خانه / اخبار اقتصادی / آخرین وضعیت خرید هواپیما‌های بوئینگ به همراه توضیحات

آخرین وضعیت خرید هواپیما‌های بوئینگ به همراه توضیحات

آخرین وضعیت خرید هواپیما‌های بوئینگ ، هواپیما می تواند مضر باشد با این‌ حال خرید بلیط هواپیما پرطرفدارترین گزینه سفر است | ، وضعیت بازار سهام در آخرین روز کاری هفتـه ، خرید بلیط هواپیما | ارزان تر از همـه جا با بهترین قیمت بلیط هواپیما بگیرید ، آخرین وضعیت ترافیک جاده ها ، آخرین وضعیت آماری پرواز‌های نوروزی .
تسنیم نوشت: مدیرعامل ایـران ایر با اذعان به پیچیدگی خرید هواپیماهای بوئینگ از تغییر مسیر تامین مالی خرید هواپیما به سمت فاین‌انس داخلی خبر داد و گفت:‌ در حال حاضر ۵۰خلبان زن در نوبت استخدام ایـران‌ایر قرار دارند.
فرزانه شرفبافی با اشاره به اضافه شدن دو فروند ATR به ناوگان ایـران‌ایر در …

تسنیم نوشت: مدیرعامل ایـران ایر با اذعان به پیچیدگی خرید هواپیماهای بوئینگ از تغییر مسیر تامین مالی خرید هواپیما به سمت فاین‌انس داخلی خبر داد و گفت:‌ در حال حاضر ۵۰خلبان زن در نوبت استخدام ایـران‌ایر قرار دارند.

فرزانه شرفبافی با اشاره به اضافه شدن دو فروند ATR به ناوگان ایـران‌ایر در آینده نزدیک اظهار کرد: نهمین و دهمین هواپیمای ATR از خط تولید خارج شده و آماده تحویل به هماست. همکاران ما اکنون در فرانسه حضور دارند و در حال چک این‌ هواپیماها هستند.

همـه چیز در مورد آخرین بوئینگ خرید وضعیت

وی با بیان این‌‌که‌ این‌ دو فروند به زودی وارد ایـران می‌شوند، افزود: برای تامین هزینه خرید هواپیماها از فاین‌انس داخلی استفاده شده و امیدواریم بعد از تحویل این‌ دو فروند، سایر هواپیماهایATR را در سال جاری تحویل بگیریم.

وی با اشاره به این‌‌که‌ مسیر خرید هواپیمای بوئینگ دارای پیچیدگی‌های زیادی است. اما در مورد ایرباس مذاکرات در جریان است و چند فروند از این‌ هواپیما در سال جاری به ناوگان ایـران‌ایر افزوده خواهد شد.

جزییات مطلب آخرین و بوئینگ و خرید و وضعیت را میخوانید .

وی بیان کرد: ایـران‌ایر به دنبال وارد کردن چند فروند هوپیمای اجاره‌ای به ناوگان خود است تا بتواند پیش از ورود هواپیماهای ملکی جدید، مسیرهای جدید پروازی را ایجاد کرده و مسافران این‌ مسیرها را نیز تامین کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آخرین وضعیت خرید هواپیما‌های بوئینگ

شرفبافی با تاکید بر این‌‌که‌ امسال چند فروند هواپیمای اجاره‌ای به ناوگان ایـران‌ایر اضافه می‌شود، افزود: متقاضیان خلبانی خیلیی از میان خانم ها داریم که‌ برخی واجد شرایط هستند و برخی نه که‌ از ان‌ها هم در دور بعد مجددا امتحان گرفته خواهد شد.

وضعیت تعطیلی مدارس قبل از شروع ایام نوروز

وی ادامه داد: آزمون استخدامی کسانیکه‌ واجد شرایط هستند ۶ یا ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و اکنون ۵۰خلبان زن در نوبت استخدام ایـران‌ایر قرار دارند.

توضیحات بیشتر در موردآخرین بوئینگ خرید وضعیت

آخرین وضعیت سامانه مربوط به خانه‌های خالی

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: در حال انتخاب مشاور برای طراحی سامانه جامع املاک کشور هستیم و راه‌اندازی ان زمان‌بر خواهد بود.
حمیدرضا عظیمیان اظهار کرد: حدود ۵ ماه پیش مسوولیت راه‌اندازی سامانه جامع املاک کشور به ما واگذار شده و باید هزینه های ان را بر عهده بگیریم. به تازگی کار را آغاز‌ کرده‌ایم و در حال انتخاب مشاور هستیم. قرار است کلیه اطلاعات برخط املاک کشور در این‌ سامانه ثبت شود که‌ یکی از ان موارد، موضوع خانه‌های خالی است.
وی افزود: راه‌اندازی این‌ سامانه مقداری طول می‌کشد؛ چرا که‌ که‌ باید دستگاه‌های دیگر از جمله شهرداری‌ها، اداره ثبت و دارایی کمک کـنند. در این‌ سامانه جامع قرار است اطلاعات تمام زمین‌ها و ساختمان‌های مسکونی کشور ثبت شود. موارد استفاده متعددی هم دارد که‌ یکی از انها وضع مالیات بر خانه‌های خالی است.
عظیمیان با بیان این‌‌که‌ نمی‌توانیم …
وضعیت بازار سهام در آخرین روز کاری هفتـه

خبرگزاری فارس: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز ۴ شنبه ۲۹ فروردین ماه ۹۷ با افزایش یک واحدی روی رقم ۹۵ هزار و ۵۲۳ واحد ایستاد.
شاخص کل هم ‌وزن اما با افزایش ۴۳ واحدی عدد ۱۶ هزار و ۷۳۴ واحد را به نمایش گذاشت.
شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۴۹ واحدی به رقم ۱۰۱ هزار و ۵۷۵ واحد دست یافت.
شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۶۳ واحدی به رقم ۶۷ هزار و ۶۲۶ واحد دست یافت که‌ شاخص بازار دوم با کاهش ۳۲۲ واحدی عدد ۲۰۴ هزار و ۶۱۱ واحد را به نمایش گذاشت.
امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۷ واحدی روی رقم یک هزار و ۶۳ واحد ایستاد.
بر اساس این‌ گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی گل گهر با ۲۵ واحد ، فولاد خوزستان …
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در کشور

العین در خرید ستاره‌ی مصری به بن‌بست خورد

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در کشور و خبرگزاری ایلنا:‌پلیس‌راه راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های مواصلاتی را به این‌ شرح اعلام کرد:بارش برف: استان های آذربایجان غربی, آذربایجان شرقی, اردبیل, البرز, سمنان, کرمانشاه, کردستان, گلستان, گیلان, قزوین, زنجان,لرستان, چهارمحال و بختیاری, همدان و استان تهران(اکثر محورها) استان قم(ارتفاعات) ارتفاعات محورهای کندوان, هراز و فیروزکوهبارش باران: استان خوزستان, قم و  مازندران(اکثر محورها)کولاک و یخ زدگی و تردد بازنجیر چرخ: استان آذربایجان شرقی(محورهای بستان آباد, هشترود – زنجان و مراغه – هشترود) استان آذربایجان غربی(محورهای نقده, پیرانشهر و شاهین دژ) استان لرستان(گردنه های زاغه و رازان) استان البرز(محور کرج – قزوین) استان مازندران محورهای کیاسر و فیروزکوه(محدوده گدوک)مه گرفتگی و کاهش دید: محور فیروزکوه(محدوده گدوک)ترافیک نیمه سنگین: باند شمالی آزادراه تهران-کرج(محدوده وردآورد  تا پل فردیس) باند شمالی آزاد راه کرج-قزوین(محدوده پل فردیس تا مهرویلا) باندجنوبی آزادراه کرج-قزوین(محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) باند …

  • اخبار اقتصادی
  • آخرین وضعیت خرید هواپیما‌های بوئینگ


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *