خانه / اخبار اجتماعی / سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه به همراه توضیحات

سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه به همراه توضیحات

سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه ، امام جمعه تبریز با مترو به نماز جمعه رفت +فیلم ، نماز جمعه تهران به امامت آیت الله خاتمی ، دانشگاه‌ها به تریبون نماز جمعه تبدیل می‌شوند ، عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | نماز جمعه الوداع ، اعتراض کشاورزان در نماز جمعه اصفهان .
خبرآن‌لایـن: به نقل از وبدا، دکتر فاطمه مقدم تبریزی به مناسبت هفته سلامت به عنوان سخنران پیش از خطبه هـای نماز جمعه ایـن شهرستان، پیرامون هفته سلامت و شعار «پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه جا»، به تبیین مهمترین دستاوردهـای دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت جامعه و تحول …

سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه

خبرآن‌لایـن: به نقل از وبدا، دکتر فاطمه مقدم تبریزی به مناسبت هفته سلامت به عنوان سخنران پیش از خطبه هـای نماز جمعه ایـن شهرستان، پیرامون هفته سلامت و شعار «پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه جا»، به تبیین مهمترین دستاوردهـای دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت جامعه و تحول نظام سلامت پرداخت و گفت: مفهوم شعار امسال در برگیرنده اجتماعی شدن نظام سلامت می باشد و ایـن مفهوم بدین معنی هست که‌ شناخت، سازماندهی، توانمندسازی و بکار گیری منابع انسانی، مالی و فیزیکی خارج از بخش سلامت، در کنار منابع داخل ایـن بخش، در جهت اصلاح مدیریت نظام سلامت به منظور تامین و ارتقای سلامت فرد، خانواده و جامعه می باشد. همچنین ضرورت اجتماعی شدن سلامت ایـن هست که‌ مردم با سبک زندگی درست، آشنا شده و ایـن امر راهکاری برای کاهش هدررفت بخش قابل توجهی از منابع مالی و هزینه هـای درمانی هست.

سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه

همه چیز در مورد پیش زن سخنرانی نماز

وی در رابطه با موفقیت هـای طرح تحول نظام سلامت گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت، یکی از طرح هـای بسیار مهم در طول انقلاب اسلامی هست که‌ به نوعی با منویات مقام معظم رهبری مطابقت داشته هست. ایـن طرح از ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ شروع شد و اجرای آن‌ همچنان ادامه دارد. در ایـن رهستا دانشکده علوم پزشکی خوی نیز در اجرای ایـن طرح همسو با سایر شهرهـای کشورمان موفق بوده و دستاوردهـای مهمی در ایـن زمینه داشته هست، به طوری که‌ حدود ۲۱۰ هزار نفر از مزایای طرح تحول نظام سلامت، از شروع طرح تاکنون، در شهرستان خوی بهره مند شده اند. ۲۷ درصد مردم خوی از برکات ایـن طرح در بخش بستری و ۷۲ درصد مردم در بخش سرپایی، تاکنون، از ایـن طرح هستفاده نموده اند.

برای ماه گرفتگی امشب نماز آیات واجب هست

مقدم تبریزی درباره پیشرفت هتلینگ و نوسازی اکثر بخش هـای بستری در طول انجام طرح تحول نظام سلامت، گفت: یکی از دغدغه هـای مهم مراکز درمانی ایـن شهرستان، فقدان دستگاه هـای CT اسکن مجهز و MRI پیشرفته بود، که‌ در طول اجرای طرح تحول نظام سلامت، ایـن دستگاه هـای مجهز تحویل بخش درمان داده شده هست و مردم عزیزمان از مزایای آن‌ها بهره مند می باشند.

جزییات مطلب پیش و زن و سخنرانی و نماز را میخوانید .

وی در ادامه گفت: در ایـن مدت علاوه بر تجهیز بیمارستان ها به وسایل جدید و پیشرفته، در بخش بهداشت نیز کارهـای بسیار مهمی انجام شده هست که‌ ایـن اقدامات شامل: تجهیز ۳۰ باب خانه بهداشت، ۱۵ باب مرکز خدمات جامع سلامت، ۱۱ باب محل اسکان پزشکان، ۶ باب پایگاه سلامت و تجهیز، ۵ باب مرکز خدمات جامع سلامت به خدمات دندانپزشکی، احداث ۲۹ باب خانه بهداشت، ۴ باب مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ باب پایگاه سلامت شهری و همچنین تعمیرات اساسی مراکز دیگر می باشد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه

فاصله زن و مرد در نماز؛ آیا زن می تواند جلوتر از مرد نماز بخ


برخی از مراجع، ایستادن زن در کنار مرد و حتی جلوتر از او به هنگام نماز را حرام و برخی دیگر از مراجع نه باعث بطلان نماز؛ بلکه‌ آن‌ را فقط مکروه می دانند.
در موضوع رعایت فاصله بین زنان و مردان در نماز دو نظر عمده بین مراجع عظام تقلید وجود دارد: برخی رعایت آن‌ را واجب و عدم رعایت فاصله و یا نبود حائل را موجب بطلان نماز می دانند. برخی دیگر رعایت آن‌ را مستحب می دانند و نه واجب و نیز عدم رعایت فاصله و یا نبود حائل را موجب بطلان نماز نمی دانند. پرسشاتی که‌ در ایـن زمینه مطرح می شود از ایـن قرار هست:
فاصله زنان و مردان در نماز چقدر باید باشد؟
آیا قرار دادن حائلی مانند پرده میان آن‌ها لازم هست؟
آیا در ایـن موضوع، فرقی بین محرم و نامحرم هست؟
در نماز فرادی و جماعت چطور؟
 

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا دوشنبه ۹۷/۰۱/۲۰

 
نظر اول: فاصله زن و مرد در نماز مستحب هست
برخی …
نزن! خانم پلیسِ زن…


عصر ایران؛ مهرداد خدیر: رفتار یک مأمور زن در برخورد با یک دختر جوان یا خانم که‌ در فضای مجازی موجی از انزجار ایجاد کرده جفا در حق پلیس هـای زنی هم هست که‌ دوره هـای دشوار تخصصی را می گذرانند و در ایـن سلک نیستند.
ویدیوی برخورد خشونت‌بارِ یک مأمور پلیسِ زن با دخترکی به جُرم کم‌حجابی یا بدحجابی یا شُل‌حجابی را که‌ دیدم، پنداشتم فیلم مربوط به قبل هست و حتی فرستنده را سرزنش کردم که‌ چرا نادانسته به هر ویدیو یا عکسی اعتماد و آن‌ را بازنشر می‌کند اما اخبار تکذیب‌ها و تقبیح‌ها و ابراز انزجارها که‌ پیاپی منتشر شد و مهم‌تر از آن‌ پس از موضع رسمی نیروی انتظامی که‌ به جای تکذیب توضیح داد، دانستم فیلم، قدیمی نیست و تازه هست.
ایـن که‌ کجای قانون و دین و تاریخ و فرهنگ ما چنین اجازه‌ای می‌دهد از زبان دیگران …

  • اخبار اجتماعی
  • سخنرانی یک زن پیش از خطبه‌هـای نماز جمعه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *