خانه / فضای مجازی / قلم پوتین به حراج گذاشته شد +تصویر به همراه توضیحات

قلم پوتین به حراج گذاشته شد +تصویر به همراه توضیحات

قلم پوتین به حراج گذاشته شد +تصویر ، قلم پوتین به حراج گذاشته شد+تصویر ، حراج قلم پوتین در پاریس +تصویر ، پوتین برنده دوباره؛ اعلام پیروزی پوتین در جمع هواداران خود ، تبریک مارادونا به ولادیمیر پوتین +تصویر ، ژست جالب رقیب پوتین + تصویر .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، قلم ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه طی یک حراجی که‌ در شهر پاریس برگزار شده بود به فروش رسید.
روی ایـن قلم سیاه رنگ، آرمی شبیه به عقاب وجود داشت و دو سر ان از جنس نقره ساخته شده و ۲۰ کریستال سوارووسکی نیز در ان به کار …

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، قلم ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه طی یک حراجی که‌ در شهر پاریس برگزار شده بود به فروش رسید.

روی ایـن قلم سیاه رنگ، آرمی شبیه به عقاب وجود داشت و دو سر ان از جنس نقره ساخته شده و ۲۰ کریستال سوارووسکی نیز در ان به کار رفته بود.

همه چیز در مورد پوتین حراج تصویر ولادیمیر پوتین

گفتنی است؛ ۵۰ تا ۸۰ هزار یورو برای ایـن قلم قیمت در نظر گرفته شده بود اما در نهـایت ۶۳ هزار یورو به فروش رسید. تصویر قلم را در ادامه می بینید.

 

جزییات مطلب پوتین و حراج و تصویر و ولادیمیر پوتین را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قلم پوتین به حراج گذاشته شد +تصویر

انتهـای پیام/

قلم آقای رئیس جمهور به حراج گذاشته شد

توضیحات بیشتر در موردپوتین حراج تصویر ولادیمیر پوتین

قلم پوتین به حراج گذاشته شد+تصویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،قلم ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه طی یک حراجی که‌ در شهر پاریس برگزار شده بود به فروش رسید.
ویژگی هـای بارز قلم سیاه رنگ آرمی شبیه به عقاب وجود داشت و دو سر ان از جنس نقره ساخته شده بود،همچنین بایـد یادآور شد که‌ ۲۰ کریستال سوارووسکی نیز در ان به کار رفته بود.
گفتنی است ۵۰ تا ۸۰ هزار یورو برای ایـن قلم قیمت در نظر گرفته شده بود ما در نهـایت ۶۳ هزار یورو به فروش رسید که‌ تصویر ان را در ادامه می بینید.
 

بهنوش بختیاری گالری طلا و جواهرش را افتتاح کرد (تصویر)

انتهـای پیام/
قلم آقای رئیس جمهور به حراج گذاشته شد
حراج قلم پوتین در پاریس +تصویر

منبع: باشگاه خبرنگاران

معرفی دختران جذاب پوتین رئیس جمهور کشور روسیه و تصویر هـای ۲ دختر پو

به نقل از سایت تاپ ناب و به گزارش پارس معرفی دختران جذاب پوتین رئیس جمهور کشور روسیه و تصویر هـای ۲ دختر پوتین و

پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، معروف ترین چهره سیاسی کشور روسیه بدون شک ولادیمیر پوتین است. شخصیت پوتین خیلی مرموز که‌ دخترانش نیز شخصیتشان خیلی شبیه به پدرشان است. در ایـن مطلب بیشتر با دو دختر پوتین آشنا می شوید و تصویر هـای دختران پوتین را مشاهده می کنید.
عکس های دختران جذاب و زیبای ولادیمیر پوتین
پوتین، مرد جودوکار ایـن روزهـای کرملین، مرد حاشیه سازی مانند رهبران کاخ الیزه نیست و گهگاهی از سبک زندگی خصوصیش چه با دنیای حیوانات و چه عرصه ورزش، خبرها و عکس هایی منتشر می شود. رسانه ها، درباره خانواده پوتین، اطلاعات خیلی ندارند و به قول برخی از رسانه هـای غربی، به ندرت تصویری از اعضای خانواده رهبر امروز کرملین در اختیار مخاطبان و هواداران ایـن رییس جمهور قرار می گیرد.
در میان …

  • فضای مجازی
  • قلم پوتین به حراج گذاشته شد +تصویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *