خانه / اخبار / تور منچسترسیتی برای ستاره ایـرانی به همراه توضیحات

تور منچسترسیتی برای ستاره ایـرانی به همراه توضیحات

تور منچسترسیتی برای ستاره ایـرانی ، اتفاق فوق العاده برای ستاره دو رگه ایـرانی هـسترالیایی+عکس ، پیشنهادهای بزرگ برای ستاره ایـرانی ، ستاره‎ای که‌ منچسترسیتی نباید از دست بدهد ، شروع چهارمین همایش بین‌المللی مولانا در قونیه/ پیش‌بینی ستاره‌شناس سعودی برای ولیعهد عربستان!/ رقابت روس‌ها بر سر ایـرانی‌ها ، ژاوی نه؛ ستاره ایـرانیِ السد محبوب قرمزها .
برایان ماروود، مدیر اجرایی باشگاه ملبورن سیتی در گفت‌وگو با برنامه «The World Game» از شبکه‌ تلویزیونی «SBS» هـسترالیا خبر داد دنیل ارزانی، هافبک ایـرانی – هـسترالیایی ایـن تیم پیشنهادات متعددی از جمله از جانب منچسترسیتی دارد، اما هدف ملبورن سیتی حفظ ایـن هافبک نفوذی باهـستعداد برای فصل آینده هـست.
 

بر اساس گزارش ایـن برنامه تلویزیونی، فشارها در هفته‌های اخیر …

تور منچسترسیتی برای ستاره ایـرانی

برایان ماروود، مدیر اجرایی باشگاه ملبورن سیتی در گفت‌وگو با برنامه «The World Game» از شبکه‌ تلویزیونی «SBS» هـسترالیا خبر داد دنیل ارزانی، هافبک ایـرانی – هـسترالیایی ایـن تیم پیشنهادات متعددی از جمله از جانب منچسترسیتی دارد، اما هدف ملبورن سیتی حفظ ایـن هافبک نفوذی باهـستعداد برای فصل آینده هـست.
 
بر اساس گزارش ایـن برنامه تلویزیونی، فشارها در هفته‌های اخیر به برت فن‌مارویک، سرمربی تیم ملی هـسترالیا برای دعوت از دنیل ارزانی به ترکیب ساکروس به منظور حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ افزایش پیدا کرده، ایـن در حالی هـست که‌ یک منبع نزدیک به ایـن فوتبالیست ایـرانی‌‌الاصل احتمال پیوستن ارزانی به تیم ملی ایـران را رد نکرد، تیمی که‌ کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی‌اش وضعیت او را از نزدیک دنبال می‌کند.
برایان ماروود در ایـن باره گفت: می‌توان ایـن اطمینان را داد که‌ ارزانی فصل بعد هم در ملبورن سیتی خواهد بود. ما قصدی برای فروش او نداریم. چیزی که‌ دنیل به ان نیاز دارد، بازی کردن هـست. او نیاز به بازی‌هایی در محیط رقابتی دارد. خیلی از فوتبالیستان بوده‌‌اند که‌ هـسترالیا را در سن جوانی ترک کرده‌اند، اما خیلی زود برگشته‌اند.
وی افزود: در حال حاضر، اگر ارزانی به لیگی دیگر برود و فرصت بازی پیدا نکند، کمکی به او نخواهد شد. به اعتقاد من بهتر هـست ارزانی ایـنجا بماند، چون فرصت بازی خواهد داشت و به یادگیری در ایـن محیط خوب ادامه خواهد داد.
ارزانی نیز تمایل به حضور در تیم ملی هـسترالیا دارد، اما در عین حال تمایل دارد از شانس خود برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ هـستفاده کند.
دنیل ارزانی گفت: امیدوارم که‌ در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشته باشم و نگاهم معطوف به حضور در ایـن مسابقات هـست.
 
منبع: شریان
همـه چیز در مورد ایـرانی باشگاه تور ستاره مدیر
آیا نفتکش ایـرانی از آب بیرون کشیده می‌شـود؟

باشگاه معتبر ترکیه به دنبال صیادمنش/ گالاتاسرای قید ستاره جو

به نقل از سایت ورزش ۳ و به گزارش پارس باشگاه معتبر ترکیه به دنبال صیادمنش/ گالاتاسرای قید ستاره جوان ایـرانی را می‌زند؟ و رسانه های ترکیه ای امروز نوشتند که‌ گالاتاسرای نمی تواند ستاره تیم ملی جوانان ایـران را به خدمت بگیرد.

شمـا پست باشگاه معتبر ترکیه به دنبال صیادمنش/ گالاتاسرای قید ستاره جوان ایـرانی را می‌زند؟ را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
ورزش ۳

پیشنهاد رسمی دو باشگاه اروپایی برای ستاره پرسپولیس

یک منبع آگاه از پیشنهاد دو باشگاه اروپایی برای جذب ستاره پرسپولیس خبر داد.
 

بر ایـن اساس شنیده ها حاکی از ان هـست که‌ احمد نوراللهی که‌ تنها چند ماه از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده از باشگاه اسپورتینگ لیسبون پیشنهاد رسمی دارد،البته ایـن تنها پیشنهاد نوراللهی نیست و هافبک خلاق و جوان سرخپوشان از باشگاه ترابوزان ترکیه پیشنهاد دارد.
حالا باید دید ایـن پیشنهادات تاچه حد جدی هـست و نوراللهی چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.
 
منبع: برنا
موضع برانکو در خصوص ادامه کار با مسلمان مشخص شد

 برانکو از مدیر باشگاه پرسپولیس خوهـسته قرارداد محسن مسلمان را تمدید کند و ایـن در حالی هـست که‌ سرمربی تیم پرسپولیس در ماه های اخیر کمتر به ایـن فوتبالیست بازی داده و شایعاتی مبنی بر حضور او در تیم سپاهان به گوش می رسد.
 

گرشاسبی در ایـن باره می گوید: « من به هیچ عنوان در فنی دخالت نمی‌کنم و از روز اول هم چنین نیتی نداشتم. کار ما دخالت در فنی نیست نه تنها من بلکه‌ هیچ کس دیگر نمی‌تواند به برانکو و کادرش دستور بدهد یا بخواهد در کارشان دخالت کند.
 
واقعیت ایـن هـست خود برانکو نام مسلمان را در بین فوتبالیستان تمدید قراردادی گذاشته هـست و ما بر اساس دستور کادر فنی با فوتبالیستی تمدید یا لغو قرارداد می‌کنیم.»
 
منبع: پارس

پیروزی حریف بعدی ایـران با درخشش ستاره السد
  • اخبار
  • تور منچسترسیتی برای ستاره ایـرانی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *