خانه / علمی پزشکی / شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان به همراه توضیحات

شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان به همراه توضیحات

شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان ، آمادگی روحی برای طلاق ، جانبازان و ایثارگران برنده اصلی عرصه دفاع مقدس استند ، وظایف خانواده چیست؟ | نقش خانواده در سلامت روحی آدمها چیست ، نحوه سهمیه بندی کنکور خانواده ایثارگران اصلاح شد ، نحوه سهمیه‌بندی کنکور خانواده ایثارگران اصلاح شد .

مدير عامل سازمان بیمه سلامت در پیامی شروع ماه شعبان و میلاد هـای ایـن ماه را به مومنان جهان تبریک گفت.
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طاهر موهبتی، مدير عامل سازمان بیمه سلامت، در پیامی شروع ماه شعبان و میلاد هـای ایـن ماه را به مومنان جهان تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح زیر …

مدير عامل سازمان بیمه سلامت در پیامی شروع ماه شعبان و میلاد هـای ایـن ماه را به مومنان جهان تبریک گفت.

همـه چیز در مورد آمادگی خانواده درک شعبان فکری مداوم همسر

به گزارش

حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طاهر موهبتی، مدير عامل سازمان بیمه سلامت، در پیامی شروع ماه شعبان و میلاد هـای ایـن ماه را به مومنان جهان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

جزییات مطلب آمادگی و خانواده و درک و شعبان و فکری و مداوم و همسر را میخوانید .

شروعین روزهـای ماه شریف شعبان را که‌ به تعبیر رپرسشله(ص) ماه حضرتش بوده و «حاملان عرش بزرگش می شمارند و حق می شناسدش» بر مومنان جهان تبریک و تهنیت می گویم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان

شعبان ماه دعا، ذكر، ياد، توجه، عبادت و استغفار است که‌ از ایـن جهت ان را مقدمه ورود به ضيافة ‏الله‏ رمضان می دانند از اين‏رو ضمن گرامی داشت ميلاد مبارک اسوه اخلاق و آزادگی امام حسين(ع)، که‌ به نام روز پاسدار نیز مزین شده است یاد می کنیم از رشادت هـای حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس و همسران و خانواده هـای ایشان که‌ در جهادهـای مستتر و مستدام خود، رنج هـای شیرین همزیستی با ایـن جلوه هـای رشادت را با آغوش باز تحمل کرده و مسئولیت بزرگ انتقال پیام بزرگمردی و پایمردی هـای انان را نیز عهده دار گردیده اند.

همچنین رفیع بر می شماریم مقام شامخ حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان نماد و سمبل وفاداری، جانبازی و بصیرت را که‌ نوشیدن آب را حتی برای تجدید قوا و مجاهدت در رکاب رهبرش بر خود روا ندید و به ایـن بهانه ضمن تکریم مقام جانبازان انقلاب اسلامی ایـران صبر و پایمردی همسران انان را می ستائیم و از خداوند متعال می خواهیم اجر و منزلت ایـنان را نزد خود محفوظ بدارد که‌ ایشان زندگی و جوانی خویش را بدون هیچ انتظار و چشمداشتی وقف نگهداری و مراقبت از جانبازان عزیز نموده اند.

فروشنده «نایلون‌جات»!

بی شک ميلاد مسعود زينت عبادت كنندگان و سرور نيايشگران، حضرت سجاد(ع) نیز بعنوان خوان گسترده رحمت الهى در ایـن ماه تلقی می شـود که‌ شاید درجات مناجات هـای ما را با خالق به مراتب بالاتر ارتقا دهد و همـه مناسبت هـای شعبان المعظم مقدمه ای است برای كسب آمادگي هاى فكرى و روحى براى درك هر چه بيشتر فيض معنوى ‏از شهرالله رمضان.

توضیحات بیشتر در موردآمادگی خانواده درک شعبان فکری مداوم همسر

امید است به برکت ایـن ماه گرانقدر، رزق همـه مومنان در ان به معرفت الهی ختم‌ شـود.

انتهـای پیام/

شما مطلب شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان را می خوانید .

پیام تبریک مدیرعامل بیمه سلامت به مناسبت اعیاد شعبانیه

آمادگی خانواده درک شعبان فکری مداوم همسر

خبر همسر استاد شجریان از ظهور خواننده ای جدید از ایـن خانواده

 رایان شجریان که‌ کوچکترین فرزند محمدرضا شجریان در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان خواننده وارد عرصه حرفه‌ای موسیقی خواهد شد. مادر رایان در ایـن باره گفت رایان کاراکتر پدرش را دارد. دوست ندارم رایان شجریان روی ابر‌هـای پدرش پرواز کندبرای اولین مرتبه صدای رایان شجریان در کارگاه‌هـای آواز محمدرضا شجریان که‌ در مجموعه فرهنگی هنری آسمان فرهنگستان هنر برگزار می‌شد، شنیده شد. کلاس‌هـای کارگاهی استاد از سال ۱۳۸۶ شروع شده بود و حدود یکسال بعد نمونه‌ای از صدای رایان برای شاگردان محمدرضا شجریان پخش شد. نحوه‌ی پخش صدای رایان نیز جالب توجه بود. سال‌ها قبل‌تر از ایـن اتفاق محمدرضا شجریان تصنیف بهار دلکش را با تار زنده‌یاد محمدرضا لطفی اجرا کرده بود. رایان روی همین فایل صوتی و همراه با صدای پدرش، خوانده بود. ان روزها رایان حدود ۱۱ سال سن داشت و صدایش مانند بسیاری از کودکان، اصطلاحا چپ کوک و زنانه بود.از ان زمان حدود ده سال گذشته …
آمادگی ایـران برای همکاری با افغانستان در حوزه آموزش/ تحصیل ۳

مبناهـای انتخاب همسر!

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در دیدار با کاردار فرهنگی افغانستان در ایـران که‌ بعدازظهر امروز در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به پوشش تحصیلی اتباع خارجی به ویژه افغانی در کشور ،گفت: برای تحصیل ایـن دانش‌آموزان درحال تلاش استیم و زمینه برای تحصیل دانش‌آموزان فاقد مدارک هویتی هم فراهم شده است.
وی ادامه داد: با توجه به ایـن برنامه‌ها ۲۹۷ هزار و ۳۶۶ دانش‌آموزان اتباع خارجی در دوره ابتدایی تحصیل می‌کنند که‌ ۹۱ درصد انها را دانش‌آموزان افغانی تشکیل می‌دهند.
معاون آموزش ابتدایی با اشاره به ایـنکه‌ بدون ایـنکه‌ حتی یک ریال از نهادهـای بین‌المللی برای پوشش تحصیلی اتباع خارجی دریافت کرده‌ باشیم، زمینه ادامه تحصیل انها فراهم شده است، گفت: از ملیت‌هـای مختلف در کلاس‌هـای درس کشور حاضر شدند …
سلامت روان، زمینه ساز رشد مهارت هـای فکری و ارتباطی است

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تشریح تعیین کننده ها و عوامل اثرگذار بر سلامت روان جامعه گفت: اختلال‌هـای روانی به دلایل گوناگونی پدید می‌آیند و می‌توانند دارای زمینه‌هـای ژنتیکی، فیزیولوژیکی، محیطی، خانوادگی، اجتماعی، شخصی و شیوه‌ زندگی باشند.
وی در ادامه با اشاره به ایـنکه‌، علل مربوط به بروز اختلالات روانی را روانشناسان از دیدگاه‌هـای مختلف بررسی کرده اند، افزود: از طریق آشنایی با معیارهـای سلامت روان و تطابق ان با ویژگی‌ هـای شخصی، تعامل با دیگران و محیط اطراف می ‌توانیم تا حدودی عوامل آسیب ‌زا به شخصیت سالم را شناسایی کرده و با اصلاح ان ها، برای بهره‌ مندی از یک شخصیت سالم تلاش کنیم.
سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: سلامت روان بیش از انکه‌ امری شخصی باشد، مسئله ای اجتماعی است و جامعه ناسالم در بین اعضای خود دشمنی، بدگمانی و بی ‌اعتمادی …

بیوگرافی و تصویر هـای خانواده علی صادقی سال ۹۶ و ۲۰۱۷
  • علمی پزشکی
  • شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت هـای مستتر و مداوم همسران و خانواده هـای ایثارگران و جانبازان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *