خانه / فضای مجازی / میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های به همراه توضیحات

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های به همراه توضیحات

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های ، ۱۲ میلیاردری که‌ یک شبه ره صد ساله را پیمودند+ عکس های ، کشف رمز و رازهـایی جالب از لوح ۳۷۰۰ ساله +عکس های ، کدام سامانه‌هـای پدافندی سوریه به جنگ کروزها رفتند؟/ کارنامه موفق؛ از سام ۳ تا سام ۱۷ +عکس های ، مسجد زیبای هفتصد ساله در چین+عکس های ، تخت ۲۱۸ ساله فتحعلی شاه +عکس های .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ثروتمند شدن و کسب درآمد میلیونی برای همه ی آدمها یک رویا هـست و همه تصور می کنند که‌ بایـد تمام طول عمر خود را با جدیت و تلاش کار کنند تا به همچین رویایی دست یابند. اما برخی از ثروتمندان جهان ثابت کرده‌اند که‌ این‌ فرضیه …

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ثروتمند شدن و کسب درآمد میلیونی برای همه ی آدمها یک رویا هـست و همه تصور می کنند که‌ بایـد تمام طول عمر خود را با جدیت و تلاش کار کنند تا به همچین رویایی دست یابند. اما برخی از ثروتمندان جهان ثابت کرده‌اند که‌ این‌ فرضیه به طور کامل درست نیست و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیز می‌توان یک شبه ره صد ساله را پیمود. این‌ آدمها نه از ثروت و سرمایه پدرانشان هـستفاده کرده‌اند نه به سرقت و پول‌هـای مردم اقدام کرده‌اند، بلکه‌ با زیرکی و هوشیاری در دنیای تکنولوژی امروزی توانسته اند علاوه بر ثروت اندوزی برای خودشان، امکاناتی جدید و جالب برای دیگران نیز فراهم کنند. در این‌ مطلب به معرفی هفت تن از آدمها موفق و ثروتمند که‌ در مدت زمان کوتاهی ثروتمند شده اند، می پردازیم.

 

همه چیز در مورد خبرنگار راه ساله شبه عکس

بنیانگذار آمازون _ ۶ سال

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

جزییات مطلب خبرنگار و راه و ساله و شبه و عکس را میخوانید .

۶ سال بعد از راه‌اندازی فروشگاه آن‌لاین‌ کتاب مسووم به آمازون، نام جف بیزوس وارد فهرست میلیاردهـای جهان شد که‌ احتمال می رفت سرمایه اش ۱۰ میلیارد دلار باشد. جفری پرستون بِیْزوس مؤسس شرکت آمازون، بزرگترین شرکت خرده فروشی آن‌لاین‌ در جهان هـست که‌ با ثروت حدودا یکصد میلیارد دلار به ثروتمندترین شخص در تاریخ تبدیل شده هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

بنیان‌گذار فیس‌بوک _ ۴ سال

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی نام مارک زاکربرگ  وارد لیست میلیاردرهـای جهانی فوربس شد. این‌ مجله او را جوانترین میلیاردری که‌ ثروتش را شخصاً کسب کرده معرفی کرد. هم اکنون سرمایه او حدود ۶۰ میلیارد دلار برآورد شده هـست.

توضیحات بیشتر در موردخبرنگار راه ساله شبه عکس

بنیان‌گذاران یاهو _  ۴ سال

چگونه کم سن نشان دهیم | چطور در عکس‌ها جوان‌تر به نظر برسیم؟

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

شما مطلب میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های را می خوانید .

در سال ۱۹۹۴ میلادی دیوید فیلو و جری یانک یاهو را تاسیس و پس از ۲سال شرکت خود را عمومی کردند که‌ با این‌ کار رسما میلیاردر شدند.

بنیانگذار ای‌بی (e-bay) _ ۳ سال

خبرنگار راه ساله شبه عکس

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

پیر امیدیار بنیانگذار و رئیس ایرانی-آمریکایی ای بی در سال ۱۹۹۵ این‌ سایت حراجی را راه‌اندازی کرد. امیدیار سه سال بعد و در سن ۳۱ سالگی به عنوان یک میلیاردر شناخته شد.

بنیان‌گذاران اسنپ‌چت _ ۳ سال

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

این‌ مطلب در مورد خبرنگار راه ساله شبه عکس می باشد .

یوان اشپیگل و بابی مورفی با ایده اشتراک‌گذاری عکس‌هـایی که‌ پس از مدتی به صورت خودکار پاک شود، اسنپ‌چت را راه‌اندازی کردند. سه سال بعد با بالا رفتن قیمت سهام آن‌ها به بیش از یک میلیارد دلار ثروت دست یافتند. امروزه نام آن‌ها در فهرست ۲۰ میلیاردر برتر سایت فوربس قرار دارد.

بنیانگذار گلوبال کراسینگ _ ۲٫۵ سال

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

گری وینیک در سال ۱۹۹۷ میلادی، شرکت گلوبال کراسینگ را راه اندازی کرد. این‌ شرکت مخابراتی به شرکت‌هـایی مثل مایکروسافت و AT&T کمک کرد تا به مشتری‌هـای آسیایی خود دسترسی داشته باشند. گلوبال کراسینگ یک سال بعد، عمومی شد و حدودا ۴٫۵ میلیارد دلار سود داشت.

خبرنگار, راه, ساله, شبه, عکس

بنیانگذارشرکت پرایسلاین‌ (Priceline) _ 1 سال

میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های

جی اس. واکر یک سال پس از راه‌اندازی این‌ شرکت توانست به لیست میلیاردرهـای جهان ملحق شود. جی اس. واکر در سال ۲۰۰۰ سهامش را به قیمت ۴۲۶ میلیون دلار فروخت و این‌ شرکت را ترک کرد.

عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | پل نسل ها

انتهـای پیام/

ثروتمندانی که‌ راه صد ساله را در یک شب رفتند

تفریح مرگبار پسر ۸ ساله در یک تالاب خطرناک + عکس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمله مرگبار چند تمساح به یک پسر ۸ ساله در یکی از تالاب هـای کشور مالزی موجب از دست دادن جانش شد. ” موحد فایروس محد دایس” که‌ در نزدیکی این‌ تالاب مشغول ماهیگیری بود ناگهان توسط تمساح ها مورد حمله قرار گرفت و با سقوط در تالاب غرق شد. تمساح ها پس از حمله به قربانی او را به داخل تالاب کشیدند.
این‌ اتفاق در ساعت ۶٫۴۵ بعدظهر تاریخ ۲۴ مارس و در منطقه ” میری ” مالزی رخ داد.
سخنگوی گروه نجات و آتشنشانی منطقه میری در این‌ خصوص گفت که‌ پس از عملیات جستجو و نجات سرانجام جسد قربانی در تالاب پیدا شد. بنا به گفته او آثار دندان کروکودیل ها در قسمت پشت قربانی کاملا مشهود بود.
بنا به گفته پلیس محلی مالزی نیز قربانی به همراه دوستانش مشغول ماهیگیری در این‌ تالاب بودند که‌ این‌ …
۱۲ میلیاردری که‌ یک شبه ره صد ساله را پیمودند+ عکس های


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کسب درآمد میلیارد دلاری حتی برای شهروندان آمریکایی هم مثل رویا می‌ماند و این‌‌طور به‌نظر می‌رسد که‌ یک نفر بایـد تمام طول عمر خود را به سخت‌کوشی سپری کند، بلکه‌ بتواند به چنین ثروتی دست پیدا کند.
اما بایـد بگوییم که‌ به‌هیچ عنوان این‌‌طور نیست و برخی از ثروتمندان جهان ثابت کرده‌اند که‌ در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین تلاش می‌توان یک شبه ره صد ساله را پیمود.
کسانی که‌ ره صدساله را پیموده‌اند، نه از ثروت و سرمایه پدر هـستفاده کرده‌اند نه به سرقت از اموال عمومی و پول‌هـای مردم اقدام کرده‌اند. آن‌ها با ذهن برتر خود، زیرکی و هوشیاری در دنیای تکنولوژی کاری کرده‌اند کارستان که‌ نه تنها برای خودشان ثروت هنگفتی به دنبال داشته، بلکه‌ برای دیگر مردم جهان هم امکاناتی جدید و جالب فراهم شده هـست.
اگر کنجکاو هـستید تا بیشتر با این‌ آدمها موفق و ثروتمند آشنا شوید، از شما دعوت …
پست کنایه آمیز گزارشگر تبریزی به اعتصاب بازیکنان تراکتورسازی

صبح بازار | عکس روز نشنال جئوگرافیک


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  تیم تراکتورسازی در رقابت هـای این‌ فصل لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده و در رده دهم جدول قرار گرفته هـست. این‌ تیم حتی در فاصله چند هفتـه به پایان فصل با خطر سقوط نیز روبرو بود. حال از تبریز خبر می رسد که‌ بازیکنان این‌ تیم در آستانه دیدار حساس این‌ تیم مقابل تیم قطری الغرافه در رقابت هـای لیگ قهرمانان آسیا به علت تاخیر در دریافتی هـای خود دست به اعتصاب زده اند. ظاهرا اعتراض بازیکنان تراکتور به دریافتی ۶۰ درصدی  بازیکنان پرسپولیس هـست. این‌ در حالی هـست  که‌ مسئولان تراکتور تاکنون ۵۵ درصد از از مبلغ قراردادهـای بازیکنان تراکتور را پرداخت نموده اند.
اعتراض بازیکنان تراکتور با واکنش کنایه آمیز گزارش محبوب تبریزی همراه بود. مجتبی ساعی در این‌ مطلب در صفحه این‌ستاگرام خود میزان دریافتی بازیکنان پرسپولیس و تراکتور را با یکدیگر مقایسه و به …

  • فضای مجازی
  • میلیونرهـایی که‌ یک شبه راه صد ساله را رفتند +عکس های


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *