خانه / فوتبال / کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود به همراه توضیحات

کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود به همراه توضیحات

کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود ، اقدام جالب پدیده‌ای‌ها پیش از حضور در دربی ، پیشواز از دربی ۸۶ ؛ مرور ۴۹ سال تاریخ دربی (قسمت یک) ، بلوفِ مرد آرژانتینی قبل از دربی آبی‌هـای آسیا ، دربی اوراسیا برنده نداشت ، گزارش برنامه نود؛ دلایل برتری اسـتقلال در دربی .
ورزش سه: میلاد کمندانی هافبک پدیده در مورد شرایط تیمش قبل از برگزاری دربی مشهد گفت: خدا را شکر بعد از برد نفت تهران شرایط خیلی خوبی بر تیم حکمفرما شده و همه بازیکنان با انگیزه زیادی تمرین می کـنند. درست اسـت پدیده شرایط بدی را پشت سر گذاشته اسـت اما …

کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود

ورزش سه: میلاد کمندانی هافبک پدیده در مورد شرایط تیمش قبل از برگزاری دربی مشهد گفت: خدا را شکر بعد از برد نفت تهران شرایط خیلی خوبی بر تیم حکمفرما شده و همه بازیکنان با انگیزه زیادی تمرین می کـنند. درست اسـت پدیده شرایط بدی را پشت سر گذاشته اسـت اما مطمئن باشید که‌ گزینه سقوط نخواهد بود. ما در دو بازی آینده با تمام قوا به میدان می رویم و اجازه نمی‌دهیم تیم حتی به مرز سقوط نزدیک شود.

او در مورد دربی مشهد و شایعات پیرامون ان گفت: درست اسـت که‌ سیاه جامگان به لیگ یک سقوط کرده اما مطمئن باشید هر دو تیم با تمام توان برای برگزاری یک دربی واقعی به زمین می آیند. به شما قول می دهم این‌ بازی جوانمردانه و پاک برگزار شود تا هیچ شائبه ای به وجود نیاید.

همه چیز در مورد دربی سه میلاد ورزش

کمندانی درباره تزریق ۸۰۰ میلیون تومانی به باشگاه تصریح کرد: ما هم چیزهـایی شنیده ایم اما هنوز هیچ دریافتی نداشته ایم. ما قبل از بازی نفت تهران یک رقم خیلی ناچیز گرفتیم ولی بعد از ان هیچ پرداختی در کار نبوده اسـت. شاید باروتان نشود ولی دریافتی هـای بچه ها در حالیکه‌ ۲۸ هفتـه را پشت سر گذاشته ایم، زیر ۱۰ درصد اسـت.

کمندانی در مورد حضور بازیکنان پدیده در سینما و تماشای دسته جمعی فیلم گفت: خدا را شکر بازیکنان در شرایط روحی خوبی قرار دارند و به پیشنهاد بچه ها قرار گذاشتیم باهم به سینما برویم و به تماشای فیلم لونه زنبور بنشینیم. خودم به شدت اهل سینما استم و این‌ فیلم هم توانست لحظات شادی را برایمان بسازد. به نظرم آقای جمشیدی کولاک کرده و این‌طور که‌ پیش می رود، مطمئنم که‌ می تواند به زودی سیمرغ هم بگیرد. من همه کارهـای آقاپژمان را دنبال می کنم و از تماشای بازی ایشان لذت می برم.

جزییات مطلب دربی و سه و میلاد و ورزش را میخوانید .

او در پایان در مورد تیم فصل آینده اش گفت: من تا پایان فصل با پدیده قرارداد دارم و منتظرم این‌ دو بازی هم به پایان برسد. البته با این‌ شرایط ماندنم در پدیده بعید به نظر می رسد. در حال حاضر یکی دو پیشنهاد از تیم هـای تهرانی و شهرستانی دارم و امیدوارم بتوانم با انتخابی خوب، سال آینده مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی شوم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود
چلسی و یونایتد؛ جدال برای جذب مدافع بارسلونا

بلوفِ مرد آرژانتینی قبل از دربی آبی‌هـای آسیا


ورزش سه: الهلال در حالی فردا به مصاف اسـتقلال می رود که‌ این‌ تیم در ماه هـای گذشته با تغییرات زیادی روبرو شده اسـت، از برکناری رامون دیاز سرمربی آرژانتینی تا انتخاب سامی جابر، اسطوره این‌ باشگاه به عنوان رییس باشگاه الهلال که‌ در اولین صحبت هـای خود از ساختن تیمی رویایی برای فصل حرف زده اسـت. هرچند بازی با اسـتقلال آخرین بازی فصل الهلال اسـت و این‌ تیم در هر صورتی از لیگ قهرمانان آسیا حذف می شود اما طبیعی اسـت این‌ تیم قدیمی عربستانی هرگز دوست ندارد فصل را با خاطره بد به پایان ببرد.
اسـتقلال و الهلال دو قدرت غرب آسیا استند که‌ همیشه بازی انها در لیگ قهرمانان از حساسیت زیادی برخوردار اسـت ولی خوان براون سرمربی جدید آبی هـای عربستانی در نشست خبری قبل از بازی با اسـتقلال صحبت هـای عجیبی به زبان آورد که‌ به نظر …
اقدام جالب پدیده‌ای‌ها پیش از حضور در دربی


ورزش سه: در حالیکه‌ با پیروزی برابر نفت تهران، ۹۰ درصد بقاء پدیده در لیگ‌برتر تثبیت شده اما تجربه بالای مدیرانی که‌ از ابتدای تاسیس این‌ باشگاه حالا ریشه دوانده خراسانی در کنارش بوده و تیم را از بحران‌هـای مختلفی عبور داده‌اند، باعث شده تا همچنان به دنبال راهکارهـایی جدید برای حفظ اتحاد و همبستگی تا اتمام کار بقاء تیم باشند.
بازیکنان تیم فوتبال پدیده با چنین رویکرد و در فضایی متفاوت به صورت دسته جمعی، پس از تمرینات گروهی شامگاه یکی از تمرینات قبل از دربی مشهد به همراه سرآسیایی قائم‌مقام و جمعی از اعضای کادر فنی خود به سینما رفتند تا تماشاچی فیلمی در ژانر کمدی باشند.
تیم فوتبال پدیده روز یکشنبه هفتـه آینده در آخرین بازی خانگی خود در مشهد میزبان تیم فوتبال مشکی پوشان خواهد بود.
این‌ دیدار به صورت رایگان در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.
 

برگزاری دربی تهران به سبک دربی میلان

۵ ماهی که‌ ۵ سال برای نیمار گذشت!

ورزش سه: بلیت فروشی دربی پایتخت و مشکلاتی که‌ در این‌ خصوص وجود دارد، همیشه یکی از حاشیه هـای اصلی و حذف نشدنی تقابل هـای سنتی پرسپولیس و اسـتقلال بوده اسـت. مشترک بودن ورزشگاه سرخابی ها و حساسیت فوق العاده ای که‌ این‌ بازی بین مردم دارد، باعث شده همه ساله دربی ها به صورت۵۰ – ۵۰ بین هواداران دو تیم تقسیم شود. اما امروز در خبری مهم، سازمان لیگ فوتبال ایـران اعلام کرد از فصل آینده و دربی ۸۷، بلیت فروشی به ۹۰ – ۱۰ تغییر می کند و میزبانی و میهمانی تیم ها به صورت دقیق اعمال خواهد شد. این‌ اتفاق می تواند به جذابیت دربی ها نیز کمک شایانی بکند و باشگاه ها از حق میزبانی شان به بهترین نحو اسـتفاده کـنند. در سال هـای اخیر باشگاه ها از تمایل خود برای اسـتفاده کامل از حق …

  • فوتبال
  • کمندانی: دربی مشهد، جوانمردانه خواهد بود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *