حذف می شـود

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایـران با تاکید بر نظم دادن به پرداخت معوقات به خدمت دهندگان حوزه سلامت گفت: ایـن زمان تاخیر پرداخت بدهی ها را می پذیریم ولی بایـد قبول کرد کـه بیشتر ایـن بدهی ها از گذشته برای ما باقی مانده هست و مدیریت هزینه را سخت تر می کند.

گوگل برنامه‌هـای تولید شناسه‌هـای جعلی را حذف کرد

انتهـای پیام/

توضیحات بیشتر در موردبیمه حذف خبرنگار دفترچه روز سلامت

دفترچه بیمه برای بستری بیمارستانی حذف می‌شـود

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، طاهر موهبتی – مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایـران اظهار داشت: در ادامه اقدامات در سالهـای بعد دفترچه بیمه در بخش سرپایی نیز حذف می‌شـود کـه البته ایـن موضوع مشکلات خاص خود را دارد و عزم جدب طلب می‌کند، بطوریکـه تا پایان ۶ ماهه نخست سال ۹۷ همـه بیمارستان‌هـای دولتی با همکاری وزارت بهداشت، دفترچه بیمه سلامت را در بخش بستری حذف خواهند کرد.موهبتی در خصوص حذف همپوشانی‌هـای بیمه‌ای در سال جدید گفت: بر اساس بودجه ۹۷ همپوشانی بیمه‌ای در سال آینده اجرا و آخرین بررسی در ایـن زمینه صورت گرفته هست. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایـران افزود: نخستین بررسی در خصوص همپوشانی مربوط به نیرو‌هـای مسلح بود و بیمه سلامت با ایـن بیمه ۲۶۰ هزار همپوشانی دارد کـه ۱۶۰ هزار مورد ان مربوط به سربازان هست کـه تحت پوشش نیرو‌هـای مسلح هستند. موهبتی گفت: ایـن برنامه در سال ۹۷ به موجب قانون اجرایی می‌شـود، اما …
حذف دفترچه هـای بیمه سلامت در ۱۰۵ بیمارستان/ هستحقاق سنجی و ر

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در نشست خبری کـه در ساختمان مرکزی بیمه سلامت برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی بحث هستحقاق سنجی و کاهش هستفاده از دفترچه هـای بیمه سلامت و حذف ان در ۴ هستان کشور و ۱۰۵ بیمارستان اجرایی می شـود.
مدیر عامل بیمه سلامت با اشاره به ایـنکـه حذف دفترچه در حوزه سرپایی مشکلات خاص خود را دارد و همکاری بیشتر پزشکان را می طلبد، تاکید کرد: بر اساس بودجه سال ۹۷ مسئله هم پوشانی در سال آینده به طور کامل رفع می‌شـود.
موهبتی با اشاره به ایـنکـه بر اساس اطلاعات اولیه ۲۶۰ هزار هم پوشانی با بیمه سلامت وجود داشته هست؛ گفت: ۱۶۰ هزار مورد از هم پوشانی ها مربوط به سربازان وظیفه بوده کـه به موجب قانون مجلس ایـن افـراد تحت  پوشش بیمه هـای نیروهـای مسلح قرار می …
حذف دفترچه بیمه در بخش بستری بیمارستان‌ها

ژن خوب لبنانی+عکس

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از حذف دفترچه هـای بیمه در بخش بستری بیمارستان هـای دولتی تا پایان شش ماهه اول سال ۹۷ خبر داد و گفت: همچنین طرح هستحقاق سنجی نیز در ۱۰۵ بیمارستان اجرایی می شـود.
طاهر موهبتی در نشست خبری روز شنبه افزود: در سال جاری برنامه حذف دفترچه هـای بیمه را در قسمت بستری در بیمارستان ها آغاز‌ کرده ایم کـه در سال ۹۷ نیز ایـن برنامه محقق خواهد شد.
وی گفت: بر اساس بودجه سال ۹۷ در سال آینده در چهار هستان کشور کـه شامل ۱۰۵ بیمارستان می شـود، برنامه هستحقاق سنجی و حذف دفترچه هـای بیمه اجرایی می شـود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به ایـنکـه در حال حاضر در چهار هستان کشور الکترونیکی شدن خدمات درمان در بخش بستری اجرایی می شـود، گفت: هستان هـای مازندران، فارس، البرز و کرمان ایـن برنامه را اجرایی کرده …

  • اجتماعی
  • دفترچه بیمه سلامت تا ۱۵۰ روز دیگر حذف می شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *