خانه / اخبار سیاسی / ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر به همراه توضیحات

ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر به همراه توضیحات

ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر ، واکنش پلیس پایتخت به انتشار ویدئوی برخورد پلیس با دختری کـه کشف حجاب کرده بود ، زمزمه آزاد شدن ورود زنان به ورزشگاه با نظر روحانی ، برخورد جدی پلیس با بدحجابی ، ورود زنان به ورزشگاه فرصت اسـت یا تهدید؟ ، حمایت فردوسی‌پور از ورود زنان به ورزشگاه! .
خبرگزاری ایسنا: نایب رییس فراکسیون بانوان مجلس با بیان این‌کـه این‌ فراکسیون به موضوع برخورد اخیر پلیس با یک دختر از ورود فراکسیون زنان به این‌ موضوع خبر داد و گفت کـه وزیر کشور و زیر مجموعه وی بایـد پاسخگوی رفتار خود سرانه برخی از نیروهـای تحت امر خود باشند.
سیده فاطمه …

خبرگزاری ایسنا: نایب رییس فراکسیون بانوان مجلس با بیان این‌کـه این‌ فراکسیون به موضوع برخورد اخیر پلیس با یک دختر از ورود فراکسیون زنان به این‌ موضوع خبر داد و گفت کـه وزیر کشور و زیر مجموعه وی بایـد پاسخگوی رفتار خود سرانه برخی از نیروهـای تحت امر خود باشند.

سیده فاطمه ذوالقدر در یادداشتی با اشاره به برخورد نامناسب اخیر پلیس با یک دختر نوشت:

همه چیز در مورد برخورد پلیس دختر زنان ورود

«هنوز بیانات رهبری معظم انقلاب درخصوص توصیه رفتار توام با لسان معرفت و اسـتدلالِ همراه با روی خوش و با سماحت و مدار را کـه سنّة من نبیّه صلی الله علیه و آله می باشد در روح و روان جامعه طنین انداز اسـت.

آیا رفتاری کـه در این‌ چندسال و بویژه در این‌ چند روز شاهد بودیم «مداراة النّاس» اسـت!؟
آیا چنین رفتار هـای خشن سنخیتی با امر به معروف و نهی از منکر دارد!؟

جزییات مطلب برخورد و پلیس و دختر و زنان و ورود را میخوانید .

موضوع رفتار پسندیده کـه بارها و بارها در کلام حق بر ان سفارش شده مخصوصا در دعوت به دین و راه الهی کـه در سوره مبارکـه مائده چنین آمده اسـت:

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر

«وَأَطِیعُوا اللَّهَ وَأَطِیعُوا الرَّسُولَ وَاحْذَرُوا

فَإِنْ تَوَلَّیْتُمْ فَاعْلَمُوا أَنَّمَا عَلَی رَسُولِنَا

الْبَلَاغُ الْمُبِینُ؛

توضیحات بیشتر در موردبرخورد پلیس دختر زنان ورود

و اطاعت خدا و اطاعت پیامبر کـنید و [از گناهان] برحذر باشید، پس اگر روی گرداندید، بدانید کـه بر عهده پیامبر ما، فقط رساندن [پیامِ] آشکار اسـت.»
منافات ندارد!؟

تصویر جدید فریبا نادری و دخترش و همسرش

باری تعالی رسالت پیامبر(ص) را رساندن پیام دعوتِ به حق دانسته، نه اسـتفاده از هر زور و تزویری.
حال امروز چه شده بر ما، کـه کلام حق را تفسیر به رای کرده و ان می کنیم کـه نبایـد!؟

شمـا مطلب ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر را می خوانید .

مگر نه انکـه یکی از وعده هـای دولت تدبیر و امید برقرای امنیت زن در اجتماع وارتقاء جایگاه زنان و دخترانمان در جامعه بود؟
مگر نه انکـه لایحه امنیت زن را با ظرافت و دقت به پیش می بریم کـه مبادا خدشه ای به ان وارد شـود و حقی از حقوق زن بر زمین نماند!

این‌ رفتارهـایی کـه هراز گاه در جامعه با ان روبرو می شویم ، نه تنها اسلامی نیست بلکـه انسانی هم نیست.
با زنان و دختران سرزمینمان کـه مادران آینده و آینده سازان کشور اند انگونه رفتار کـنید کـه با اهل خویش می‌خواهید رفتار شـود.

برخورد پلیس دختر زنان ورود

به حکم انسانیت و در جایگاه نماین‌دگی نیمی از جامعه و به عنوان نایب رئیس فراکسیون زنان ، ضمن محکوم کردن چنین رفتار غیرانسانی و اسلامی ، یقینا فراکسیون زنان به موضوع ورود خواهد کرد و ضمن أرج نهادن به تلاش هـای مجدانه نیروی خدوم انتظامی، وزیر کشور و زیر مجموعه وی بایـد پاسخگوی رفتار خود سرانه برخی از نیروهـای تحت امر خود باشند.»

ورود زنان به ورزشگاه، فرصت یا تهدید؟

روزنامه آرمان امروز نوشت: بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها تنها یک حق نیست. جدای از زاویه حق فردی و شهروندی و البته اصل بیستم قانون اساسی کـه در ان همه مردم اعم از زن مرد در حقوق اجتماعی و سیاسی حق برابر دارند، بایـد از منظر جامعه شناسی هم مورد بررسی قرار گیرد. جامعه شهری در کشور ما رو به گسترش اسـت و در شهر‌هـای مدرن و کلان شهرهـایی، چون تهران، اصفهان، تبریز، شیراز و … بایـد نیاز انسان‌ها و طبقات اجتماعی در اولویت قرار گیرد. امروزه حضور در ورزشگاه‌ها یک نیاز اسـت و جوانان ما اعم از دختر و پسر نیاز دارند تا ساعاتی در محیطی سالم و با نشاط حاضر باشند. بحث ورود بانوان به ورزشگاه‌ها را نه تنها حق بلکـه بایـد در زمره نیاز‌هـای اجتماعی دانست. نبایـد نگاه تهدید به ان کرد بلکـه این‌ یک فرصت اسـت. …
یک کشته و ۶ مصدوم بر اثر برخورد پراید با کانکس پلیس

درخواسـت برخورد با تقلیدکـنندگان صدای هاشمی

به گزارش جام جم انلاین‌ از ایسنا، شهرام طاهرزاده گفت‌: حادثه برخورد پراید با کانکس پلیس ساعت ۱۲:۵۲ دقیقه روز شنبه به ما گزارش شد و بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به صحنه حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به این‌‌کـه این‌ حادثه در محور چناران – مشهد و در منطقه منزل آباد رخ داده اسـت، ادامه داد: مصدومین حادثه چهار نفر خانم سرنشین پراید و سه نفر از عوامل نیروی انتظامی بودند کـه به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: دونفر از مصدومین کـه هر دوسرباز استند، حال عمومی خوبی نداشتند و متاسفانه یکی از انها فوت کرد و حال سرباز دیگر نیز چندان مساعد نیست اما حال سایر مصدومین رضایت بخش اسـت.

پلیس با مخلان بازار ارز قاطعانه برخورد می‌کند

خبرگزاری مهر: نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تأکید کرد: در راسـتای مأموریت قانونی، با ان دسته از آدمها اعم از صرافان، شرکت ها و دلالان کـه موجب اخلال در بازار ارز شوند، قاطعانه برخورد می شـود.
 به نقل از پایگاه خبری پلیس، در متن این‌ اطلاعیه آمده اسـت:
براساس اعلام هیئت محترم دولت از تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ بانک مرکزی نسبت به تأمین ارز برای تمام نیازهـای قانونی، تجاری و تولیدی در چارچوب قوانین و مقررات صادرات و واردات و مقررات ارزی کشور بر مبنای هر دلار ۴۲۰۰۰ ریال اقدام می نماید و براساس بند “خ” ماده ۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرگونه خرید و فروش ارز خارج از مقررات ذکر شده قاچاق محسوب و مطابق مقررات با ان برخورد خواهد شد.
بر این‌ اساس انتظار می رود برای کنترل بازار ارز و ثبات اقتصادی کشور، همه فعالان حوزه ارزی نسبت …

تجاوز جنسی جوان هوسباز به دختر دانشجوی باکره
  • اخبار سیاسی
  • ورود فراکسیون زنان به برخورد پلیس با با یک دختر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *