خانه / دسته‌بندی نشده / راه اندازی اولین و بزرگترین بیمارستان دندانپزشکی کشور / انجام ۴۷ هزار جراحی در یک سال به همراه توضیحات

راه اندازی اولین و بزرگترین بیمارستان دندانپزشکی کشور / انجام ۴۷ هزار جراحی در یک سال به همراه توضیحات

راه اندازی اولین و بزرگترین بیمارستان دندانپزشکی کشور / انجام ۴۷ هزار جراحی در یک سال ، از راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان در کشور تا داستانی ترور بیولوژیکی مریم میرزاخانی ، بیش از ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار مراجعه به اورژانس در ایام نوروز/ انجام ۱۹ هزار عمل جراحی نوروزی اورژانس ، بیمارستان‌هـای کشور ۵۰ هزار تخت کم دارند ، مراجعه بیش از ۷۵۰ هزار نفر به مراکز درمانی از ابتدای سال ۹۷/ ۸۵۰ پزشک مقیم در بیمارستان‌هـای کشور حضور دارند ، بستری سالانه ۳ هزار نفر بر اثر سوانح سوختگی در بیمارستان ها/ آمار قابل توجه سوختگی‌هـای الکتریکی در کشور .

از راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان در کشور تا داستانی ترور ب

به گزارش خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سال ۹۶ با همـه خوبی‌ها و بدی‌ها اتمام رسید، در سال ۹۶ شاهد اخبار و رخداد‌هـای بسیاری در حوزه‌هـای مختلف بودیم، در ایـن بین حوزه سلامت نیز شاهد رخداد‌هـای بسیاری بود کـه در ایـن بسته خبری می‌توانید مهمترین اخبار نخستین ماه سال ۹۶  از راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان در کشور   را مرور کنید، همچنین از محقق شدن یا به نتیجه نرسیدن برخی وعده‌هـای مسئولان حوزه بهداشت و درمان باخبر شوید.
تولید واکسن انفلوانزای‌ ایـرانی از مهر ماه شروع می شـود
محمود شیخ‌ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی فناوری اظهار کرد: تولید واکسن انفلوانزا برای اولین بار در ایـران به وسیله شرکت دانش‌ بنیان انجام شده کـه در مراحل آخر تست قرار دارد.
وی بیان کرد: واکسن انفلوانزای‌ ساخت داخل تأییدیه‌ آزمایشی خود را از وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و همچنین سازمان جهانی بهداشت اخذ …
مراجعه بیش از ۷۵۰ هزار نفر به مراکز درمانی از ابتدای سال ۹۷/

معاون درمان وزارت بهداشت از حضور  ۸۵۰ پزشک مقیم در بیمارستان‌هـای کشور در ایام تعطیلات خبر داد.
به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قنام جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درخصوص آمار مصدومین و جزییات مراجعین به مراکز درمانی اظهار کرد: از ۲۸ اسفندماه ۹۶ تاکنون، ۷۵۳۶۳۵ نفر به مراکز درمانی مراجعه کرده اند کـه از ایـن تعداد، ۲۶۸۷۵ نفر در بخش هـای مراقبت ویژه و ۳۰۲۲۶ نفر نیز در سایر بخش هـای بیمارستان بستری شده اند.
وی درخصوص جراحی هـای صورت گرفته در ایـن بازه زمانی بیان کرد: به طورکلی حدود ۲۰ هزار خدمت جراحی در ایـن مدت انجام شده است کـه ۱۰۸۳۷ عمل جراحی اورژانسی و ۸۶۲۶ نیز عمل جراحی غیراورژانسی بوده است، یعنی تقریبا ۶۰ درصد جراحی ها به اعمال جراحی اورژانسی اختصاص دارد کـه بخش قابل توجهی از انها به حوادث ترافیکی مربوط است.
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان ایـنکـه تاکنون ۱۰۰ هزار …
راه اندازی ناوگان تاکسی هـای بدون راننده شرکت GM در سال ۲۰۱۹

بهترین زمان حجامت در سال ۹۶ کدام روزهاست؟

به نقل از سایت دیجیاتو و به گزارش پارس راه اندازی ناوگان تاکسی هـای بدون راننده شرکت GM در سال ۲۰۱۹ و کمپانی GM اعلام کرد قصد دارد تا سال ۲۰۱۹ سرویس اشتراک خودرویی همانند اوبر را با ناوگانی از اتوموبیل هـای خودران راه اندازی نمایـند. بدین ترتیب GM می تواند از رقیب اصلی خورد فورد چند قدم جلوتر بیوفتد. ایـن خبر را یکی از مقامات ارشد کمپانی و در جریان دیدار با سرمایه گذاران اعلام نموده و وعده داده کـه تاکسی هـای بدون راننده GM تجربه ای عالی از مسافرت درون شهری را برای سرنشینان خود فراهم آورند. لازم به ذکر است کـه چندی پیش ایـن شرکت به خبرنگاران اجازه داده بود کـه سوار بر خودروهـای تست «Chevy …

  • دسته‌بندی نشده
  • راه اندازی اولین و بزرگترین بیمارستان دندانپزشکی کشور / انجام ۴۷ هزار جراحی در یک سال


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *