خانه / اخبار / واکنش وزیر کشور و معاون رئیس‎جمهور به ضرب‌وشتم یک دختر توسط مامور گشت ارشاد به همراه توضیحات

واکنش وزیر کشور و معاون رئیس‎جمهور به ضرب‌وشتم یک دختر توسط مامور گشت ارشاد به همراه توضیحات

واکنش وزیر کشور و معاون رئیس‎جمهور به ضرب‌وشتم یک دختر توسط مامور گشت ارشاد ، دستور وزیر کشور در مورد رفتار غیرسازمانی مامور گشت ارشاد ، دستور وزیر کشور در پی انتشار فیلمی از رفتار مامور گشت ارشاد با یک خانم ، واکنش ابتکار به کتک خوردن یک دختر توسط ارشاد ، واکنش های نشان داده شده به ضرب و شتم دختری توسط گشت ارشاد ، کرمان| عیادت معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرنگاران حادثه دیده در جیرفت+تصاویر .
بنابر اعلام وزارت کشور، لازم به توضیح اسـت فیلمی در رسانه‌ها منتشر شد کـه در آن‌ دختر خانمی در مقابل تذکر مامور نیروی انتظامی به رعایت قانون اقدام به فحاشی کرد، اما با برخورد غیر سازمانی مامور نیروی انتظامی (گشت ارشاد) مواجه شد.
 

معصومه ابتکار نیز در توییتر خود نوشت: دایره عمل یک مامور حتی در صورت اهانت به وی …

بنابر اعلام وزارت کشور، لازم به توضیح اسـت فیلمی در رسانه‌ها منتشر شد کـه در آن‌ دختر خانمی در مقابل تذکر مامور نیروی انتظامی به رعایت قانون اقدام به فحاشی کرد، اما با برخورد غیر سازمانی مامور نیروی انتظامی (گشت ارشاد) مواجه شد.
 
معصومه ابتکار نیز در توییتر خود نوشت: دایره عمل یک مامور حتی در صورت اهانت به وی کجاسـت؟ به شدت این‌ برخورد را محکوم و پیگیری می‌کنم.
 
توضیح سخنگوی ناجا

دفتر سخنگوی ناجا نیز در واکنش به انتشار فیلمی از برخورد یکی از زنان پلیس با یک دختر در یکی از پارک‌ها در شبکـه‌های اجتماعی کـه واکنش‌های بسیاری را هم به همراه داشت ضمن ابراز تاسف از اتفاق صورت گرفته اعلام کرد: پلیس به هیچ وجه چنین رفتارهایی را تایید نمی‌کند.

همه چیز در مورد دختر کشور گشت مامور معاون واکنش وزیر

در توضیحات ارائه شده از سوی دفتر سخنگو آمده: بررسی‌های اولیه حکایت از وقوع این‌ اتفاق در یکی ازپارک‌های تهران دارد کـه فیلم پخش شده بخشی از کل اتفاق اسـت.

بر اساس اعلام دفتر سخنگو درحال حاضر بازرسی پلیس تهران درحال بررسی موضوع اسـت کـه نتیجه آن‌ متعاقباً اعلام می‌شود.

جزییات مطلب دختر و کشور و گشت و مامور و معاون و واکنش و وزیر را میخوانید .

در پایان این‌ توضیحات آمده: انتظار می‌رود همه دختران و بانوان جامعه نیز شئونات اجتماعی را رعایت کـنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش وزیر کشور و معاون رئیس‎جمهور به ضرب‌وشتم یک دختر توسط مامور گشت ارشاد
منبع: آفتاب
توضیحات بیشتر در مورددختر کشور گشت مامور معاون واکنش وزیر

دستور وزیر کشور در مورد رفتار غیرسازمانی مامور گشت ارشاد

داسـتانی دیدار بهاره رهنما و دختر هندی در قبرستان تهران

ایسنا: به دنبال انتشار فیلمی از نحوه برخورد نامتعارف مامور نیروی انتظامی”گشت ارشاد” با یکی از بانوان کـه متظاهر به عدم رعایت قانون بود، وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن‌ تا روز شنبه را صادر کرد.
 بنابر اعلام وزارت کشور، لازم به توضیح اسـت فیلمی در رسانه‌ها منتشر شد کـه در آن‌ دختر خانمی در مقابل تذکر مامور نیروی انتظامی به رعایت قانون اقدام به فحاشی کرد، اما با برخورد غیر سازمانی مامور نیروی انتظامی (گشت ارشاد) مواجه شد.
دستور وزیر کشور در پی انتشار فیلمی از رفتار مامور گشت ارشاد

پس از انتشار فیلمی مبنی بر برخورد نامتعارف نیروی انتظامی گشت ارشاد با یکی از بانوان کـه پوشش وی نیازمند تذکر بوده اسـت وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن‌ را صادر کرد.درپی انتشار فیلمی از رفتار مأمور گشت ارشاد با یک خانم رحمانی فضلی دستور رسیدگی دادبه دنبال انتشار فیلمی از نحوه برخورد نامتعارف مامور نیروی انتظامی”گشت ارشاد” با یکی از بانوان کـه متظاهر به عدم رعایت قانون بود، وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن‌ تا روز شنبه را صادر کرد. بنابر اعلام وزارت کشور، لازم به توضیح اسـت فیلمی در رسانه‌ها منتشر شد کـه در آن‌ دختر خانمی در مقابل تذکر مامور نیروی انتظامی به رعایت قانون اقدام به فحاشی کرد، اما با برخورد غیر سازمانی مامور نیروی انتظامی (گشت ارشاد) مواجه شد.گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: isna.ir
واکنش معاون وزیر ورزش به پیراهن تیم ملی

خبرگزاری مهر: محمدرضا داورزنی با اشاره به وضعیت کاروان ورزشی ایـران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی گفت: تا به امروز جلسه ستاد برگزاری این‌ بازی‌ها تشکیل شده اسـت، دوستان ما در کمیته ملی المپیک هم با فدراسیون‌هایی کـه کاندیدای اعزام به این‌ بازی‌ها استند، نشست‌هایی داشته‌اند و ارزیابی‌هایی در مورد وضعیت کلی آن‌ها صورت گرفته اسـت.
وی در این‌ رابطه ادامه داد: تصمیم‌گیری درمورد برخی از رشته‌ها منوط شده به مسابقاتی کـه در آن‌ها شرکت کرده‌اند یا به زودی شرکت خواهند کرد چون در نشست‌های اولیه مشخص شد کـه برخی از فدراسیون‌ها طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت رویدادهایی دارند کـه بایـد در آن‌ حضور داشته باشند، به همین دلیل تصمیم‌گیری در مورد این‌ دسته رشته‌ها منوط شد به ارزیابی وضعیت و چگونگی نتیجه‌گیری آن‌ها در این‌‌گونه رقابت‌ها.
معاون وزیر ورزش و جوانان با یادآوری این‌کـه ثبت‌نام اولیه کاروان ورزش ایـران در …

دستور روحانی به وزیر کشور درباره زلزله کرمان
  • اخبار
  • واکنش وزیر کشور و معاون رئیس‎جمهور به ضرب‌وشتم یک دختر توسط مامور گشت ارشاد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *