خانه / فوتبال / جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال به همراه توضیحات

جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال به همراه توضیحات

جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال ، شعار ونگر حیا کن آرسنال رو رها کن؛ از نوع مودبانه اش! عکس ، تیم منتخب شاگردان ونگر در آرسنال ، معرفی جانشین هـای احتمالی ونگر در آرسنال ، این‌ مربی موفق جانشین ونگر در آرسنال می شـود! ، چه کسی جانشین ونگر در آرسنال می شـود؟ .
 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال

 

 

همـه چیز در مورد آرسنال جدایی سال ونگر

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

جزییات مطلب آرسنال و جدایی و سال و ونگر را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال

تیم منتخب شاگردان ونگر در آرسنال

خبرگزاری فارس: توئیتر رسمی اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) به مناسب خداحافظی آرسن ونگر از هدایت آرسنال پس از ۲۲ سال مربیگری در توپ چی هـای لندن تیم منتخب شاگردان ونگر را منتشر کرد که‌ به شرح زیر است:
دروازه بان: دیوید سیمن
مدافعان: اشلی کول، تونی آدامز، سول کمپل و لاورن
هافبک ها: رابرت پیرس، گیلبرتو سیلوا، پاتریس اورا و شخصریک لیونبرگ.
مهاجمان: تیری انری و دنیس برگ کمپ.
نیمکت ذخیره ها: ینس لمن، یحیی توره، سس فابرگاس، مارک اورمارس، مسعود اوزیل، ایان رایت و نوانکو کانو.
 

چه کسی جانشین ونگر در آرسنال می شـود؟

ورزش سه: آرسنالی ها برای ۲۲ سال نیازی به دنبال کردن اخبار جابجایی مربیان نداشتند اما با اعلام کناره گیری آرسن ونگر، حالا انها بایـد به دنبال یک مربی جدید باشند.
 هواداران آرسنال در چند فصل گذشته با راه انداختن کمپین “ونگر، بیرون”، خواستار کناره گیری این‌ مربی فرانسوی شده بودند. ناکامی توپچی ها در فتح لیگ برتر و دیگر جام هـای بزرگ باعث نارضایتی عمیق هواداران از ونگر شده بود؛ به طوری که‌ انها تنها و تنها به رفتن او فکر می کردند اما حالا انها با یک سوال مهمتر روبرو استند؛ چه کسی جانشین ونگر می شـود؟
تجربه منچستریونایتد نشان داده که‌ یک انتخاب بد می تواند تا چه اندازه روی آینده تیم تاثیر بگذارد و حالا آرسنالی ها بایـد با دقت تمام مربی بعدی شان را انتخاب کنند. اما محتمل ترین گزینه ها چه کسانی استند؟
 

سرنوشت «تعطیلات» در سال جدید

دیگو سیمئونه
سیمئونه یکی از گزینه …
روش جدید آرسنالی‌ها برای اعتراض به ونگر

ورزش سه: هواداران آرسنال امروز حضور کمرنگی در استادیوم برای دیدار مقابل واتفورد داشتند.  با برتری ۰-۳ مقابل واتفورد، ونگر بعد از فرگوسن به دومین مربی لیگ جزیره تبدیل شد که‌ روی نیمکت یک تیم به ۷۰۰ پیروزی دست یافته است اما این‌ رکورد هم مانع اعتراض هواداران توپچی ها نشد. طرفداران آرسنال که‌ در سالهـای اخیر بارها به طرق مختلف خواستار جدایی این‌ سرمربی فرانسوی شده بودند، امروز علیرغم خرید بلیت راهی استادیوم امیرتیس نشدند تا سکوهـای خالی خیلی را در ورزشگاه شاهد باشیم. اگرچه باشگاه آرسنال بلیت هـای فروخته شده را ۵۹۱۳۱ نفر اعلام کرد، اما مشخص بود که‌ بخش خیلی از این‌ افـراد ترجیح دادند در خانه بمانند تا بدین روش به ونگر اعتراض کنند. اما آرسنال که‌ آخر هفته قبل با برتری ۰-۲ برابر میلان شانس خود را برای صعود به جمع ۸ تیم برتر لیگ …

  • فوتبال
  • جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۲ سال


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *