خانه / وب‌گردی / مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند! به همراه توضیحات

مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند! به همراه توضیحات

مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند! ، ناکام ماندن تروریست هـای انتحاری در منطقه مرزی سراوان ، اعتراض سردار سلیمانی از فیلمهـای دفاع مقدس/ لحظه انهدام خودروهـای انتحاری داعش/ پشت پرده کشف حجاب هـای اخیر، زنانی هـستند کـه در خیابان یاسر سکونت دارند ، کمند امیرسلیمانی و چهره مورچه! ، صورت مورچه از نمای نزدیک +تصویر ، نمای نزدیک از صورت مورچه (تصویر) .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛گروهی از محققان از اتریش، تایلند و مالزی حشره Colobopsis explodensرا در نبردل هـای موسمی جزیره «بورنئو» در جنوب شرقی آسیا یافته اند.
ایـن مورچه ها به بدن مهاجم می چسبند و بدن خود را چنان با شدت خم می کنند کـه منفجر می شوند. سپس مایعی زرد رنگ و سمی از بدنشان خارج می …

مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند!

مورچه انتحاری در جنوب شرقی آسیا کشف شدبه گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛گروهی از محققان از اتریش، تایلند و مالزی حشره Colobopsis explodensرا در نبردل هـای موسمی جزیره «بورنئو» در جنوب شرقی آسیا یافته اند.

ایـن مورچه ها به بدن مهاجم می چسبند و بدن خود را چنان با شدت خم می کنند کـه منفجر می شوند. سپس مایعی زرد رنگ و سمی از بدنشان خارج می شـود و حشره خیلی سریع می میرد. ایـن مایع زرد رنگ چسبناک برای مهاجم نیز کشنده هـست و به گفته محققان بویی شبیه ادویه کاری دارد.

همه چیز در مورد انتحاری تروریست

به طور معمول مورچه هـای کارگر از ایـن روش برای کشتن یا راندن مهاجمان و دفاع از مورچه هـای دیگر هـستفاده می کنند. جالب آن‌کـه فقط مورچه هـای ماده نابارور می توانند بدن خود را منفجر کنند.

ایـن ویژگی در طبیعت بسیار نادر هـست اما در زنبورهـای عسل و موریانه ها نیز مشاهده شده هـست. به هرحال محققان تاکنون حدود ۱۵ گونه از مورچه هـای انتحاری را کشف کرده اند.

جزییات مطلب انتحاری و تروریست را میخوانید .

منبع:مهر

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند!

انتهـای پیام/

کشف مورچه  انتحاری توسط محققان

توضیحات بیشتر در موردانتحاری تروریست

حکم اعدام ۱۰ تروریست در پاکستان قطعی شد
  • وب‌گردی
  • مورچه‌ها تروریست انتحاری دارند!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *