خانه / اخبار گوناگون / جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد به همراه توضیحات

جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد به همراه توضیحات

جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد ، شادترین کشور دنیا که‌ هیچ دی اکسید کربنی در ان تولید نمی شود+تصاویر ، ایـران دومین کشور تولید کـننده داروی فاکتور ۷ در دنیا/۳ ماهواره ایـرانی در نوبت پرتاب قرار گرفت ، ایـران دومین کشور تولید کـننده داروی فاکتور ۷ در دنیا/ حمایت ۲۰ میلیون تومانی ستاد زیست فناوری از پایان نامه‌هـای دکتری ، ساخت جلیقه‌ی ضدگلوله‌ی گرافنی، سخت‌تر از الماس ، محیط‌بانان ایـرانی جلیقه‌ ضدگلوله به تن کردند .
خبرگزاری مهر: خیلیی از مردم علاقه ای به پوشیدن جلیقه نجات ندارند، زیرا جلیقه هـای نجات را پوششی دست و پاگیر و حجیم می دانند. اما تولید باریکترین محصول از ایـن دست مشکل یادشده را حل می کند.

به گزارش نیواطلس، ایـن جلیقه نجات که‌ در امریکا تولید شده وینگ من نام …

جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد

خبرگزاری مهر: خیلیی از مردم علاقه ای به پوشیدن جلیقه نجات ندارند، زیرا جلیقه هـای نجات را پوششی دست و پاگیر و حجیم می دانند. اما تولید باریکترین محصول از ایـن دست مشکل یادشده را حل می کند.

جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد

همـه چیز در مورد تولید دنیا نجات

به گزارش نیواطلس، ایـن جلیقه نجات که‌ در امریکا تولید شده وینگ من نام دارد و می تواند جان افرادی با بیش از ۴۱ کیلوگرم وزن را نجات دهد.

تولید ایـن جلیقه با الهام از جلیقه هـای ضدعفونی دی اکسیدکربن صورت گرفته و البته محفظه دی اکسید کربن ایـن جلیقه نجات در پشت ان قرار گرفته است.

جزییات مطلب تولید و دنیا و نجات را میخوانید .

فعال کردن جلیقه یادشده با کشیدن بند سیاه رنگی انجام می شود که‌ به دور قفسه سینه شخص کشیده می شود. با ایـن کار جلیقه نجات مذکور ناگهان باد می کند و شخصی که‌ در حال غرق شدن است بر روی آب شناور باقی می ماند. بعد از استفاده نیز به سادگی می توان ایـن جلیقه نجات را از باد خالی کرده و به حالت اول بازگرداند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد

عرضه انبوه ایـن جلیقه نجات به بازار به زودی توسط شرکت هـاید اسپورت واتر شروع می شود. قیمت ایـن محصول ۱۹۹ دلار اعلام شده است.

توضیحات بیشتر در موردتولید دنیا نجات

آمارهـای شگفت‌انگیز درباره تولید دنیا/ ایـران، پس از تایلند و

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس آمارهـای شگفت‌انگیز درباره تولید دنیا/ ایـران، پس از تایلند و نیجریه و به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم، آمارهـای بانک جهانی درخصوص تولید ناخالص داخلی کشورهـای دنیا در سال ۲۰۱۶ (Gross domestic product 2016) منتشر شد. در ایـن گزارش، که‌ کل تولید ناخالص داخلی جهان، برای ۱۹۵ کشور بررسی شده، و معادل ۷۵٫۶ هزار میلیارد دلار بوده است. در ایـن میان آمریکا با ۱۸٫۵ و چین با ۱۱٫۲ هزار میلیارد دلار به ترتیب ۲۴٫۵ و ۱۴٫۸ درصد (مجموعاً ۳۹٫۳ درصد) از کل ایـن رقم را به خود اختصاص داده‌اند. به ایـن ترتیب جی‌دی‌پی ایـن دو کشور معادل ۱۶ کشور بزرگ بعدی، و معادل ۱۸۹ کشور ضعیف جدول است.دو کشور ژاپن و آلمان در رتبه‌هـای بعدی قرار می‌گیرند. جالب است بدانیم مجموع ایـن ۴ کشور (معادل ۲ درصد از کل ۱۹۵ کشور) بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی دنیا را در …
خودروهـای ماهیندرا هند در نمایشگاه خودروی تهران +قیمت و عکس

۱۰ تا از زیباترین دره هـای دنیا!

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس خودروهـای ماهیندرا هند در نمایشگاه خودروی تهران +قیمت و عکس و عظیم خودرو روزگذشته در روز ویژه خبرنگاران از سه خودرو ایکس یو وی ۵٠٠ ،کی یو وی ١٠٠ و پیکاپ اسکورپیو رونمایی کرد.در ادامه بابک وطن خواه مدیرعامل عظیم خودرو نیز در ایـن مرنام با اشاره به ورود ماهیندرا به ٢٠ صنعت دنیا اظهار کرد: در حال حاضر گردش مالی ایـن شرکت حدود ١٨ میلیارد دلار است.او ادامه داد: در قرارداد عظیم خودرو با ماهیندرا تولید همـه محصولات ایـن شرکت پیش بینی شده و بر ایـن اساس تولید سه خودرو از سال آینده در عظیم خودرو اغاز خواهد شد.وطن خواه افزود: از امضای قرارداد تا شروع تولید بازه ١١ ماهه خواهیم داشت و با گشایش ثبت سفارش، تعداد محدودی خودرو کامل بر اساس تعهدات وارد میشود.رضا عظیمی رییس هیات مدیره عظیم خودرو نیز در ایـن مرنام اظهار امیدواری کرد: …
جایگاه نخست ایـران در بالاترین نرخ رشد تولید علم دنیا

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام،  محمدجواد دهقانی در خصوص رشد تولید علم در ۲۰ سال اخیر در ایـران اظهار کرد: تحلیل هـای انجام شده توسط گروه علم سنجی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام حاکی از ان است که‌ جمهوری اسلامی ایـران در ۲۰ سال اخیر (۱۳۹۶-۱۳۷۶) با متوسط رشد سالانه ۶۲/‏۲۱ (بیست و یک ممیز شصت و دو صدم) بالاترین نرخ رشد تولید علم  در دنیا را داشته است.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: افزون بر ایـن، گزارش اخیر مؤسسه نیچر ایـندکس “NATURE INDEX” ( مورخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۸) حاکی از ان است که‌ جمهوری اسلامی ایـران در دهه اخیر با ۲۲ درصد نرخ رشد سالانه در مقایسه با سایر کشورهـای جهان، بزرگ‬ ترین جهش علمی را در حوزه‏‬ هـای علوم و فنی و مهندسی انجام داده و توانسته است مقام نخست را در جهان کسب کند.
وی …

اردوغان: آینده ملت‌هـای منطقه را نجات می‌دهیم!
  • اخبار گوناگون
  • جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *