خانه / فضای مجازی / خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال هست به همراه توضیحات

خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال هست به همراه توضیحات

خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال هست ، چگـونه حالت روح را در موبوگرام جدید فعال کنیم؟ +تلگرام ایکس ، خدمات دولت الکترونیک، پرداخت بانکی و … را نمی‌توان روی یک پیام‌رسان خارجی فعال کرد ، محمود دولت آبادی همچنان منتظر مجوز «کلنل» ، ۸۰ درصد کاربران فعال تلگرام، ایرانی‌ هستند ، شکایت رسمی دولت روسیه از تلگرام .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند روز پیش رضا جواهری، رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی، استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیردولتی را ممنوع اعلام کرد.
در متن این بخشنامه آمده است: ” به استناد بند ۷ مصوبه شورای …

خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال است

خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال استبه گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند روز پیش رضا جواهری، رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی، استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیردولتی را ممنوع اعلام کرد.

در متن این بخشنامه آمده است: ” به استناد بند ۷ مصوبه شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی، می‌بایست کلیه نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیردولتی هرگونه تبلیغات خود در محیط پیام‌رسان‌های اجتماعی را صرفا از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی داخلی که به صورت رسمی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام می شود انجام دهند.”

همه چیز در مورد تلگرام دولت فعال

پس از ابلاغ بخشنامه موج تعطیلی کانال‌های تلگرامی که توسط اشخاص یا دستگاه‌های دولتی و خصوصی اداره می شد به راه افتاد. این در حالی است که کانال خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) که متعلق به دولت است همچنان فعالیت خود را در تلگرام ادامه می دهد.

انتهای پیام/

جزییات مطلب تلگرام و دولت و فعال را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال هست
توضیحات بیشتر در موردتلگرام دولت فعال


خدمات دولت الکترونیک، پرداخت بانکی و … را نمی‌توان روی یک پی

به گزارش حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مصاحبه اخیر خود به طرح مباحث اصلی و اساسی این روزهای فضای مجازی پرداخته است. در ادامه مصاحبه وزیر ارتباطات کشورمان را می‌خوانید.
بسیاری شما را یک فرد امنیتی می‌دانند حتی جناب آقای روحانی در دفاع آخر از کابینه در خصوص شما گفتند وزیر ارتباطات باید آزادی، امنیت و فناوری اطلاعات را بداند تا بتواند از اطلاعات و آزادی مردم در فضای مجازی حراست کند. شما تا چه حد خود را یک فرد امنیتی می‌دانید و آیا واقعا امنیتی بودن امتیازی برای وزیر ارتباطات به شمار می‌رود؟
وزیر ارتباطات الزاماً نباید امنیتی باشد. سابقه من یک سابقه روشنی است و مسئله این نیست که من امنیتی بودم یا نه. بالاخره من یک سابقه‌ای داشتم که در حوزه فنی، امنیت کار کرده‌ام، در واقع در حوزه امنیت با دیدگاه فنی کار کرده‌ام …
شکایت رسمی دولت روسیه از تلگرام

ولایتی: ملت و دولت ایران زیر بار تحمیل نمی‌روند


سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه، رسما از تلگرام به دلیل در اختیار ندادن اطلاعات کاربران به سازمان جاسوسی این کشور شکایت کرد.جزئیات شکایت روسیه از تلگرام را اینجا بخوانیدنماینده حقوقی نهاد دولتی «روسکام نادزور» با حضور در دادگاهی در مسکو شکایت رسمی را علیه تلگرام به ثبت رساند. در دادخواست مذکور آمده است: دسترسی به تلگرام باید در فدراسیون روسیه محدود شود.این جمله بدین معناست که نهمین پیام رسان محبوب جهان باید در روسیه فیلتر شود.بر اساس قوانین موجود در روسیه، نهاد دولتی «روسکام نادزور» به عنوان رگولاتور اینترنت و رسانه، با حکم دادگاه می‌تواند اپلیکیشن تلگرام را فیلتر کند.سرویس جاسوسی روسیه موسوم به FSB برای بار دوم از پاول دوروف خواست تا دیتای کاربران را در اختیار این سازمان قرار دهد اما پاسخ این بود که دیتا روی یک سرور نگهداری نمی‌شود و به دلیل پارگیِ دیتای رمزنگاری شده، چنین درخواستی از لحاظ فنی امکان پذیر نیست.چند ماه پیش …
مدیر تلگرام ماهیت ضد ایرانی‌اش را نشان داد +سند


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پاول دوروف مدیر تلگرام از مدت‌ها پیش در مقابل ایران و دولتمردان جمهوری اسلامی مواضعی خاص اتخاذ کرده بود که ماهیت وی را به عنوان مدیر پیام‌رسانی که صرفا قصد ایجاد یک محیط ارتباطی سالم را دارد زیر سوال برده بود.
نمونه بارز مواضع خاص دوروف در برابر ایران، عدم پذیرش درخواست وزیر ارتباطات کشورمان درباره مسدودسازی کانال آمدنیوز بود. این کانال معاند که بارها به ترویج خشونت و ایجاد اغتشاش در کشور پرداخته بود با نامی دیگر شروع به کار کرد و تلگرام هیچگونه واکنشی به فعالیت این کانال معاند و شایعه پراکنی‌های آن نشان نداد.
اما این فرد اخیرا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام متنی منتشر کرده است که ماهیت ضد ایرانی وی را به صورت کامل فاش می‌کند.
دوروف در صفحه اینستاگرام خود نوشت : ” فیلم مورد علاقه من ، فیلم ۳۰۰ است. داستان جنگ …

چرا رسانه ملی از تلگرام دل نمی‌کند؟
  • فضای مجازی
  • خبرگزاری دولت همچنان در تلگرام فعال هست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *