خانه / اخبار گوناگون / سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین به همراه توضیحات

سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین به همراه توضیحات

سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین ، سرمایه‌گذاری GM برای ساخت اتومبیل‌های خودران ، زیباکنار بهشتی برای زندگی و سرمایه‌گذاری ، سرمایه گذاری برای آموزش کودکان مغفول مانده است ، جوینت ونچر (سرمایه گذاری مشترک) و ۷ اصل برای راه‌اندازی نمونه موفق ان ، حمایت دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری .
خبرگزاری مهر: بیل گیتس قصد دارد در پروژه ای سرمایه گذاری کند کـه با ٥٠٠ ماهواره ویدئویی واقعی از تمام کره زمین به عکس بکشد.
به گزارش میل انلایـن، بیل گیتس قصد حمایت از استارت آپی دارد کـه عکس های ویدئویی با کیفیت بالا از تمام نقاط زمین فراهم می کند.
استارت آپ EarthNow …

سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین

خبرگزاری مهر: بیل گیتس قصد دارد در پروژه ای سرمایه گذاری کند کـه با ٥٠٠ ماهواره ویدئویی واقعی از تمام کره زمین به عکس بکشد.

به گزارش میل انلایـن، بیل گیتس قصد حمایت از استارت آپی دارد کـه عکس های ویدئویی با کیفیت بالا از تمام نقاط زمین فراهم می کند.

همـه چیز در مورد پخش زمین واقعی

استارت آپ EarthNow تصمیم دارد ٥٠٠ ماهواره به آسمان بفرستد تا ویدئویی واقعی از کل زمین فراهم کند. علاوه بر بیل گیتس، ماسایوشی سان مدیر ارشد اجرایی سافت بانک نیز در ایـن پروژه سرمایه گذاری می کند.

هزینه ایـن پروژه به یک میلیارد دلار می رسد اما میزان سرمایه گذاری ها در ان فاش نشده است. می توان با کمک چنین پروژه ماهیگیری غیرقانونی، آب و هوا و ردیابی مهاجرت حیوانات در سراسر جهان را رصد کرد.

جزییات مطلب پخش و زمین و واقعی را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین

عکس های واقعی گوشی ال جی G7 ThinQ در ایـنترنت پخش شد!

رسانه کلیک – ال جی پرچمدار آینده خود را با نام «جی ۷ تینکیو» روانه بازار می کند. امروز عکس هایی واقعی از گوشی ال جی G7 ThinQ در فضای مجازی منتشر شد کـه خبر از نمایشگر برش خورده ایـن محصول می دهد.

افشاگر معروف دنیای تکنولوژی، ایوان بلس در گذشته نه چندان دور اعلام کرده بود کـه پرچمدار بعدی ال جی، G7 ThinQ نام دارد. امروز عکس هایی از ایـن دستگاه منتشر شده کـه وجود ایـن نام را تایید می کند (مشخصات ال جی G7 لو رفت؛ نمایشگر RGBW و دوربین اصلی دوگانه ۱۶ مگاپیکسلی). 
گوشی ال جی G7 ThinQ ماه آینده روانه بازارهای جهانی می شود. ایـن دستگاه دارای شمـاره مدل LG-G710TM بوده و در حال حاضر در آمریکا مراحل آزمایش خود را طی …
سیارکی از کنار زمین رد شد

کدام سریال ها در عید نوروز پخش می شوند؟


خبرگزاری مهر: روز یکشنبه سیارکی به قطر ۱۳۱ تا ۳۲۸ فوت از فاصله نزدیک به زمین رد شد.

به گزارش فاکس نیوز، سیارک به اندازه یک زمین بازی فوتبال آمریکایی روز یکشنبه از کنار زمین گذشت. ایـن سیارک کـه ۲۰۱۸GE۳ نام گرفته، فقط ۱۱۹۵۰۰ مایل با جو زمین (معادل نیمی از فاصله ماه تا زمین) فاصله داشت.
دانشمندان تخمین می زنند قطر ایـن سیارک ۱۳۱ تا ۳۲۸ فوت باشد. البته ایـن سیارک در مقایسه با نمونه هایی کـه کمربند سیارکی بین مریخ و مشتری را تشکیل می دهند، بسیار کوچک است. همچنین حجم ان ۶ برابر شهاب سنگی بود کـه در سال ۲۰۱۳ در روسیه فرود آمد.
به هرحال رصدخانه «کاتالینا اسکای» در آریزونا ۲۰۱۸GE۳ را رصد کرد.

  • اخبار گوناگون
  • سرمایه‌گذاری برای پخش ویدئوی واقعی از زمین


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *