خانه / سلامت / علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها به همراه توضیحات

علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها به همراه توضیحات

علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها ، آزمایش جالب رابطه جنسی مردان و خانم ها در فضا ۱۸+ (عکس) ، آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و خانم ها آمریکایی در فضا (عکس) ، پلیس آمریکا می‌تواند با خانم ها بازداشتی رابطه جنسی برقرار کند! ، درد زیر شکم در رابطه جنسی و بعد از آن‌ ، علت خونریزی حین رابطه جنسی چیست؟ .
یک رابطه جنسی دردناک باعث می شـود که‌ زن از هر گونه رابطه جنسی واژینال مجدد اجتناب کند که‌ می تواند تاثیری منفـی روی روابط داشته باشد. درد بعد از رابطه جنسی در خانم هارابطه جنسی بخش مهمی از ازدواج است ولی اگر در زمان رابطه و بعد از آن‌ احساس درد داشته باشید احتمالا می خواهید از آن‌ اجتناب کنید. یک …

علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها

یک رابطه جنسی دردناک باعث می شـود که‌ زن از هر گونه رابطه جنسی واژینال مجدد اجتناب کند که‌ می تواند تاثیری منفـی روی روابط داشته باشد. 

درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها

رابطه جنسی بخش مهمی از ازدواج است ولی اگر در زمان رابطه و بعد از آن‌ احساس درد داشته باشید احتمالا می خواهید از آن‌ اجتناب کنید. یک رابطه جنسی دردناک باعث می شـود که‌ زن از هر گونه رابطه جنسی واژینال مجدد اجتناب کند که‌ می تواند تاثیری منفـی روی روابط داشته باشد. دلایل زیادی هست اند که‌ باعث ایجاد درد در رابط جنسی می شوند. درد ممکن است در کلیتوریس، واژن یا لابیا باشد پس بهترین کار ایـن است که‌ علت ایـن درد را پیدا کنید.

همـه چیز در مورد بعد از جنسی درد دردناک رابطه رابطه جنسی زن خانم ها علت

۱ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، از نظر جنسی تحریک نشده اید

اگر به طور کامل تحریک نشده باشید ممکن است در زمان رابطه جنسی یا بعد از دخول احساس درد کنید. اگر به درستی تحریک نشده باشید واژنتان خشک می ماند و در نبود روان کـننده کافی هنگام دخول دچار التهاب می شوید که‌ باعث درد در زمان دخول و بعد از آن‌ می شـود. بنابرایـن بهتر است در ایـن زمینه با شریکتان صحبت نموده  و زمان بیشتری برای پیش نوازی صرف کنید تا به اندازه کافی روان کـننده در واژن ترشح شـود یا ایـن که‌ از لوبریکانت استفاده نمایید.

جزییات مطلب بعد از و جنسی و درد و دردناک و رابطه و رابطه جنسی و زن و خانم ها و علت را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها

۲ .علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها،  به ارگنام رسیده اید

گاهی اوقات احساس لذت جنسی در زمان رابطه به قدری زیاد است که‌ با ارگنامی قوی به پایان می رسد که‌ باعث ایجاد گرفتگی در ناحیه پایین شکم می شـود و ایـن درد در زمان ارگنام بعد از آن‌ هم ادامه پیدا خواهد کرد.

۳ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، بیماری التهاب لگن

اگر بیماری التهابی لگن pelvic inflammatory disease یا به اختصار PID داشته باشید ممکن است بعد از رابطه جنسی احساس درد کنید. ایـن التهاب اغلب به علت بیماری جنسی کلامدیلا Chlamydia است. التهاب لگن به لوله های رحمی و رحم هم انتقال پیدا کرده و منجر به ملتهب شدن ایـن اعضا می شـود که‌ در ایـن صورت باعث ایجاد درد در زمان رابطه جنسی و گاهی بعد از آن‌ خواهد شد.

توضیحات بیشتر در موردبعد از جنسی درد دردناک رابطه رابطه جنسی زن خانم ها علت

۴ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، اندومتریوز

اندومتریوز Endometriosis زمانی بوجود می آید که‌ بافت داخل رحم دچار رشد مضاعف شـود و سایر اندام های بدن را تحریک کند و منجر به رابطه جنسی دردناک، درد کف لگن و قاعدگی های دردناک خواهد شد.

شمـا مطلب علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها را می خوانید .

۵ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، واژینیسموس

بعد از جنسی درد دردناک رابطه رابطه جنسی زن خانم ها علت

واژینیسموس Vaginismus به سفت شدن غیر ارادی عضلات واژن هنگام دخول گفته می شـود که‌ منجر به دخول دردناک خواهد شد. برخی از دلایل واژینیسموس عبارتند از، فقدان میل جنسی، ترس از دخول و احساس درد هنگام دخول.

بهترین میوه برای مقابله با گرمازدگی/ علت لخته شدن خون چیست؟/ مواد غذایی‌هایی مفید برای دفع سنگ کلیه/ صبحانه بخورید، لاغر شوید

۶ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، کیست یا فیبروم

فیبروم ها تومورهای غیر سرطانی هست اند که‌ در رحم رشد می کـنند و اغلب بی ضرر و بدون علامت هست اند. کسیت ها اغلب در تخمدان رشد می کـنند. گاهی اوقات کیست و فیبروم باعث درد شدید به خصوص بعد از رابطه جنسی می شوند. فیبروم ها می توانند منجر به خونریزی شدید در زمان قاعدگی و حتی خونریزی بین دوره های قاعدگی شـود. گاهی اوقات به علت پاره شدن کیست هنگام رابطه جنسی احساس درد شدیدی خواهیدداشت. اگر چنین مشکلی داشتید بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

ایـن مطلب در مورد بعد از جنسی درد دردناک رابطه رابطه جنسی زن خانم ها علت می باشد .

۷ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، بارداری

درد و گرفتگی یکی از نشانه های اولیه بارداری است. به خصوص اگر بعد از ارگنام احساس درد داشته باشید. از آن‌جایی که‌ ارگنام باعث انقباض رحم می شـود ممکن است دچار درد متوسط و شدید و گرفتگی مشابه زمان قاعدگی شوید.

علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها

۸ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، عفونت مثانه

عفونت مثانه یا عفونت مجاری ادراری urinary tract infection یا به اختصار UTI ممکن است در هر بخش از دستگاه ادراری شمـا ایجاد شـود و در مراحل پیشرفته باعث ایجاد سوزش هنگام ادرار، وجود خون در ادرار و درد بعد از رابطه جنسی می شـود.

بعد از, جنسی, درد, دردناک, رابطه, رابطه جنسی, زن, خانم ها, علت

۹  . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، پرولاپس رحم

اگر عضلات کف لگن شمـا بیش از حد ضعیف شده و نتوانند از رحم حمایت کـنند ممکن است دچار پرولاپس Prolapse یا افتادگی رحم شوید که‌ اغلب در خانم ها مسن دیده می شـود که‌ عمدتا به علت کاهش میزان استروژن است. اگر چندین بار زایمان طبیعی داشته اید احتمال ابتلا ی شمـا به افتادگی رحم بیشتر خواهید شد. برخی از علایم رایج آن‌ عبارتند از: احساس سنگینی در عضلات کف لگن، ترشحات واژن، درد بعد از رابطه جنسی که‌ در صورت ابتلا به ایـن مشکل بایـد به پزشک مراجعه نمایید.

پسر عفیف و چشم و دل پاکی را پرورانیده بودند که‌ به درد ۲۰۰۰سال پیش می خورد

۱۰ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها، عفونت واژن

قارچ کاندیدا Candida fungus مسئول ایجاد عفونت مخمری واژن است که‌ به طور طبیعی در واژن وجود دارد ولی رشد آن‌ بیش از حد می شـود. برخی علایم رایج عفونت مخمری واژن شامل خارش، ناراحتی واژن و درد شدید بعد از رابطه جنسی است. ممکن است زمانی که‌ عدم تعادل هورمونی منجر به عملکرد ضعیف سیستم ایمنی شده یادر اثر استرس و مصرف آن‌تی بیوتیک و عادت های بد غذایی به عفونت مخمری مبتلا شوید و برای درمان آن‌ بایـد به پزشک خود مراجعه نمایید.

۱۱ . علت درد بعد از نزدیکی در خانم ها،عفونت گنوره

گنوره Gonorrhea باکتری ای است که‌ مناطق گرم و مرطوب مانند واژن، گلو، مقعد و دستگاه تولید مثلی زن را آلوده می کند و می تواند از طریق رابطه جنسی دخولی منتقل شـود. اگر با کسی که‌ مبتلا به گنوره باشد رابطه جنسی محافظت نشده داشته باشید ممکن است مبتلا شوید. شناسایی عفونت گنوره ساده نیست چون علایمی مشابه عفونت مخمری دارد. برخی علایم رایج آن‌ عبارتند از ادرار دردناک، ترشحات واژن، درد در زمان دخول، درد پایین شکم و درد و گرفتگی بعد از رابطه جنسی.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : چرا صبح بهترین زمان برای رابطه جنسی است + دلایل علمی

اگر می خواهید بیشتر بدانید : ۱۰ علت رابطه جنسی دردناک در خانم ها + راه حل

اگر می خواهید بیشتر بدانید : علت درد در اولین رابطه زناشویی چیست؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید : علت درد زیر شکم بعد از رابطه جنسی در خانم ها چیست؟

مشخص شدن علت مرگ جاسوس روسی از سوی برادرزاده اش

تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ

seemorgh.com/health

اختصاصی سیمرغ

علت خونریزی بعد از رابطه جنسی در خانم ها چیست؟

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس علت خونریزی بعد از رابطه جنسی در خانم ها چیست؟ و خونریزی بعد از رابطه جنسی مشکلی است که‌ بعضی از خانم ها به آن‌ دچار می شوند و علت آن‌ وجود یک بیماری زمینه ای است. در ایـن مقاله به مهم ترین علل خونریزی بعد از رابطه جنسی اشاره می کنیم.خونریزی بعد از رابطه جنسی در خانم ها چرا بروز می کند؟دکتر محمد‌رضا صفری‌نژاد، جراح و متخصص بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری، در رابطه با خونریزی خانم ها بعد از رابطه جنسی می گوید:خونریزی بعد از رابطه جنسی در خانم‌ها می‌تواند خیلی آزاردهنده باشد که‌ البته علت‌های مختلفی دارد؛ در حالی که‌ هر نوع خونریزی پس از مقاربت را بایـد جدی گرفت و دنبال علت آن‌ بود.اگر خونریزی بعد از رابطه جنسی نادیده گرفته و کم اهمیت تلقی شـود ممکن است عوارض جبران‌ناپذیری را همراه داشته باشد. در ادامه …
درد زیر شکم در رابطه جنسی و بعد از آن‌

درد همیشه موضوع آزار دهنده ای بوده و هست، بخصوص اگه در لذت بخش ترین لحظات زندگـی آدم بخواد رخ بده. درد زیر شکم در طول رابطه جنسی یا بعد از اون یکی از دغدغه های خانومها به شمـار میاد. ایـن مساله برای خیلیی از بانوان پیش اومده و باعث نگرانی هایی در اونها شده. میشه گفت چیزی در حدود ۲۰ الی ۲۲ درصد خانومها با ایـن موضوع درگیر هستن. بخشی از ایـن جامعه ی آماری نگرانی درستی رو دارن و بعضی دیگه نه. در ایـن مطلب درباره ی درد بخصوص درد شکمی در حین و بعد از رابطه ی جنسی با شمـا صحبت خواهیم کرد. علت دل درد بعد از رابطه جنسی دلایل متداول درد در خانوم ها در حین رابطه ی جنسی چیست؟ درد میتونه به دو صورت باشه، درد فیزیکی که‌ در بدن رخ  میده و احساس درد روانی که‌ ذهن رو درگیر میکنه و یا ترکیبی …
خون ریزی مکرر بعد از رابطه جنسی نشانه چیست؟! / سرطان در کمین

۲

۰

  • سلامت
  • علت درد بعد از رابطه جنسی در خانم ها


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *