خانه / اخبار اجتماعی / مدارس فردا تعطیل نیست به همراه توضیحات

مدارس فردا تعطیل نیست به همراه توضیحات

مدارس فردا تعطیل نیست ، مدارس در روز‌های ۱۴ و ۱۵ فروردین تعطیل نیست ، مدارس ۱۴ و ۱۵ فروردین تعطیل نیست ، مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد ، علی رغم توصیه‌ها، مدارس تعطیل شد! ، تظاهرات هزاران معلم در آمریکا؛ مدارس تعطیل شد .
خبرگزاری میزان: یک منبع آگاه در مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در مورد اخبار پخش شده مبنی بر تعطیلی روز شنبه مدارس گفت: یک کانال جعلی با نام آموزش و پرورش در فضای مجازی اقدام به انتشار خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه به مناسبت چهارم شعبان کرده هست …

خبرگزاری میزان: یک منبع آگاه در مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در مورد اخبار پخش شده مبنی بر تعطیلی روز شنبه مدارس گفت: یک کانال جعلی با نام آموزش و پرورش در فضای مجازی اقدام به انتشار خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه به مناسبت چهارم شعبان کرده هست کـه ایـن موضوع صحت ندارد.

وی ادامه داد: هیچ طرحی برای تعطیلی روز چهارم شعبان در مجلس مطرح و مصوب نشده هست. اگر طرحی به تصویب برسد تمامی ادارات هم تعطیل هستند و به تبع آن‌ مدارس هم تعطیل خواهند بود.

همـه چیز در مورد مدارس منبع میزان

ایـن منبع آگاه از مردم خوهست به شایعات ایـنگونه کانال های جعلی دقت نکرده و اخبار دروغ را بیشتر منتشر نکـنند و افزود: کانال های رسمی آموزش و پرورش در پیام رسان ها مشخص هست و اگر قرار به انتشار خبر یا اطلاعیه ای باشد از طریق همین کانال های رسمی منتشر می شود.

جزییات مطلب مدارس و منبع و میزان را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مدارس فردا تعطیل نیست

تعطیلی مدارس در اشتهارد و طالقان


خبرگزاری ایسنا: بارش شدید برف کـه از شب گذشته در البرز شروع شده هست همچنان ادامه دارد.
بارش سنگین برف از بامداد امروز دوشنبه ۲۷ فروردین در هستان البرز شروع شد، بارش‌ها در مناطق مختلف و به خصوص مرکز هستان ادامه دارد و خوشحالی مردم را در پی داشته هست.
البته ایـن بارش‌ها بدون خسارت نیز نبوده و گزارش‌ها از شکسته شدن شاخه‌های درختان حکایت دارد، برق برخی مناطق نیز به علت شکسته شدن شاخه‌ها و یا خم شدن درختان بر روی شبکـه توزیع برق، قطع شده هست.
هواشناسی هستان البرز اعلام کرده کـه بارش شدید تا ظهر امروز ادامه خواهد داشت طوری کـه در ارتفاعات بارش برف رخ خواهد داد.
مدارس شهرستان‌های اشتهارد و طالقان نیز به علت شدت بارش‌ها، صبح امروز تعطیل اعلام شده بود.
احتمال تعطیلی مدارس البرز در شیفت عصر

افت فروش در سینمای ایـران در آستانه نوروز


خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: مدیریت بحران هستان هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در شیفت عصر اعلام نکرده هست.
خسرو ساکی اظهار کرد: بارش سنگین برف در هستان باعث تعطیلی مدارس شیفت صبح شهرستان‌های طالقان و اشتهارد شد.
وی ادامه داد: به جز ایـن دو شهرستان، مدارس شیفت صبح در سایر شهرستان‌های البرز باز بوده و کلاس‌های درس با حضور دانش آموزان برگزار شده هست. با توجه به ادامه بارش‌ها در اکثر مناطق هستان احتمال تعطیلی مدارس شیفت عصر نیز وجود دارد.
ساکی افزود: مدیریت بحران هستان در حال بررسی وضعیت هست و اگر نیاز به تعطیلی مدارس در شیفت عصر باشد اعلام و از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.
زلزله امروز مشکلی برای نیروگاه بوشهر ایجاد نکرده


میزان: سید کمال‌الدین شهریاری نمایـنده مردم دشتی و تنگستان  با اشاره به جزییات زلزله امروز بوشهر گفت: زلزله حدود ساعت ۱۱ صبح در بخش کاکی از شهرستان دشتی در هستان بوشهر به وقوع پیوست و در اولین اقدامات صورت گرفته ستاد بحران در فرمانداری دشتی با حضور فرماندار دشتی و دستگاه‌های مسئول و اعضای ستاد بحران تشکیل شد.
وی تصریح کرد: بنده با تماس‌های مرتبی کـه با محل و چه ستاد بحران داشته ام خوشبختانه تا ایـن لحظه گزارشی از خسارت جانی و مصدومیت و حتی خسارت‌های به ابنیه و اماکن هم گزارش نشده هست.
ایـن نمایـنده مجلس بیان داشت: البته در حال حاضر برخی تیم‌هایی هم از سوی فرمانداری و هم از دفتر بنده برای بازدید و بررسی محل زلزله اعزام شده‌اند لذا خوشبختانه به علت ایـنکـه کانون زلزله کوه نمک بوده هست ظاهرا کوه لرزش و ریزش‌هایی داشته، اما هنوز اطلاعاتی …

تعطیلی مدارس در روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین صحت ندارد
  • اخبار اجتماعی
  • مدارس فردا تعطیل نیست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *