خانه / اخبار سیاسی / هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا به همراه توضیحات

هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا به همراه توضیحات

هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا ، گزارش تسنیم | در «آوردگاه» شورای امنیت درباره حملات شیمیایی در کشور سوریه چه گذشت؛ حملات یک‌دست اروپا و آمریکا به ایران و روسیه ، هشدار آمریکا درباره برنامه موشکی کره‌شمالی ، چین درباره تحرکات ناو‌هـای آمریکا هشدار داد ، هشدار هاشمی شاهرودی درباره فتنه آمریکا ، هشدار درباره افزایش تنش آمریکا با ایران، چین و کره شمالی .
خبرگزاری ایسنا: عفو بین‌الملل در گزارشی نسبت به کمک اطلاعاتی سازمان اطلاعات انگلیس به برنامه حملات پهپادی غیرقانونی آمریکا هشدار داد.
 به نقل از روزنامه گاردین، عفو بین‌الملل در گزارشی اعلام کرد: انگلیس در معرض خطر نقض حقوق بشر در سطح بین‌المللی اسـت و این‌ می‌تواند با گسترش دامنه عملیات ترور با …

هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا

خبرگزاری ایسنا: عفو بین‌الملل در گزارشی نسبت به کمک اطلاعاتی سازمان اطلاعات انگلیس به برنامه حملات پهپادی غیرقانونی آمریکا هشدار داد.

 به نقل از روزنامه گاردین، عفو بین‌الملل در گزارشی اعلام کرد: انگلیس در معرض خطر نقض حقوق بشر در سطح بین‌المللی اسـت و این‌ می‌تواند با گسترش دامنه عملیات ترور با پهپادها از سوی دولت آمریکا افزایش یابد.

همه چیز در مورد آمریکا انگلیس حملات درباره کمک هشدار

در این‌ گزارش آمده اسـت: به نظر می‌رسد دادن اطلاعات از سوی انگلیس کمک خیلی به حملات پهپادی آمریکا می‌کند هرچند کـه برنامه پهپادهـای آمریکا و اصول قانونی ان با مشکلات خیلی مواجه اسـت. نقش کشورهـای اروپایی در حملات پهپادی آمریکا روز دوشنبه در تحقیقات تیم پارلمانی احزاب انگلیس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

عفو بین الملل اعلام کرد کـه چهار پایگاه نیروی هوایی سلطنتی انگلیس در حملات پهپادی آمریکا شرکت دارند.

جزییات مطلب آمریکا و انگلیس و حملات و درباره و کمک و هشدار را میخوانید .

کیت آلین، مدیر این‌ سازمان در انگلیس گفت: دولت انگلیس، به واشنگتن اطلاعاتی داده کـه برای انجام عملیات با پهپاد در خاورمیانه و آفریقا از ان اسـتفاده می‌شـود. انچه کـه ما از ان اطلاع نداریم تعداد دفعات حملات آمریکا و تعداد پایگاه‌هـای ویژه‌ای کـه از ان اسـتفاده شده، اسـت. بایـد تحقیقات فراگیری درباره نقش مبهم انگلیس در حملات پهپادی آمریکا انجام شـود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا

در این‌ گزارش تأکید شده اسـت کـه عفو بین الملل مخالف اسـتفاده از پهپادها نیست اما مشکل قانونی بودن عملیات کشتار و افزایش تعداد کشته‌شدگان در میان غیرنظامیان اسـت.

عارف: جای پسرم بودم، ان حرف ها را نمی زدم

در این‌ گزارش نام آلمان، ایتالیا و هلند در کنار انگلیس به عنوان کشورهـایی کـه اطلاعات برای آمریکا فراهم کرده‌اند، ذکر شده اسـت.

توضیحات بیشتر در موردآمریکا انگلیس حملات درباره کمک هشدار

هشدار درباره افزایش تنش آمریکا با ایران، چین و کره شمالی

خبرگزاری ایسنا: فرمانده پیشین ناتو هشدار داد: انتصاب‌هـای اخیر رییس‌جمهور آمریکا برای پست‌هـای کلیدی امنیت ملی منجر به افزایش تنش از جمله با ایران، چین و شبه جزیره کره خواهد شد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل، جیمز اسـتاو ریدیس، فرمانده پیشین ناتو در یک گفت‌وگوی رادیویی درباره تصمیمات اخیر دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا برای انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی و و پیشنهاد مایک پمپئو به عنوان وزیر امور خارجه هشدار داد و گفت کـه این‌ انتصاب‌ها به افزایش تنش در خارج از کشور و یک سیاسـت خارجی خصمانه‌تر منجر خواهد شد.
وی گفت: شما شاهد افزایش تنش در شبه جزیره کره، روابط‌مان با چین و به طور قطع با ایران خواهید بود.
فرمانده پیشین ناتو در ادامه پیش‌بینی کرد کـه بولتون کـه حامی جدی لغو توافق هسته‌ای با ایران اسـت و حمله نظامی به کره شمالی را …
چین درباره تحرکات ناو‌هـای آمریکا هشدار داد

خبرگزاری ایرنا: وزارت دفاع چین امروز شنبه با انتشار بیانیه ای در تارنمای آرمی دیلی تحرکات ناوهـای آمریکایی در دریای جنوبی و اطراف جزایر متعلق به چین را پرمخاطره توصیف کرد.
 در این‌ بیانیه آمده کـه ناوهـای آمریکایی بارها به محدوده جزایر متعلق به چین در دریای جنوبی ورود کرده اند و با این‌ کار همکاری هـای نظامی دو کشور را به خطر انداخته اند.
این‌ بیانیه پس از ان صادر می شـود کـه در هفتـه گذشته ناو یو اس اس ماسـتین آمریکا وارد محدوده ۱۲ مایلی دریایی یکی از جزیره هـای مصنوعی ساخت چین در مجمع الجزایر مورد منازعه اسپراتلی در دریای جنوبی شد.
روزنامه ساوت چاین‌ا از هنگ کنگ می نویسد کـه پس از ورود این‌ ناو به محدوده مورد نظر ، دو فروند از ناوهـای چینی در این‌ منطقه به ان هشدار دادند و ناو آمریکایی پس از این‌ هشدار از …
اعتراض ظریف از دخالت‌ها و سیاسـت‌هـای آمریکا در منطقه / هشدار

دانستنیهـایی کـه درباره رنگ کردن مو بایـد بدانید

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس اعتراض ظریف از دخالت‌ها و سیاسـت‌هـای آمریکا در منطقه / هشدار درباره ادامه تجاوز به یمن و
به گزارش جام جم انلاین‌، متن سخنرانی محمد جواد ظریف در اجلاس امنیتی تهران به این‌ شرح اسـت:

حضور شما در دومین کنفرانس امنیتی تهران را خیرمقدم عرض می‌کنم و امیدوارم گفتگوها و تبادل نظرهـای سازنده و پرباری را پیش رو داشته باشید. همچنین امیدوارم شرکت‌کنندگان غیر ایرانی اقامتی دلپذیر در کشور ما داشته باشند.

دومین کنفرانس امنیتی تهران در شرایطی برگزار می‌شـود کـه منطقه غرب آسیا در یکی از دشوارترین دوره‌هـای تاریخ خود قرار دارد. جریان افراط‌گراییِ خشونت‌طلب کـه این‌ منطقه را دستخوش یکی از خطرناکترین و خسارت بار‌ترین ادوار تاریخی‌اش کرده بود، رو به زوال گذاشته اسـت. داعش به عنوان دهشتناک‌ترین نماین‌ده این‌ جریان، از نظر نظامی سرکوب و خلافت …

  • اخبار سیاسی
  • هشدار درباره کمک انگلیس به حملات پهپادی آمریکا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *