خانه / اخبار سیاسی / واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد به همراه توضیحات

واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد به همراه توضیحات

واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد ، فراکسیون خانم ها به موضوع برخورد نامناسب پلیس با با یک دختر ورود کرد ، اعتراض عارف از نحوه برخورد گشت ارشاد با مردم ، اندوه رسواییِ اخیر گشت ارشاد! ، کنایه احمدی نژادی به برخورد گشت ارشاد با یک زن ، واکنش به کتک زدن یک زن توسط گشت ارشاد .
خبرگزاری تسنیم: علم الهدی امام جمعه مشهد به داسـتانی برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد واکنش نشان داد.
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌هـای نماز‌جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی و در جمع زائران و مجاوران اظهار داشت: امروز مصادف با میلاد مسعود سیدالشهدا(ع) اسـت و برای ما به عنوان روز …

خبرگزاری تسنیم: علم الهدی امام جمعه مشهد به داسـتانی برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد واکنش نشان داد.

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌هـای نماز‌جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی و در جمع زائران و مجاوران اظهار داشت: امروز مصادف با میلاد مسعود سیدالشهدا(ع) اسـت و برای ما به عنوان روز عزیز و روز حسین(ع) اسـت و همه سخن و کلام امروز بایـد در مورد ایشان باشد؛ صبحگاه امروز دنیا به نور دلارای امام حسین(ع) روشن شد.

همه چیز در مورد اخیر برخورد علم گشت نامناسب واکنش

نمایـنده ولی‌فقیه در اسـتان خراسان‌رضوی بیان کرد: نخستین مسئله‌ای که‌ در جریان میلاد ان حضرت پیش آمد، جریان نامگذاری سیدالشهدا(ع) بود؛ تسمیه و نامگذاری حق مادر اسـت؛ بنابرایـن نام مولود جدید از صدیقه اطهر(س) پرسیدند و فاطمه(س) پاسخ دادند برای نامگذاری ایشان از امیرالمومنین(ع) سبقت نمی‌گیرم و حضرت نیز فرمودند من در ایـن نامگذاری بر رسول خدا(ص) سبقت نمی‌گیرم و وقتی به رسول اکرم(ص) ایـن مسئله ابلاغ شد، ایشان نیز فرمودند من در ایـن مسئله بر خداوند سبقت نمی‌گیرم و از سوی جبرئیل وحی آمد که‌ نام ایشان حسین(ع) اسـت.

آیت‌الله علم الهدی افزود: ایـن مسئله نامگذاری امام حسین(ع)، یک جریان راهبردی و خط‌ساز بر ما اسـت، جریان ولایت بر بیت ولایت تا ایـن اندازه حاکم اسـت که‌ در نامگذاری نیز از یکدیگر سبقت نمی‌گیرند. جریان ولایت یک جریان اتصال به حق اسـت و ایـن یک راهبرد عملیاتی برای ماسـت که‌ در عرصه‌هـای مختلف زندگی نبایـد از مقام ولایت سبقت بگیریم و بایـد دنباله‌رو ولایت باشیم و از سوی دیگر بیانگر حقیقت و ماهیت ولایت اسـت که‌ یک رشته اتصالیه به خداوند اسـت. اتصال به معصوم در زمان غیبت معصوم از طریق نایب معصوم اسـت.

جزییات مطلب اخیر و برخورد و علم و گشت و نامناسب و واکنش را میخوانید .

وی در ادامه با تبریک روز پاسدار تصریح کرد: علت ایـنکه‌ روز ولادت سیدالشهدا(ع) روز پاسدار نام گرفت ایـن بود که‌ سپاه پاسداران در واقع امتداد سپاه سیدالشهدا(ع) در کربلاسـت و سپاه همان نقشی را دارد که‌ اصحاب ان حضرت در روز عاشورا داشتند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد

خطیب جمعه مشهدمقدس با اشاره به ایـنکه‌ کارنامه یک پاسدار در واقع کارنامه اصحاب امام حسین(ع) و کارنامه فرمانده سپاه همان کارنامه قمر بنی هاشم اسـت، گفت: امام راحل، ولادت سیدالشهدا(ع) را روز پاسدار نام نهادند، حسین(ع) نخستین پاسدار و در راس همه پاسداری‌ها از احکام اسلامی و از همه مهمتر پاسدار امر به معروف و نهی از منکر بوده و روز سوم شعبان، مشخص‌کننده شرح وظایف سپاه اسـت.

برخورد موثر در زندگی و کار

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: امسال روز پاسدار مقارن با روز تاسیس سپاه پاسداران اسـت؛ تاسیس سپاه با حکم امام راحل چهار ماه پس از پیروز انقلاب در روز دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ بود و دقیقاً امسال سالروز تاسیس سپاه با ایـن مسئله مصادف شده و ایـن تقارن، بیانگر یک راز و یک سر لطیف اسـت.

وی خاطرنشان کرد: انقلابی‌شدن نهضت کربلا توسط زین العابدین(ع) اسـت و ۴۰ سال زندگانی انقلابی ایشان سبب شد کربلا انقلابی دائمی و قطعی شود، روز ولادت رهبر سوم انقلاب کربلا، تبدیل به سالروز تاسیس سپاه پاسداران شده اسـت و ایـن در حقیقت رسالت امروز سپاه پاسداران را مشخص می‌کند، سپاه به‌عنوان محور اقتدار نظام و انقلاب، رسالت اصلی‌اش پاسداری از انقلاب مقدس اسلامی اسـت و سپاه بایـد از ایـن واقعیت پاسداری کند.

توضیحات بیشتر در مورداخیر برخورد علم گشت نامناسب واکنش

نمایـنده ولی‌فقیه در اسـتان خراسان‌رضوی افزود: جریاناتی می‌خواسـتند انقلاب را برگردانند، امام(ره) فرمودند اگر سپاه نبود، کشور نبود و اگر انقلاب نبود، سپاه هم نبود، تمام حرکات دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توسط سپاه پاسداران پاسخگویی شد؛ همه ایـن‌ها به ایـن صورت شکل گرفت تا انقلاب را برگرداند و سپاه بود که‌ اجازه نداد انقلاب برگردانده شود.

آیت‌الله علم‌الهدی اظهار داشت: امروز در کشور، ۳ جریان با سپاه مسئله دارد؛ جریان نخست، جریان ضدانقلاب و وابسته به اسـتکبار اسـت که‌ می‌خواهد انقلاب را برگرداند، جریان دیگر، جریان سیاسی یک عده فرصت‌طلب اسـت که‌ می‌خواهند کشور را به پایگاه رفاه و لذت و عیاشی خود تبدیل کنند و مقابل سپاه می‌ایستند، جریان سوم اما انقلابیون خسته شده از انقلاب هست اند. انچه مزاحم سهمگیری و سهم‌خواهی ایـن آدمها خسته از انقلاب اسـت، سپاه اسـت و ایـن‌ها هم با سپاه مشکل دارند.

شمـا مطلب واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد را می خوانید .

وی گفت: بزرگترین توطئه امروز دشمن برای مصادره و اسـتحاله انقلاب، کشیدن مسافرته دین از زیر پای مردم اسـت و انچه محور رسالت سپاه اسـت ایـن اسـت که‌ ایـن اجازه را به دشمن ندهد و بایـد ارزش‌ها و ملاک‌هـای دینی و معالم دینی در دنیا توسط سپاه حفظ شود.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: پلیسی در اجرای برنامه پلیسی خود خطا کرده و بایـد به ان رسیدگی شود، حال یک‌باره همه دستگاه‌هـای کشور راه می‌افتند تا بعد از ایـن کسی با بی‌حجاب برخورد نکند. یعنی چه؟ ندا بر ضد قران و ندا بر ضد فریضه بر امر به معروف و نهی از منکر ان هم در مجلس؟ وزیر و وکیل راه می‌افتند و دستگاه‌ها و مسئولان هم همین‌طور که‌ به خانم بی‌حجاب اهانت شده و پلیسی در برخورد اشتباه کرده اسـت. خب خطا را جبران کنید. نیروی انتظامی با خطای یک مامور و یک پلیس در یک مسئله منکر شرعی بایـد زیر‌سئوال برود؟ برای حمایت از یک خانم بی‌حجاب همه دستگاه‌هـای کشور راه می‌افتد اما در شهر امام رضا(ع) ایـن فاجعه اسف‌بار را راه می‌اندازند و جز خواهران و برادران دارای غیرت دینی و مسئولان قوه قضائیه غیرتمند، کسی ان را به روی خودش نمی‌آورد.

اخیر برخورد علم گشت نامناسب واکنش

وی بیان کرد: در ایـن شهر، هتک حرمت می‌شود و در مقام خوانندگی یک آوازه‌خوان، خانم ها روسری برمی‌دارند اما هیچ مسئولی ککش نمی‌گزد جز دو مسئول از قوه قضائیه، که‌ قاطعانه وارد می‌شوند. ایـن رسالت سپاه اسـت که‌ از ارزش‌ها دفاع کند. تا روزی که‌ بسیج و سپاه قدرتمند داریم، نمی‌توانیم مسافرته دین را از زیر پای مردم بکشید. بنده از مجموعه خواهران غیرتمندی که‌ در ایـن حرکت اقدام کرده و از ایـن ارزش دینی حمایت کردند و از برادران دارای غیرت دینی که‌ ایستادند و در ایـن مسئله اظهار تاسف کردند و همچنین از مسئولان قوه قضائیه که‌ قاطعانه برخورد کردند، تشکر می‌کنم.

واکنش کی‌روش به حضور ارزانی در تیم ملی

خطیب جمعه مشهدمقدس افزود: در ایـن شهر و در ایـن اسـتان، شمـا که‌ مسئول شده‌اید بایـد بدانید ابتدا حکم خادمی شمـا را امام رضا(ع) امضا کرده اسـت، ایـن درست اسـت که‌ خادم امام رضا(ع) فجایع و گناه را ببیند و عکس‌العمل نشان ندهد؟ ایـن دور از مقام خادمی شمـا اسـت؛ بایـد در برابر گناه، عکس‌العمل نشان دهد. وقتی فروشگاهی که‌ لباس زیر خانم هاه می‌فروشد و یا ایـن وضعیت دچار می‌شود نبایـد عکس‌العمل نشان دهید؟

ایـن مطلب در مورد اخیر برخورد علم گشت نامناسب واکنش می باشد .

کنایه احمدی نژادی به برخورد گشت ارشاد با یک زن


عصر ایران: طیبه سیاوشی؛ نمایـنده تهران در مجلس درباره پیگیری خود از معاون پارلمانی ناجا در خصوص فیلم منتشر شده از درگیری مامور گشت ارشاد با دختر جوان خبر داد و با تاکید بر ایـنکه‌ رفتارهـای ایـنچنینی مورد تایید نیستند گفت:من بعد از دیدن فیلم درگیری ماموران گشت ارشاد، با دخترخانمی که‌ امروز در رسانه‌ها منتشر شده با سردار اشراق معاون پارلمانی ناجا تماس گرفتم، ایشان به من گفتند که‌ فیلم را ندیده‌اند. من بلافاصله فیلم را برایشان فرستادم. آقای اشراق بعد از چند ساعتی تماس گرفتند و گفتند که‌ کار مامور ما اشتباه شده بوده و نبایـد ایـن اتفاق می‌افتاده.
اهم اظهارات نمایـنده زن تهران:
*تاکید معاون پارلمانی ناجا ایـن بود که‌ پیش از ایـن دستور داده‌اند که‌ اگر مقاومت شدید از آدمها در مواجهه با گشت ارشاد دیده شود بایـد او را رها کنند. اما متاسفانه همکاران ما زیاد داسـتان را ادامه …
واکنش به کتک زدن یک زن توسط گشت ارشاد

به مناسبت شرایط اخیر بازار، خودروی هیبریدی چیست؟ و آیا اسـتفاده از خودروی هیبریدی مفید اسـت؟


جماران: محمدرضا عارف به کتک زدن یک خانم توسط گشت ارشاد واکنش نشان داد.
محمدرضا عارف نوشت:
انتشار کلیپی از نحوه برخورد زننده ماموران نیروی انتظامی با یک خانم به بهانه بدپوششی نشان از ایـن دارد که‌ نهادهـایی که‌ خود را متولی ارشاد مردم می دانند هنوز به تغییر در رویکردهـای فرهنگی باور ندارند و به حاکمیت چوب و چماق در ارشاد!مردم اعتقاد دارند.ایـنگونه برخوردها بعضا توسط آدمهـای صورت می گیرد که‌ آموزش هـای لازم را در ایـن خصوص طی نکرده اند و چه بسا خود بیش از دیگران به ارشاد نیازمند باشند.
ضمن تشکر از وزیر محترم کشور به جهت واکنش به موقع به ایـن موضوع ضروری اسـت نهادهـای ذی ربط یعنی وزارت کشور و نیروی انتظامی در برخورد قاطع با خاطیان درنگ نکنند و نتیجه بررسی هـای خود را به اطلاع افکار عمومی برسانند.مطمینا فراکسیون امید هم در پیگیری ایـن موضوع اقدامات …
اعتراض عارف از نحوه برخورد گشت ارشاد با مردم


جماران: محمدرضا عارف به کتک زدن یک خانم توسط گشت ارشاد واکنش نشان داد.
محمدرضا عارف نوشت:
انتشار کلیپی از نحوه برخورد زننده ماموران نیروی انتظامی با یک خانم به بهانه بدپوششی نشان از ایـن دارد که‌ نهادهـایی که‌ خود را متولی ارشاد مردم می دانند هنوز به تغییر در رویکردهـای فرهنگی باور ندارند و به حاکمیت چوب و چماق در ارشاد!مردم اعتقاد دارند.ایـنگونه برخوردها بعضا توسط آدمهـای صورت می گیرد که‌ آموزش هـای لازم را در ایـن خصوص طی نکرده اند و چه بسا خود بیش از دیگران به ارشاد نیازمند باشند.
ضمن تشکر از وزیر محترم کشور به جهت واکنش به موقع به ایـن موضوع ضروری اسـت نهادهـای ذی ربط یعنی وزارت کشور و نیروی انتظامی در برخورد قاطع با خاطیان درنگ نکنند و نتیجه بررسی هـای خود را به اطلاع افکار عمومی برسانند.مطمینا فراکسیون امید هم در پیگیری ایـن موضوع اقدامات …

  • اخبار سیاسی
  • واکنش علم الهدی به برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *