خانه / فوتبال / چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان به همراه توضیحات

چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان به همراه توضیحات

چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان ، علت غیبت کاپیتان تراکتورسازی در تمرینات ، غیبت منشا و امیری؛ حرکات چوک برانکو را به خنده انداخت ، دستاوردهـای برانکو در آسیا برای پرسپولیس ، چالش جدید عالیشاه برای بازگشت به پرسپولیس ، لالیگا و پنج چالش دیگر برای بارسلونا .
مهر: سید جلال حسینی در دیدار هفتـه پایانی رقابت هـای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر کارت زرد دریافت کرد تا دیدار رفت تیمش در مرحله یک هشتم نهـایی را از دست بدهد.
کایپتان پرپسولیس در حالی بازی ۱۷ اردیبهشت ماه در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی مقابل الجزیره امارات …

چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان

مهر: سید جلال حسینی در دیدار هفتـه پایانی رقابت هـای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر کارت زرد دریافت کرد تا دیدار رفت تیمش در مرحله یک هشتم نهـایی را از دست بدهد.

کایپتان پرپسولیس در حالی بازی ۱۷ اردیبهشت ماه در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی مقابل الجزیره امارات را از دست داد کـه در تمام دیدارهـای مرحله گروهی حضوری ثابت در ترکیب پرسپولیس داشت.

همـه چیز در مورد برانکو بزرگ جلال حسینی چالش حسینی غیبت کاپیتان مهر

حالا کادرفنی پرسپولیس باید فکری برای انتخاب جانشین مدافع مستحکم پرسپولیس کـه لقب «سد» در خط دفاعی سرخپوشان را به خود اختصاص داده است، باشد.

حسینی هرزمان کـه جلوتر از علیرضا بیرانوند در قلب خط دفاعی سرخپوشان قرار گرفته است آمار کلین شیت هـای دروازه بان ملی پوش پرسپولیس را افزایش داده است.

جزییات مطلب برانکو و بزرگ و جلال حسینی و چالش و حسینی و غیبت و کاپیتان و مهر را میخوانید .

به احتمال زیاد از بین محمد انصاری و حسین ماهینی، یک نفر جانشین حسینی در خط دفاع می شود و در کنار شجاع خلیل زاده قرار می گیرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان

غیبت ۴ ستاره الهلال در دیدار برابر استقلال


خبرگزاری مهر: به نقل از سایت «عاجل» عربستان، تیم هـای فوتبال استقلال و الهلال عربستان در حالی امروز در هفتـه ششم لیگ قهرمانان آسیا در کویت به مصاف هم می روند کـه تیم عربستانی چهار فوتبالیست اصلی خود را در اختیار ندارد.
عبدالله المعیوف، سلمان الفرج، عبدالله عطیف و علی البلیهی چهار فوتبالیستی استند کـه در بازی امروز حضور ندارند. الهلال پیش از ایـن به خاطر کسب نتایج ضعیف از لیگ قهرمانان حذف شده است و استقلال هم به دنبال پیروزی و صدرنشینی در ایـن گروه است.
ایـن مسابقه ساعت ۲۰:۱۵ امروز در کویت برگزار خواهد شد.
برانکو: سرمربی السد حق دارد ناراحت باشد

ایـن تیم ملی ایتالیا فاجعه است!


مهر: برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر دوشنبه شب پرسپولیس مقابل السد قطر در هفتـه ششم لیگ قهرمانان آسیا در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: طبیعی است مربی حریف ناراحت باشد چون باخته اند. شاید مربیشان در زمین بازی نبوده کـه می گوید حقمان برد نبود.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی بسیار زیبایی انجام دادیم. با وجود ایـنکـه بازی یک بر صفر پیش می رفت اما توانستیم خیلی خوب ظاهر شویم. البته معتقدم می توانستیم اختلاف را بیشتر هم کنیم. السد هم خوب بازی کرد اما فکر می کنم ایـن نتیجه، عادلانه بود. فوتبالیستانم را ستایش می کنم. ایـن دیدار نشان داد آماده ایم با هر تیمی بازی کنیم.
سرمربی پرسپولیس درباره ترکیب امروز سرخپوسان تصریح کرد: فوتبالیستان فعلی تیم کـه بازی کردند در اولویت استند. انها برترین بودند کـه به ترکیب راه یافتند. خیلی هم خوب بازی کردند. اگر …
ذوالفقارنسب: سبک بردهـای برانکو مکانیکی است


خبرگزاری مهر: بیژن ذوالفقارنسب در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در هفتـه پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر گفت: پرسپولیس خیلی هوشیارانه بازی کرد. ایـن تیم می داند از هر بازی چه می خواهد. پرسپولیس با اقتدار در داخل ایران به قهرمانی رسید. در لیگ قهرمانان آسیا هم با برنامه پیش رفته است و بازی خیلی خوبی انجام داد. انها خیلی خوب توانستند تیم پرستاره السد را کنترل کنند. پس باید گفت برد ایـن تیم حقشان بود.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: عملکرد فوتبالیستان ملی پوش پرسپولیس نیز خیلی خوب بود. به نظرم دوندگی بالایی در بین فوتبالیستان پرسپولیس وجود داشت کـه باعث شد فضاهـای لازم در اختیار حریف قرار نگیرد.
وی درباره سیستم دفاعی پرسپولیس تصریح کرد: نبود فوتبالیست بازیساز برای تیمی کـه هواداران خیلی دارد چندان جالب نیست. چون هواداران می خواهند بازی زیبا …

«موساد»: حمله به سوریه صوری و ناکارآمد بود
  • فوتبال
  • چالش بزرگ برانکو برای غیبت کاپیتان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *