خانه / فضای مجازی / افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم به همراه توضیحات

افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم به همراه توضیحات

افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم ، کشور سوریه، حمله شیمیایی به دوما را تکذیب کرد ، روسیه: حمله شیمیایی در دوما، دروغ انگلیس و آمریکـهست ، روسیه:حمله شیمیایی دوما، دروغ انگلیس و آمریکـهست ، روسیه: حمله شیمیایی دوما، دروغ انگلیس و آمریکـهست ، واشنگتن از حمله شیمیایی در دوما مطمئن نبود .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال طرح ادعایی بی پایه و اساس از سوی کشورهـای غربی مبنی بر هستفاده بشار اسد از سلاح شیمیایی در “دوما”  و انتشار فیلمی در برخی رسانه‌ها کـه صحنه ای پرهیاهو از یک بیمارستان را به تصویر کشیده بود،کودک ۱۱ ساله سوری کـه در آن‌ دهستان …

افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم

افشاگری کودک سوری از دهستانی کلاه سفیدها و حمله شیمیایی!+فیلمبه گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ

گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال طرح ادعایی بی پایه و اساس از سوی کشورهـای غربی مبنی بر هستفاده بشار اسد از سلاح شیمیایی در “دوما”  و انتشار فیلمی در برخی رسانه‌ها کـه صحنه ای پرهیاهو از یک بیمارستان را به تصویر کشیده بود،کودک ۱۱ ساله سوری کـه در آن‌ دهستان حضور داشت در گفتگو با خبرنگار شبکـه «روسیه ۱ » دسیسه کلاه سفید ها را افشا کرد.

معارضان در جبهه مقابل بشار اسد، مدعی شدند این‌ فیلم مربوط به قربانیان حمله ای شیمیایی در روز ۷ آوریل هست در حالی کـه تا این‌ لحظه هیچ سندی برای اثبات ادعای خود رو نکرده اند.

همـه چیز در مورد افشاگری حمله سوری شیمیایی فیلم کودک دهستانی

قبل از این‌کـه به اظهارات حسن  ۱۱ ساله و پدرش عمر دیاب در این‌ خصوص گوش دهیم لازم هست یادآور شویم  کـه اعضای گروه “کلاه سفید ها “کـه خود را گروهی امدادگر در حمایت از مردم کشور سوریه نشان می دهند، دست نشانده غرب و یک ابزار تبلیغاتی رسانه ای برای آن‌ها و در خدمت تروریسم هستند.

با توجه به صحبت هـای این‌ کودک و پدرش راجع به  آن‌چه در قالب یک فیلم مبنی بر امدادرسانی به قربانیان حمله ای شیمیایی در بیمارستان به تصویر کشیده شده تماما ساختگی و برای فریب اذهان عمومی هست.

جزییات مطلب افشاگری و حمله و سوری و شیمیایی و فیلم و کودک و دهستانی را میخوانید .

افشاگری کودک سوری از دهستانی کلاه سفیدها و حمله شیمیایی!+فیلم////در حال تکمیل

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم

 

کد ویدیو

دانلود

توضیحات بیشتر در موردافشاگری حمله سوری شیمیایی فیلم کودک دهستانی

فیلم اصلی
شما مطلب افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم را می خوانید .
افشاگری حمله سوری شیمیایی فیلم کودک دهستانی
اگر به کشور سوریه حمله نمی کردیم اسد مصون از مجازات باقی می ماند
فیلم ساختگی کلاه سفیدها

این‌ مطلب در مورد افشاگری حمله سوری شیمیایی فیلم کودک دهستانی می باشد .

و اما حسن و پدرش در این‌ باره چه می گویند؟

کودک سوری در حالی کـه با مادرش مشغول گفتگو درباره گرسنگی و نداشتن غذا بود صدای هیاهوی مردم از خیابان توجهشان را جلب کرد، او و مادرش خود را به خارج از منزل رساندند و همانند مردم دیگر کـه همگی فریب نقشه شوم کلاه سفیدها را خورده بودند با هشداری دروغین راهی بیمارستان شدند.

افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم

در ادامه صحبتهـای دو شاهد عینی دهستان را از زبان خود آن‌ها در گفتگو با خبرنگار روس می شنویم.

افشاگری کودک سوری از دهستانی کلاه سفیدها و حمله شیمیایی!+فیلم////در حال تکمیل

افشاگری, حمله, سوری, شیمیایی, فیلم, کودک, دهستانی
حسن دیاب:«در خیابان فریاد می زدند به بیمارستان بروید  و ما نیز این‌ کار را انجام دادیم، آن‌ها ناگهان من را گرفتند و بر رویم آب ریختند».

عمر دیاب:«من در ورزشگاه محلی کار می کنم، وقتی متوجه شدم کـه خانواده ام در بیمارستان هستند هوش و حونام رفت. از محل کار خارج شدم و به بیمارستان رفتم.

من کودکانی را دیدم کـه روی آن‌ها آب می ریختند،کمی بعد همسر و کودکم را پیدا کردم و از آن‌ها پرسیدم این‌جا چه کار می کنید؟

حسن و مادرش گفتند: آدمهـای در خیابان فریاد می زدند و به گفته آن‌ها از این‌جا فرار کردیم، پس از آن‌ به ما بیسکوئیت و خرما دادند.

عمر:خدا را شکر خانواده ام همـه سالم بودند».


در ادامه فیلم نیز  مصاحبه خبرنگار روس با یکی از کارکنان بیمارستان کـه با لهجه سوری سعی در بیان دهستان به زبان انگلیسی دارد را مشاهده می کنید کـه اظهارات مختصر او به شرح زیر هست:

دهستانی مـا و هیبـریـدی‌ها
پرسنل بیمارستان: آدمها غریبه به این‌جا آمدند و گفتند:حمله شیمیایی ! حمله شیمیایی! در حالی کـه هیچ علائمی از حمله شیمیایی دیده نمی شد.


با یک جمع بندی ساده می توان به این‌ موضوع پی برد کـه کلاه سفید ها با دادن وعده غذا به عنوان رشوه به مردم گرسنه قصد فریب آن‌ها را داشتند تا با نگاهی ابزاری بتوانند از شهروندان سوری به عنوان بازیگرهـای سناریوی  ساختگی خود هستفاده کنند تا نمایش سفارشی آن‌ها به نحو احسن روی صحنه برود اما این‌ کودک دست آن‌ها را برای مردم جهان رو کرد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

انتهـای پیام/

دهستانی حمله سگ‌هـای موادیاب به بازیگر معروف!+فیلم


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،فیلمی از یک گفتگو با داریوش فرهنگ هنرپیشه سینما و تلویزیون را می بینید کـه وی در آن‌ دهستانیی از حمله سگ هـای موادیاب را برای شما بازگو می کند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی …
سید علی ضیاء از درگذشت “علی کوچولو” کودک معروف ف


به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بنیامین صالحی مهربان معروف به ” علی کوچولو” به بیماری نادر ژنتیکی به نام «SMA» مبتلابود؛ بیمارانی کـه با این‌ بیماری دسته و پنجه نرم می‌کنند، نهـایت تا ۶ ماه می‌توانند زنده بمانند.
این‌ کودک کودک بخاطر تلاشش برای زنده ماندن به شدت در فضای مجازی شایسته ستایش گرفت به گونه‌ای کـه کمپین‌هـای مختلفی برای حمایت از این‌ کودک شکل گرفت.
” علی کوچولو ” در برنامه “یکِ یک” ویژه برنامه عید سال ۹۷ به همراه خانواده اش میهمان سید علی ضیاء بود.ضیاء در این‌ برنامه ضمن این‌کـه سعی کرد خنده را برلبان این‌ کودک بیاورد، با خانواده وی درباره مشکلات و مسایل مختلف این‌ کودک سه ساله گفتگو کرد.بنیامین صالحی مهربان (علی کوچولو) متاسفانه علی رغم تلاش هـای خیلی برای زنده ماندن، از دنیا رفت و در پی درگذشت این‌ کودک ، احساسات خیلیی از کاربران فضای مجازی  برانگیخته …
حمله ناجوانمردانه هواداران خشمگین به بوکسور برنده +فیلم

از راه اندازی بیمارستان ویژه بانوان در کشور تا دهستانی ترور بیولوژیکی مریم میرزاخانی


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی کـه به تازگی منتشر شده هست لحظه وحشتناک درگیری و آشوب در یک مسابقه بوکس در لیورپول انگلیس را به تصویر می کشد. در این‌ ویدئو مشاهده می شود کـه چند طرفدار بوکسور بازنده ناگهان به سمت رینگ هجوم می‌برند و با صندلی و میله فلزی و بطری به بوکسور برنده حمله ور می شوند. همچنین در حالی کـه یک مرد بیهوش روی زمین افتاده هست یکی از حمله کنندگان با پا  چند ضربه به سر او می زند.
صدای کودکان و زنان در این‌ ویدئو شنیده می شود کـه با دیدن این‌ صحنه دچار ترس و وحشت شده اند و شروع به فریاد زدن می کنند.
پس از این‌ حادثه پلیس محلی انگلیس در محل برگزاری مسابقه حاضر شد و شش نفر را بازداشت کرد. بنا به گزارش روزنامه هـای محلی لیورپول این‌ مردان شرور در دادگاه …

  • فضای مجازی
  • افشاگری کودک سوری از پشت‌پرده دهستانی حمله شیمیایی دوما! +فیلم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *