خانه / گردشگری / معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا به همراه توضیحات

معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا به همراه توضیحات

معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا ، معرفی ۱۲ جاذبه گردشگری برتر و جذاب در بلژیک ، جاهای دیدنی دبی؛ معرفی ۲۰ جاذبه برتر گردشگری در دبی ، ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در چین! ، معرفی جاذبه های گردشگری قونیه ترکیه | سفری برای همراهی با ملت عشق ، ۱۰ جاذبه برتر گردشگری جهان (فتوکلیپ+زیرنویس فارسی) .

معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا

معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا


جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ –

گردشگری,جهان گردی,اماکن دیدنی

ناگویا به لطف موقعیت آن‌ در اقیانوس آرام، به شلوغ ترین بندر این‌ کشور تبدیل شده و مدتهاست که‌ مکان مهم تولید صنایع سنتی مانند سرامیک و منسوجات میباشد. صنایع سرامیک از قرن دوازدهم در این‌جا شروع به کار کردند و به لطف کارگاه های متعدد و تورهای بازدید از کارخانه، تبدیل به زیباترین مناطق دیدنی ناگویا شدند. بسیاری از مناطق تاریخی این‌ شهر همچنان باقیمانده است، از جمله قلعه ای که‌ از قرن شانزدهم باقی مانده، که‌ پس از تخریب آن‌ در جنگ جهانی دوم، بازسازی شد. امروزه این‌ شهر بزرگ، مکانی لذت بخش برای بازدید است. خیابان های گسترده ی مدرن، موزه ها، گالری های هنر و معابد تاریخی از مکان های جذاب این‌ شهر و جاهای دیدنی ناگویا میباشند. پس با ما در مجله همگردی همراه باشید برای بازدید از دیدنی های ناگویا.
ناگویا

همـه چیز در مورد برتر جاذبه گردشگری معرفی

معبد آتسوتا

معبد آتسوتا به عنوان مهم ترین معبد شینتو (مذهب ارواح پرستی در ژاپن) یکی از جاهای دیدنی ناگویا در این‌ شهر شناخته شده. این‌ معبد در قرن اول میلادی تاسیس شد و به خاطر حفظ نشان امپراتوری شهرت دارد، “شمشیر چمن زنی” (کوساناگی نو تسوروگی)، یکی از سه شمشیر (نشان امپراتوری) این‌ کشور است. بر اساس اسطوره شناسی ژاپنی، شمشیر در ابتدا متعلق به خدای طوفان، سوسانو بوده، و بعد به قهرمان یاماتو تاکرو هدیه شده است؛ هنگامی که‌ او بر دشمنانش در ایالت های شرقی غلبه کرد، زمانی که‌ دشمنانش میخواستند او را با چمن های بلند در آتش بسوزانند او خود را با شمشیر چمن زنی نجات داد (نام معبد، آتسوتا، به معنای زمین آتش گرفته است.) در بخش شمـالی این‌ مکان، معبد اصلی هنگو، قرار دارد و به وسیله دیوارها محصور شده است. در قسمت شرق، گنجینه های هنری وجود دارد، یک ساختمان مدرن است که‌ شامل تعداد زیادی اثر هنری از جمله عکس های قدیمی و مدرن، کارهای سرامیکی ، زیورآلات و ماسک های سنتی میباشد.
نکته: با ۹ میلیون بازدید کننده در سال، معبد آتسوتا یکی از دیدنی های ناگویا همیشه شلوغ است، بنابراین‌ برای این‌ که‌ به شلوغی نخورید در ساعات نزدیک باز شدن یا بسته شدن معبد برای بازدید به انجا بروید.
 معبد آتسوتا

قلعه ناگویا

قلعه ناگویا از منحصرد به شخصترین جاهای دیدنی ناگویا، به طور کامل در سال ۱۹۵۹ بازسازی شد و به عنوان یکی از مهمترین و مشهورترین  نشانه های شهر باقی ماند. مکان های برجسته ی این‌ ساختمان پیچیده و پرزرق و برق که‌ در سال ۱۶۱۲ ساخته شده است عبارتند از : برج اصلی ۴۸ متری که‌ به خاطر ۲ دلفین طلاکاری شده (شاچی) که‌ در بالای دیواره کناری قرار دارد، معروف است، و یک موزه گنجینه های هنری از دیدنی های ناگویا که‌ شامل دیوار های نقاشی شده، درهای کشویی و نقاشی های دیواری از مدرسه کانو، میباشد. از طبقه پنجم برج، چشم انداز گسترده ای از شهر و دشت نوبی دیده میشـود. سه گوشه اصلی برج به همراه دروازه دوم و دیوارها، مکان های جالب و سرگرم کننده ای استند همچنین در نزدیکی باغ نینومارو، چایخانه ای وجود دارد. قلعه ناگویا از جذاب ترین مناطق دیدنی ناگویا که‌ بایـد دید.
قلعه ناگویا

جزییات مطلب برتر و جاذبه و گردشگری و معرفی را میخوانید .

موزه میجی مورا (روستای میجی)

در ۲۴ کیلومتری مرکز شهر ناگویا، موزه میجی مورا در این‌ویاما قرار دارد که‌ از دیدنی های ناگویا به شمـار می رود. این‌ موزه در فضای باز قرار دارد و شامل نمونه های بسیار خوبی از معماری ژاپنی از دوره میجی در سال های ۱۸۶۸ تا ۱۹۱۲ میباشد. گفته اند که‌، این‌ مکان شامل بیش از ۶۰ ساختمان است که‌ از سراسر کشور به این‌جا آورده شده و دوباره سرهم بندی و بازسازی شده است، شامل یک زندان، اداره پست، حمام، کلیساها و خانه ها، بسیاری از آن‌ ها تحت تاثیر طراحی های کشورهای غربی قرار گرفته اند. ساختمان های زیادی برای بازدید عموم آزاد استند. مبلمان خانه، نمایشگاه های موقت، و دیگر اقلام مرتبط با ساختمان ها، یک تراموای تاریخی و اتوبوس (و همچنین یک قطار بخار) باعث میشـود این‌ مکان برای تفریح، جالب و سرگرم کننده باشد. یکی از ویژگی های خاص این‌جا، هتل قدیمی امپریال است. یک طراحی منحصر به شخص که‌ توسط معمار معروف آمریکایی، فرانک لوید رایت، ساخته شده است. از دیگر مناطق دیدنی ناگویا، روستای میجی است که‌ بایـد دید.
موزه میجی مورا

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا

موزه هنری شهر ناگویا و توکوگاوا

مشهورترین موزه هنری ناگویا که‌ در جهان شهرت دارد و از جاهای دیدنی ناگویا می باشد، موزه هنری توکوگاوا است که‌ شامل بسیاری از گنجینه های هنری که‌ زمانی متعلق به خانواده ثروتمند توکوگاوا بوده، میباشد؛ از جمله نقاشی های زیبا، اقلام چینی، سلاح و اسناد. اقلام ویژه شامل یادداشت ۴۳ بخشی گِنجی مونوکاتاری اِماکی مشهور میباشد، طومار عکسی که‌ توسط فوجیوارا تاکایوشی درست شده، و سایگیو مونوگاتاری اماکی که‌ طوماری از عکس های زندگی زاهدی به نام سایگیو در سال های ۱۱۱۸ تا ۱۱۹۰ بوده است. موزه هنری شهر ناگویا هم ارزش بازدید را دارد چرا که‌ از شگفت انگیزترین مناطق دیدنی ناگویا است. (ناگویا شی بیجوتسوکان)، در سال ۱۹۸۷ تاسیس شده و مجموعه ای دائمی شامل کار هنرمندان سورئالیستی از سراسر جهان، از جمله شان اسکالی، کانسوک یاماموتو و الکساندر کالدر میباشد. همچنین نمایشگاه های موقت هم در این‌ مکان برگزار میشـود. در نهایت، موزه هنرهای زیبا ناگویا (ناگویا بسوتون بیجوتسوکان)، خواهر موزه ی هنرهای زیبای بوستون، که‌ مجموعه ای از کارهای امپرسیونیست ها و سایر آثار هنری را به ژاپن آورده هم ارزش بازدید کردن را دارد و از دیدنی های ناگویا در رده ی بهترین هاست.

معروف ترین مربیان بیکار در لیگ برتر ایران

موزه هنری شهر ناگویا و توکوگاوا

بندر ناگویا

بندر ناگویا به غیر از این‌که‌ یک بندرگاه شلوغ است، در سال های اخیر به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده و دیدنی های ناگویا در آن‌ کم نیست. نکات برجسته ی این‌ بازدید، به خصوص برای مسافرانی که‌ بچه دارند، آکواریوم بندر ناگویا است که‌ یک مکان سرگرم کننده محسوب میشـود و دارای مجموعه ای بزرگ از جانداران بومی دریایی است، همچنین دارای بسیاری از گونه های عجیب و غریب ماهی از سراسر اقیانوس آرام و از جاهای دیدنی ناگویا است. به علاوه، دیدنی های ناگویا و مکان های دیدنی دیگر شامل، فوجی، کشتی تاریخی ای که‌ به قطب جنوب رفته و در حال حاضر به عنوان یک موزه جذاب برای کشف قطب جنوب وقف شده، یک پارک تفریحی کوچک، باغی پر از
گل های وحشی و چند گردشگاه زیبا میباشد که‌ از بندر عبور میکند و آن‌ را به قسمت اصلی شهر متصل میکند.
نکته: برای یک تجربه به یاد ماندنی، سعی کـنید در زمان برگزاری آتش بازی یعنی در روز دریانوردی و شب کریسمس به بازدید بروید.
بندر ناگویا

توضیحات بیشتر در موردبرتر جاذبه گردشگری معرفی

باغ وحش و باغ گیاه شناسی هیگاشیاما

باغ وحش و باغ گیاه شناسی هیگاشیاما از مناطق دیدنی ناگویا برای گردشگران، در سال ۱۹۳۷ تاسیس شده و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تاسیسات ژاپن است. باغ وحش و باغ گیاه شناسی هیگاشیاما (هیگاشیاما دوشوکوبوتسوئن) میتواند یک مکان لذتبخش برای گردش باشد و ساعاتی از روزتان را پر کند. این‌ مکان شامل باغ وحش، پارک تفریحی، و باغ گیاه شناسی میباشد. این‌ جاذبه گردشگری محبوب سرگرمی های زیادی برای بازدیدکنندگان در سنین مختلف دارد. برای دوستداران حیوانات، منطقه باغ وحش شامل  حدود ۱۲۵ گونه مختلف از جمله فیلها، شیرها، ببرها، زرافه ها و کوالا، همراه با ماهی های گرمسیری، پرندگان متعدد و خزنده ها میباشد. حتما از بخش باغ گیاه شناسی یکی از دل انگیزترین جاهای دیدنی ناگویا دیدن کـنید، این‌ باغ مکانی زیبا و دوست داشتنی با مجموعه ای از گونه های بومی و غیر بومی است. همچنین برج ۱۰۰ متری آسمان هیگاشیاما در آن‌جا قرار دارد که‌ میتوان از آن‌ بالا شهر را مشاهده کرد، همچنین رستورانی عالی با چشم اندازی بسیار زیبا دارد که‌ زیباترین دیدنی های ناگویا از بالای شهر نمایان است.
باغ وحش و باغ گیاه شناسی هیگاشیاما

۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آن‌توتو

برج تلویزیون ناگویا و پارک هیسایا اودوری

یکی از بهترین چشم اندازها از ناگویا، از برج تلویزیون ۱۸۰ متری ناگویا میباشد. (ناگویا تربیتو). در سال ۱۹۵۴ در قلب پارک هیسایا اودوری ساخته شده است. این‌ برج به عنوان قدیمی ترین برج موج الکتریکی در کشور شناخته میشـود و از مناطق دیدنی ناگویا به شمـار می آید، دو بالکون برای مشاهده (از بالای برج به چشم اندازهای مختلف نگاه میکنند) دارد: بالکن آسمان (در خارج) ۱۰۰ متر، عرشه آسمان (در داخل) ۹۰ متر. این‌ برج بی شباهت به برج ایفل در پاریس نیست، این‌ مکان شامل یک نمایشگاه آموزنده در مورد تاریخ و همچنین یک رستوران است. حتما در پارک هیسایا اودوری به گردش بپردازید، یک فضای سر سبز دو کیلومتری در قلب شهر با درختان، چشمه ها و مجسمه های مختلف است که‌ اغلب به عنوان محل برگذاری رویدادها و جشنواره ها از جمله جشنواره ناگویا (ناگویا ماتسوری) میباشد، این‌ جشنواره شامل رژه های نمایشی، لباس های سنتی و موسیقی است.

شمـا مطلب معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا را می خوانید .

برج تلویزیون ناگویا و پارک هیسایا اودوری

تویوتا تکنو و موزه ی اتوموبیل تویوتا

در سال ۱۹۹۴ برای جشن گرفتن بزرگترین و محبوب ترین شرکت ناگویا افتتاح شد. بازدید از موزه ی یادبود تویوتا که‌ در مورد صنعت و تکنولوژی است (سانگیو گیجوتسو کیننکان) میتواند یک روز سرگرم کننده و به یاد ماندنی برای شمـا بسازد. نکات برجسته این‌ موزه علم و فناوری که‌ اغلب به موزه فناوری تویوتا شناخته میشـود، شامل تعداد زیادی نمایشگاه  فرآیند تولیدات نساجی که‌ هنوز مشغول به کار استند، و تویوتا از سال ۱۹۳۳ شروع به ساختن آن‌ کرد، همراه با نمایش جزییات چگونگی تبدیل شرکت به بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان و روبات های متعدد است. (ریشه های تأسیس شرکت خودروسازی تویوتا، به سال ۱۹۲۶ بازمی گردد، که‌ ساکیشی تویودا، اقدام به راه اندازی شرکت صنایع تویوتا نمود. پیشینه این‌ شرکت، که‌ در صنعت نساجی فعالیت می کرد نیز، به ابتدای قرن بیستم بازمی گردد، که‌ بعنوان یک کارخانه ریسندگی فعالیت می نمود). دوستداران ماشین میتوانند از موزه بزرگ اتومبیل تویوتا و یکی از دیدنی های ناگویا در نزدیکی ناگواکتی دیدن کنند، این‌ موزه مجموعه ای فوق العاده از اتومبیل های برتر ساخته شده توسط تویوتا و سایر تولید کنندگان برجسته از سراسر جهان میباشد. همچنین SCMaglev و پارک راه آهن هم از مکان هایی استند که‌ ارزش بازدید کردن را دارند (رینیا تِتسودکان)، یک موزه فوق العاده که‌ وقف شرکت راه آهن مرکزی ژاپن شده و شامل ۳۹ قطار، به همراه مدل ها و اقلام شبیه سازی شده ی سرگرم کننده است.

برتر جاذبه گردشگری معرفی

تویوتا تکنو و موزه ی اتوموبیل تویوتا

معابد اوسو

یکی از نواحی محبوب ناگویا و مناطق دیدنی ناگویا، اوسو است که‌ اغلب بازدید کنندگان برای دیدن معابد و زیارتگاه ها به آن‌جا می آیند. یکی از مهمترین معابد، معبد بودایی است (کیتانوسان شینپوکوجی  هوشواین‌) که‌ در اوایل قرن ۱۴ در این‌ منطقه ساخته شده و در اثر سیل در حدود ۱۶۱۲ به مکان فعلی خود جا به جا شد و در دهه ۱۹۷۰ بازسازی شد. در این‌ ساختمان باشکوه فانوس های کاغذی قرمز از سقف سالن اصلی، مکانی که‌ زائران در آن‌ عبادت میکنند، آویزان است. پس از بازدید از معابد مهم دیگر اوسو، حتما از بانشوجی و هونگان جی بتسوئین بازدید کـنید و در اطراف آن‌ به گردش بپردازید، خیابان های اطراف آن‌جا تاریخی استند و مغازه های کوچکی وجود دارد که‌ صنایع دستی و غذاهای سنتی ژاپن را عرضه میکنند.

مولتی ویتامین برای نوزادان، معرفی بهترین نوع

معابد اوسو

باغ نوریتاکه‌

در سال ۱۸۷۶ به وسیله دو برادر که‌ به دنبال تجارت ژاپن با بازارهای غرب بودند ساخته شد و امروز از جاهای دیدنی ناگویا است، شرکت سرامیک نوریتا که‌ دارای سابقه ای طولانی در شهر ناگویا میباشد. یکی از دیدنی های ناگویا که‌ هم برای کلکسیونرها جذاب است و هم برای گردشگرها، باغ نوریتاکه‌ است، که‌ درک جالبی از روند تولید سرامیک در این‌ شرکت به شمـا میدهد و در زمین اصلی کارخانه قرار گرفته است. نکات برجسته شامل نمایشگاه تاریخ شرکت، چینی های عتیقه، همچنین نمایش فراین‌د تولید، کارگاه های آموزشی و مغازه های هدیه فروشی میباشد. این‌ باغ بسیار زیباست و چندین رستوران در این‌ محوطه وجود دارد.

این‌ مطلب در مورد برتر جاذبه گردشگری معرفی می باشد .

باغ نوریتاکه‌

شمـا هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید


جهان گردیژاپنجهانگردیناگویا
همرسانی کـنید:

معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا

برتر, جاذبه, گردشگری, معرفی
نویسنده:

سعید حسنی

جاهای دیدنی دبی؛ معرفی ۲۰ جاذبه برتر گردشگری در دبی

دبی یکی از مقاصد گردشگری گرمسیری، در امارات متحده‌ی عربی است و از آن‌جا که‌ به ایران هم نزدیک است، معمولا به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات در فصول سرد سال یا نوروز مورد استقبال ایرانیان واقع شده است. این‌ شهر سرشار از بیابان‌های وسیع و زیباست که‌ امروزه با وجود ساختمان‌های مرتفع، معماری مدرن و مراکز خرید مجلل، به یکی از امیرنشینان مهم، و بندری برای تجارت و گردشگری تبدیل شده است. بسیاری از افراد، برای انجام معاملات بزرگ، سرگرمی و استفاده از امکانات رفاهی طبیعی مانند ساحل زیبا و آفتاب تابان، از سراسر دنیا به این‌ شهر سفر می‌کنند. همراه ما باشید، در این‌ نوشته تصمیم گرفته‌ایم جاهای …
معرفی ۱۵ جاذبه برتر گردشگری در ایتالیا

معرفی ۱۵ جاذبه برتر گردشگری در ایتالیا

جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ –
گردشگری,جهان گردی,اماکن دیدنی

جاذبه های گردشگری اصفهان به همراه معرفی اماکن تاریخی و تفریح

به نقل از سایت روزگار و به گزارش پارس جاذبه های گردشگری اصفهان به همراه معرفی اماکن تاریخی و تفریحی شهر و

 جاذبه های گردشگری اصفهان  به همراه جذاب ترین جاذبه های گردشگری  اصفهان مناطق دیدنی و جاذبه های تفریحی و  گردشگری اصفهان با عکس و مناطق توریستی و اقامتی تاریخی اصفهان با آدرس. شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاریخی وگردشگری، همـه ساله پذیرای مسافران نوروزی است و یکی از زیباترین شهر های ایران است که‌ به نصف جهان هم معروف است. اصفهان جاذبه های گردشگری زیادی دارد تا جایی که‌ گردشگران خارجی بسیاری برای دیدن این‌ جاذبه های گردشگری به ایران سفر می کنند تا به اصفهان بروند. در این‌ مطلب اختصاصی از سایت روزگار همراه ما باشید تا سفر کنیم به شهر زیبای اصفهان با دیدنی ترین مناطق گردشگری شهر، همراه با جاذبه های تاریخی و تفریحی که‌ در این‌ مطلب آن‌ را به طور مفصل برای شمـا معرفی …

  • گردشگری
  • معرفی ۱۰ جاذبه برتر گردشگری در ناگویا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *